Użyj kodu P-15976

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do 20 rat 0% RRSO 0%.

Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1

(925)
Kod: 473557

Użyj kodu P-15976

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do 20 rat 0% RRSO 0%.

Ekran: 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz
Smart TV: Tak
System: Tizen TV
Dla graczy: Tak
Tuner: DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Technologia HDR (High Dynamic Range): HDR10, HLG
Złącza: HDMI x4, USB x2
Funkcje: Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy: Srebrny
Laserowy Design
Graj bez użycia konsoli z XBOX GAME PASS
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Przekątna ekranu [cal]: 65
55
65
Przekątna ekranu [cal]: 65
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 29.01.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
Promocja-2901
8 999 00
Cena z kodem obowiązuje do 29.01.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
9 949 00
Cena regularna: 9 949,00 zł
497,45 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym Sprawdź leasing dla firm Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 , 00  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 , 00  zł
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Telewizory Samsung OLED

Zobacz i poczuj różnicę

Doskonała jakość obrazów w nowych telewizorach Samsung OLED Samsunga. S95BATXXH

*Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Najważniejsze cechy

‎Ikona technologii OLED w telewizorze Samsung OLED 4K S95B. S95BATXXH

OLED 

‎Ikona Neuronowego Procesora AI Quantum 4K w OLED 4K S95B Samsung. S95BATXXH

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K  

Ikona Laserowego Designu w telewizorze Samsung OLED S95B 4K 2022. S95BATXXH

Laserowy Design 

‎Ikona technologii dźwięku Dolby Atmos w OLED 4K S95B (2022). S95BATXXH

Dolby Atmos®

Wyjątkowa jakość Samsung OLED doceniona przez ekspertów:

HDTV Polska

HDTV Polska

Komputer Świat

Komputer Świat  

Benchmark

Benchmark 

iMagazine

iMagazine

iMagazine.pl

Telewizor ten zachwyca OLEDową jakością obrazu i ją podbija, a jednocześnie dostarcza to co najlepsze w ekranach firmy Samsung (pilot, design, Smart TV)”.


Spidersweb.pl

„To przełom, na który entuzjaści filmów, gier i seriali czekali przez długie lata. Samsung spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje”.

 

benchmark.pl

“Śmiało można powiedzieć, że Samsung OLED S95B to telewizor z przyszłości – oferuje tak duży przeskok w jakości obrazu, nasyceniu kolorów i jasności.”

Niezwykle żywe kolory

OLED  


Przekonaj się, jak technologia Samsung OLED sprawia, że oglądany obraz widzisz w realistycznych i wyraźnych kolorach. Daj się zaskoczyć czystej bieli, głębokiej czerni i żywym barwom. Przekonaj się, jak działają samoemisyjne piksele i czerp jeszcze więcej intensywnych wrażeń z oglądania!

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K   


Odkryj przyjemność oglądania ulubionych treści w żywych kolorach i z wyraźnymi kontrastami. Zapewni Ci to multi-inteligentny procesor Samsung, korzystający z 20 sieci neuronowych. Funkcja Skalowania do 4K zapewni Ci jeszcze wyższą jakość oglądanych scen.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Profil tak smukły, niczym wycięty laserem

Laserowy Design 


Smukły profil telewizora przywodzi na myśl precyzyjne laserowe cięcie. Nowoczesny, minimalistyczny design i wąska ramka prezentują się wyjątkowo stylowo w każdym salonie. Smukła sylwetka cechuje się też dużą funkcjonalnością. Telewizor doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń, bez względu na jej metraż.

Spektakularny dźwięk przestrzenny

Dolby Atmos® 


Delektuj się kinowym dźwiękiem przestrzennym w zaciszu własnego domu. Daj się zaskoczyć technologii Dolby Atmos® i wbudowanym głośnikom wielokanałowym. Odkryj na nowo, czym jest oglądanie ulubionych filmów!

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Świecąca latarnia morska na tle czarnego nieba. S95BATXXH

Zaskakująca jasność i głęboki kontrast 

OLED Quantum HDR  


Przekonaj się, czym jest kinowa jakość obrazu, dosłownie wbijająca w fotel. Zapewnia ją Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, analizujący sceny i wzmacniający poziom ich jasności. Głębia barw, kontrastów, samoemisyjne piksele i HDR sprawiają, że oglądanie ulubionych treści zyskuje zupełnie nową jakość.

*Zakres funkcji luminancji OLED Quantum HDR odnosi się do jasności mierzonej według własnych standardów i testów Samsung. Działanie OLED Quantum HDR zależy od warunków, w jakich odtwarzany jest obraz.

Autentyczne kolory zweryfikowane przez PANTONE 

Autentyczne kolory PANTONE 


S95B korzysta z kolorów zweryfikowanych przez PANTONE. Oznacza to, że odzwierciedlenie barw zostało uznane za wiarygodne przez specjalistów. Zobacz, jak ogląda się ulubione treści z 2030 perfekcyjnie odwzorowanymi barwami i 110 nowo dodanymi odcieniami tonów skóry. Daj się zaskoczyć obrazowi tak realistycznemu, jak nigdy dotąd!

*PANTONE LLC- amerykańskie przedsiębiorstwo, które 1963 r. wprowadziło PANTONE MATCHING SYSTEM®, narzędzie pozwalające na wierny wybór i spójną reprodukcję kolorów. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” gwarantuje, że produkt może wiernie symulować pełną gamę kolorów PANTONE, co zostało udowodnione przez zespół PANTONE Advanced Color Technology (ACT). Certyfikat „Odcienie skóry zweryfikowane przez PANTONE”, potwierdza, że urządzenie spełnia kryteria testowania Pantone (proces zgłoszony do opatentowania) i może autentycznie odtwarzać różne zestawy odcieni skóry, które można znaleźć w przewodniku Pantone SkinTone Guide.

Czerwone, żółte i zielone papryki w kolorach zweryfikowanych przez PANTONE. S95BATXXH
Prezentacja 3 kroków wyświetlania żywych obiektów na przykładzie nosorożca w technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu. S95BATXXH

Trójwymiarowa głębia obrazu 

Wzmocnienie Głębi Obrazu 


Technologia Wzmocnienia Głębi Obrazu dba o to, by wyświetlany obraz miał taką głębię, jaką postrzega ludzkie oko. Pierwszy plan zyskuje większy kontrast, a tło pozostaje bez zmian. Obraz wydaje się przez to niezwykle realistyczny.

Optymalizacja jasności 

Tryb Komfort dla Oczu*  


S95B został wyposażony w funkcję Tryb Komfort dla Oczu. Oznacza to, że telewizor automatycznie dopasuje jasność obrazu i temperaturę kolorów do warunków oświetleniowych, jakie panują w pomieszczeniu. Oglądany obraz staje się dzięki temu bardziej przyjazny dla ludzkiego oka, które mniej męczy się podczas oglądania.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Tryb komfortu dla oczu w OLED S95B sam dostosuje jasność obrazu. S95BATXXH
Upłynniacz Ruchu w nowych telewizorach Samsung OLED 2022. S95BATXXH

Większa dynamika ruchu  

Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+ 


Graj w ulubione gry na konsoli i oglądaj relacje sportowe bez rozmyć obrazu i opóźnień. Zapewni Ci to technologia Zaawansowanego Upłynniacza Ruchu+, udoskonalająca jego dynamikę do 120 Hz w 4K. Ciesz się doskonałym obrazem zarówno jako gracz, jak i widz.

Kinowa jakość brzmienia 

Dźwięk Podążający za Obiektem 


Technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem i wbudowany system głośników (2.2.2) zapewnią Ci wrażenia audio jak w najlepszym kinie. Przekonaj się, jak realistycznych wrażeń może dostarczać oglądanie filmu akcji na własnej kanapie.

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora 

Q-Symphony 


Funkcja Q-Symphony nadzoruje harmonijną współpracę głośników soundbara i telewizora. Daj się pochłonąć dźwiękowi przestrzennemu, który dosłownie Cię otoczy. Odkrywaj na nowo ulubione filmy i seriale!

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Intuicyjne centrum zarządzania

Nowy Smart Hub 


Teraz w kilka sekund dostaniesz się do swoich ulubionych treści. Nowy Smart Hub dzieli je w intuicyjne kategorie i wyświetla pod kątem Twoich poprzednich wyszukiwań. Błyskawicznie włączysz to, co chcesz oglądać.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Funkcja Smart Things pozwoli Ci korzystać w wielu urządzeń Samsunga pilotem. S95BATXXH

Wygodne zarządzanie urządzeniami 

SmartThings  


Przekonaj się, ile wygody do Twojego życia może wnieść SmartThings. To funkcja, dzięki której Twój telewizor automatycznie wykryje inne urządzenia w domu i połączy się z nimi. SmartThings znajdzie nie tylko urządzenia mobilne i inteligentne, ale też te starszej generacji. Sprawdź, jak wygodnie kontroluje się je za pomocą pilota od telewizora!

*Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy).  Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Rozmowy na dużym ekranie 

Wideorozmowy 


Wideorozmowy z bliskimi mogą sprawiać jeszcze więcej przyjemności, jeśli będziesz prowadzić je na dużym ekranie. Uruchom aplikację Google Duo i podłącz do telewizora kamerę swojego smartfona lub Logitech albo Samsung SlimFit. Przekonaj się, ile radości dają wideorozmowy, gdy prowadzisz je z perspektywy wygodnej kanapy.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Mozliwość prowadzenia wideorozmów na OLED 4K S95B Samsung. S95BATXXH
Mężczyzna oglądający mecz na TV Samsung OLED 4K S95B (2022). S95BATXXH

Wszystko na jednym ekranie 

Multi View 


Skorzystaj z funkcji Multi View, podziel ekran telewizora na dwie części i na jednej z nich wyświetlaj informacje z telefonu. W trakcie oglądania meczu wygodnie sprawdzaj statystki sportowe, a podczas seansu – nazwisko utalentowanego aktora!

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Wykorzystanie TV jako monitora komputera  

PC na Ekranie TV


Zdalna praca i zdalne nauczanie mogą być jeszcze bardziej komfortowe. Połącz swój komputer, laptop lub smartfon bezprzewodowo z telewizorem i wygodnie pracuj z popularnymi formatami dokumentów, korzystając z Samsung DeX lub Office 365.

*Kompatybilny z wybranymi komputerami i urządzeniami mobilnymi. Aplikacja Easy Connection To Screen jest dostępna na komputerach z systemem operacyjnym Windows 10. Samsung DeX jest obsługiwany na wybranych urządzeniach Galaxy, Note i Tab. Większość funkcji jest dostępna po podłączeniu klawiatury oraz myszy do telewizora.

PC na TV - pracuj i ucz się na ekranie telewizora OLED od Samsung. S95BATXXH

Porównaj modele

S95B
QN800B
QN91B

S95B

QN800B

QN91B

Przekątna ekranu

65", 55"

85", 75", 65"

75", 65", 55", 50", 43"

Rozdzielczość

4K (3,840 x 2,160)

8K (7,680 x 4,320)

4K (3,840 x 2,160)

Częstotliwość odświeżania

100Hz

100Hz

100Hz1

Tuner

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

DVB-T2CS2/HEVC x 2

Procesor

Neuronowy Procesor AI Quantum 4K

Neuronowy Procesor AI Quantum 8K

Procesor AI Neo Quantum 4K

Kolor

Autentyczne kolory PANTONE & Percepcyjne mapowanie kolorów

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)

HDR

OLED Quantum HDR

Neo Quantum HDR 2000

Neo Quantum HDR 20002

Głośniki

60W 2.2.2CH

70W 4.2.2CH

60W 4.2.2CH3

Rodzaj podświetlenia

Samoemisyjne piksele (OLED)

Quantum Mini LED

Quantum Mini LED

Design

Laserowy Design

Absolutnie Bezgraniczny Design

Neo Slim Design

Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Ultra Szeroki Kąt Widzenia4

1 Modele 43" oraz 50" z serii QN91B posiadają 4K 144Hz VRR.

2 Neo Quantum HDR 1500 dla modeli 43" oraz 50" z serii QN91B.

3 20W 2.0CH dla modelu 43" oraz 40W 2.2CH dla modelu 50" z serii QN91B.

4 Szeroki Kąt Widzenia dla modeli 43" oraz 50" z serii QN91B.
Filmy:


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.


Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wskazanym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.


Dodatkowo uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.


Telewizor PHILIPS PUS9206 - usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Ekran 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px
Smart TV Tak
Android TV Nie
Dla graczy Tak
Tuner Analogowy, DVB-T2/HEVC/H.265
Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz
Technologia HDR (High Dynamic Range) HDR10, HLG
Złącza HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth
Kolor obudowy Srebrny
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
925 opinii
924 użytkowników poleca ten produkt
Jakość obrazu
5 /5
Jakość dźwięku
5 /5
Wygląd
5 /5
Jakość użytkowania
5 /5
Ilość złączy
5 /5
Różnorodność funkcji
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (163)
5/5
Mariusz 5 stycznia 2023
Rewelacyjny telewizor i super promocja !!!!
PromocjaOLEDSamsung mega mega obraz, zakup 100% warty swojej ceny, wrażenie robi cienka obudowa, najlepiej ogląda się wieczorami wtedy jeszcze lepsze są walory obrazu, ale tak naprawdę bez różnicy czy jest jasno czy nie naprawdę polecenia. Pierwszy raz miałam przyjemność zmierzyć się z technologią OLED i to jest coś wspaniałego. Marka ta moim zdaniem, jest jedną z lepszych jakie są na rynku wspomnę również że korzystam z innych produktów tego producenta i jestem bardzo zadowolony. Samsung wypuszcza modele sprzętów elektronicznych, które zachwycają wyglądem i jakością co do ceny. Telewizor, na który się zdecydowałam jest idealnym modelem dla mojej rodziny. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, wysokie parametry obrazu, a największym udogodnieniem jest oczywiście łatwy dostęp do Internetu. Oczywiście możemy sobie otworzyć Netflixa, YouTube czy Prime video. Poszczególną platformę możemy włączyć za pomocą przycisków, które znajdują się na naszym pilocie. Jakość kolorów jakie ujrzałam na wyświetlaczu telewizora wbiły mnie w fotel. Było to coś niesamowitego, ta jakość ta wyrazistość, coś wspaniałego - zwłaszcza po wykonanej usłudze kalibracji w funkcjach HDR+10 - chociaż na początku zabawy po zakupie opcje dostępne są niesamowite. Moje oczy nigdy wcześniej nie widziały czegoś podobnego, jedynie w sklepie takim jak Media Expert właśnie. Telewizor posiada wiele drobnych szczegółów na które ja zwracam uwagę. Ten telewizor przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jego profil jest tak smukły niczym wycięty jakimś narzędziem, jest to niemożliwe aż, z jaką precyzją i designem jest wykonany ten telewizor. Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny nie ma się do czego przyczepić, jakość dźwięku jest niebywała, wszystko gra tak jaki należy. W zestawie zdecydowaliśmy się dodatkowo na soundbar Samsung, ale nie jest to konieczne, gdyż dźwięk z samego telewizora jest obłędny i przestrzenny. Telewizor oprócz doskonałego ekranu wydaje świetny dźwięk, więc oglądanie koncertów nie wymaga podłączenia dodatkowego sprzętu. Koncerty nagrane w jakości 4K powalają na kolana. Ciekawą funkcją jest samoczynne podgłośnienie się telewizora, gdy w domu pojawia się nagły hałas zagłuszający, np. krzyczące dziecko albo przewrócony przedmiot. Po ustąpieniu hałasu dźwięk telewizora wraca do normy, bez podejmowania jakichkolwiek czynności. Telewizor charakteryzuje się również wspaniałą szybkością, to w jaki sposób przemieszczamy się na poszczególne kanały za pomocą jakże zaskakującego pilota jest wprost niemożliwe. Pilot dołączony do telewizora nie jest zwykłym pilotem jak te wszystkie inne. Jest mały, bardzo prosty w obsłudze a zarazem przyciąga uwagę swoją ciekawością. Posiada tylko wybrane przyciski, które w zupełności wystarczają do swobodnego przełączania. Pilot jest dobrze sytuowany w ręce. Pilot ten posiada na odwrocie baterię słoneczną, dzięki której nie musimy martwić się o wymianę baterii, które nieraz są tak uciążliwe. Pilot ładowany jest tak jak telefon, za pomocą ładowarki z wejściem typu C. Preferowane jest, aby pilot po naładowaniu leżał baterią słoneczną do góry, gdyż dzięki światłu dziennemu jesteśmy w stanie utrzymywać kondycję pilota na takim samym poziomie. Telewizor jest bardzo stabilny, jego waga jest stosunkowo mała, dlatego nie stanowi to problemu z przenoszeniem. U Nas w domu jest on zawieszony na regulowanym uchwycie ściennym, a może stać na szafce na stabilnej nóżce, którą jesteśmy sami w stanie przymocować do telewizora. Przekątna obrazu jest dosyć duża, ale nie stanowi to problemu jeśli nawet posiadamy mniejszy pokój, gdyż telewizor idealnie wpasowuje się w estetykę pomieszczenia. Aby podłączyć telewizor do zasilania nie ma większego problemu, gdyż wszystko jest napisane w zamieszczonej wraz z telewizorem instrukcji. Jest ona bardzo przejrzysta i nie powinno na stanowić problemu jej odczytanie. Podsumowując telewizor okazał się doskonałym zakupem, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, mamy nadzieję, że posłuży nam przez wiele długich lat. Bardzo ale to bardzo polecam zakup telewizora SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pod dużym wrażeniem i cieszę się, że razem z mężem dokonaliśmy świetnego wyboru decydując się właśnie na ten model. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to nie ma nad czym, po prostu trzeba go kupić. W mojej ocenie telewizor zasługuje na 100% na pochwałę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Mariusz 3 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung
#PromocjaOLEDSamsung mega obraz, zakup 100% warty, wrażenie robi cienka obudowa, najlepiej ogląda się wieczorami wtedy jeszcze lepsze są walory obrazu, godny polecenia. Pierwszy raz miałam przyjemność zmierzyć się z technologią QD OLED i to jest coś wspaniałego. Marka ta moim zdaniem, jest jedną z lepszych jakie są na rynku. Samsung wypuszcza modele sprzętów elektronicznych, które zachwycają odbiorców nie tylko u nas w Polsce, ale i na całym świecie. Telewizor, na który się zdecydowałam jest idealnym modelem dla mnie. Posiada wszystkie potrzebne funkcje, wysokie parametry obrazu, a największym udogodnieniem jest oczywiście łatwy dostęp do Internetu. Oczywiście możemy sobie otworzyć Netflixa, YouTube czy Prime video. Poszczególną platformę możemy włączyć za pomocą przycisków, które znajdują się na naszym pilocie. Jakość kolorów jakie ujrzałam na wyświetlaczu telewizora wbiły mnie w fotel. Było to coś niesamowitego, ta jakość ta wyrazistość, coś wspaniałego - zwłaszcza po wykonanej usłudze kalibracji w funkcjach HDR+10 - chociaż na początku zabawy po zakupie opcje dostępne są niesamowite. Moje oczy nigdy wcześniej nie widziały czegoś podobnego, jedynie w sklepie takim jak Media Expert właśnie. Telewizor posiada wiele drobnych szczegółów na które ja zwracam uwagę. Ten telewizor przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jego profil jest tak smukły niczym wycięty jakimś narzędziem, jest to niemożliwe aż, z jaką precyzją i designem jest wykonany ten telewizor. Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny nie ma się do czego przyczepić, jakość dźwięku jest niebywała, wszystko gra tak jaki należy. W zestawie zdecydowaliśmy się dodatkowo na soundbar Samsung, ale nie jest to konieczne, gdyż dźwięk z samego telewizora jest obłędny i przestrzenny. Telewizor oprócz doskonałego ekranu wydaje świetny dźwięk, więc oglądanie koncertów nie wymaga podłączenia dodatkowego sprzętu. Koncerty nagrane w jakości 4K powalają na kolana. Ciekawą funkcją jest samoczynne podgłośnienie się telewizora, gdy w domu pojawia się nagły hałas zagłuszający, np. krzyczące dziecko albo przewrócony przedmiot. Po ustąpieniu hałasu dźwięk telewizora wraca do normy, bez podejmowania jakichkolwiek czynności. Telewizor charakteryzuje się również wspaniałą szybkością, to w jaki sposób przemieszczamy się na poszczególne kanały za pomocą jakże zaskakującego pilota jest wprost niemożliwe. Pilot dołączony do telewizora nie jest zwykłym pilotem jak te wszystkie inne. Jest mały, bardzo prosty w obsłudze a zarazem przyciąga uwagę swoją ciekawością. Posiada tylko wybrane przyciski, które w zupełności wystarczają do swobodnego przełączania. Pilot jest dobrze sytuowany w ręce. Pilot ten posiada na odwrocie baterię słoneczną, dzięki której nie musimy martwić się o wymianę baterii, które nieraz są tak uciążliwe. Pilot ładowany jest tak jak telefon, za pomocą ładowarki z wejściem typu C. Preferowane jest, aby pilot po naładowaniu leżał baterią słoneczną do góry, gdyż dzięki światłu dziennemu jesteśmy w stanie utrzymywać kondycję pilota na takim samym poziomie. Telewizor jest bardzo stabilny, jego waga jest stosunkowo mała, dlatego nie stanowi to problemu z przenoszeniem. U Nas w domu jest on zawieszony na regulowanym uchwycie ściennym, a może stać na szafce na stabilnej nóżce, którą jesteśmy sami w stanie przymocować do telewizora. Przekątna obrazu jest dosyć duża, ale nie stanowi to problemu jeśli nawet posiadamy mniejszy pokój, gdyż telewizor idealnie wpasowuje się w estetykę pomieszczenia. Aby podłączyć telewizor do zasilania nie ma większego problemu, gdyż wszystko jest napisane w zamieszczonej wraz z telewizorem instrukcji. Jest ona bardzo przejrzysta i nie powinno na stanowić problemu jej odczytanie. Podsumowując telewizor okazał się doskonałym zakupem, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, mamy nadzieję, że posłuży nam przez wiele długich lat. Bardzo ale to bardzo polecam zakup telewizora SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pod dużym wrażeniem i cieszę się, że razem z mężem dokonaliśmy świetnego wyboru decydując się właśnie na ten model. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to nie ma nad czym, po prostu trzeba go mieć. W mojej ocenie telewizor zasługuje na 100/100.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Michał 2 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung
Witam wszystkich. Opinię tę piszę, ponieważ chcę pomóc wszystkim, którzy się jeszcze wahają czy kupić ten telewizor. To już drugi Samsung w moim domu. Każdy kolejny jest bardziej intuicyjny i zaawansowany technologicznie. SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVBT2/HEVC/H.265 to strzał w dziesiątkę. Bardzo żywe realistyczne kolory, bardzo intensywna czerń ( certyfikacja PANTONE) oraz bardzo piękny przestrzenny dźwięk. Na tle konkurencji wybija się trójwymiarowa głębia obrazu. Bardzo istotną rzeczą jest też tryb „Komfort dla oczu” , dostosowuje on jasność obrazu i temperaturę kolorów do warunków oświetleniowych jakie panują w pomieszczeniu, przez co zapobiega to męczeniu się oczu podczas oglądania. Jak podaje producent funkcja ta używa lokalnego IP , aby uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca. Telewizor jest bardzo płaski dlatego prezentuje się bardzo designersko – robi ogromne wrażenie. Ogromną robotę robi tutaj odświeżanie ekranu 120Hz. Bardzo istotną rzeczą dla graczy i amatorów sportu jest większa dynamika ruchu czyli zaawansowany upłynniacz ruchu+. Ma on ogromne znaczenie przy grach, a także relacjach sportowych. Zwięźle mówiąc odbiór jest powalający. Dla mnie niezwykle istotną rzeczą w telewizorze jest smart a ten w QE65S95B 65" OLED jest według mnie najlepszy na rynku. Momentalnie mamy dostęp do swoich ulubionych treści. W odróżnieniu od mojego poprzedniego Samsunga ten dzieli je w intuicyjne kategorie i wyświetla pod kątem moich poprzednich wyszukiwań. Teraz trochę o pierwszym uruchomieniu. Wyjęcie z wielkiego kartonu bezproblemowe (co nie jest tak oczywiste). W kilka minut wyciągnąłem telewizor z kartonu i zgodnie z czytelną instrukcją, położyłem na uprzednio przykrytym kocem stole. Chwilkę zajęło mi zmontowanie telewizora na wieszaku ściennym. Dziesięć minut i Samsung wisiał już na ścianie. Poprzez wagę telewizora jest on bardziej stabilny. Przyszła pora na pierwsze uruchomienie, mając doświadczenie z poprzednimi modelami wiedziałem, że pójdzie raz dwa. No ale nie myślałem, że aż tak szybko. Po połączeniu telewizora z kontem Samsunga moje preferencje zostały przeniesione do nowego. Szybciutko wyszukał podłączonych urządzeń. Co do ustawiania parametrów to w odróżnieniu od poprzednika ten odbiornik jest gotowy do odtwarzania od razu. Dosłownie funkcja dostosowania do panujących warunków robi całą robotę. Co do pilota to jest bardzo prosty w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Intuicyjnie się z niego korzysta . Ogromnym plusem jest bezpośredni dostęp z pozycji pilota, do Netflixa, Prime Video ,Disney+ oraz przeglądarki www. Do tego pilot ma wbudowane ładowanie solarne oraz ładowanie przez usb. Dodatkowym plusem jest proste i wygodne zarządzanie urządzeniami w domu. Funkcja SmartThings wykrywa inne urządzenia i łączy się z nimi. Co ciekawe znajduje nie tylko urządzenia mobilne i inteligentne, ale też te starszej generacji. Można wygodnie kontrolować je za pomocą pilota od telewizora. Bardzo ciekawą funkcją jest też Multi View czyli dzielenie ekranu telewizora na dwie części. Na jednej oglądamy telewizję a na drugiej informacje ze smartfona. Zdecydowanie polecam ten model firmy Samsung. Jestem nim zachwycony i zafascynowany poznawaniem nowych funkcji. #PromocjaOLEDSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Sylwia 4 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung - najlepszy z najlepszych !!!
Telewizor SAMSUNG OLED QE65S95 BAT65 zapewnia wprost fenomenalną jakość obrazu, zdecydowanie lepszą od konkurencji a także multum innych ciekawych funkcji na co zwróciliśmy uwagę całą rodziną, dlatego też zgodnie wybraliśmy ten właśnie telewizor. Gdy porównywaliśmy telewizor SAMSUNG OLED QE65S95 BAT65 z innymi telewizorami od konkurencji, SAMSUNG zdecydowanie wyróżniał się najznakomitszą jakością obrazu(posiada technologię OLED z technologią QD OLED, zapewniającą najlepszą jakość obrazu jaką można sobie wymarzyć), co ważne było to wyraźnie widać również na kanałach telewizji naziemnej ! Czerń jest naprawdę czarna, biel idealnie czysta, wszystkie inne kolory również zachwycają, wyglądają bardzo naturalnie, są bardzo żywe, zweryfikowało to też PANTONE, zatem profesjonaliści również to zdanie potwierdzają. Obraz jest głęboki, realistyczny oraz wyraźny, wszystkie detale niezwykle realistyczne. Telewizor posiada również Tryb Komfortu dla Oczu - funkcja ta pozwala na dostosowanie jasności obrazu i temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła. Dzięki temu telewizor można oglądać bez problemu o późnych porach, nie martwiąc się o zmęczenie oczu. Ruch na ekranie jest bardzo płynny, nawet w najbardziej dynamicznych scenach, żadnych rozmyć. Zaskakująco dobry jest także dźwięk z telewizora (Dolby Atmos), który zapewnia niezwykłe doznania w trakcie oglądania filmów, można poczuć się jak w kinie, przenieść do zupełnie innego świata, oderwać od rzeczywistości. Telewizor można oglądać nawet z bardzo ostrych kątów, gdyż nawet wtedy obraz jest rewelacyjny. Internet i przeróżne aplikacje również działają bardzo płynnie( telewizor posiada Procesor Neuronowy AI Quantum 4K skalujący obraz do rozdzielczości 4K, dzięki temu możemy między innymi oglądać ulubione treści w znacznie lepszej jakości, co widać na pierwszy rzut oka ). Telewizor ten jest bardzo intuicyjny w obsłudze, pozwala także na połączenie się z przeróżnymi urządzeniami w pobliżu, jest naprawdę kompatybilny. Można oglądać na nim wszystkie serwisy takie jak YouTube, Netflix, HBO i wiele, wiele innych. Zaletą jest także pilot, jest on niezwykle poręczny, świetnie leży w dłoni, jest ergonomiczny i również świetnie się prezentuje. Jest zdecydowanie intuicyjny, co pozwala na szybkie wyszukiwanie, tego czego nam potrzeba szybko znaleźć. Jest to naprawdę świetnie przemyślany telewizor z najwyższej półki, sprawdzi się dla najbardziej wymagających. Posiada najlepsze technologie jakie są dostępne. Zachwycający jest jego design, niczym dzieło sztuki, które wpasuje się w każde wnętrze daje gwarancję najwyższej jakości i najlepszych technologii, to także wieloletnie doświadczenie marki, której naprawdę warto zaufać. Wielu ekspertów również docenia i ocenia ten telewizor najwyżej. Jesteśmy pewni z całą rodziną, że telewizor Samsung OLED QE65S95BAT DVB-T2/HEVC posłuży nam na długie lata. Szczerze zachęcam wszystkich Państwa do jego zakupu, na pewno będziecie z niego bardzo zadowoleni. Moim zdaniem jest bezkonkurencyjny. Szczerze polecamy z rodziną ! Idealnie trafiony zakup ! Po jego zakupie przekonacie się Państwo, że jest warto. Nie ma się co zastanawiać, tylko kupować, będziecie tak zachwyceni jak my #PromocjaOLEDSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
dratwinski 9 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung
#PromocjaOLEDSamsung. Telewizor OLED S95B 65 cali. Zakup tego telewizora był zupełnie nieplanowany. Chciałem rzeczywiście kupić w końcu „jakiś telewizor”, ale tym razem Firmy SAMSUNG, ponieważ mam smartfona tej firmy i jestem z niego bardzo zadowolony. Oczywiście budżet miał zamknąć się w kwocie mniejszej niż wydałem… Nawet miałem już upatrzony model (QE65Q80B 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Full Array HDMI 2.1 DVB-T2/HEVC/H.265), też spoko i w zasadzie poszedłem do sklepu aby go po prostu kupić. Technologia QLED wydawała się na pierwszy rzut oka bardzo fajna i wystarczająca. Pierwszy raz spotkałam się z technologią OLED. Sprzedawca jednak zainteresował mnie technologią OLED. W przeciwieństwie do technologii LCD, w tym ekranów QLED, wyświetlacze OLED (Organic Light Emitting Diode) nie wymagają podświetlenia. Źródło światła stanowi sam piksel, czyli właśnie dioda organiczna LED. Każda z nich jest oddzielnie sterowana i może być wygaszona. Ze względu na oczy bardzo martwiłam się czy nowoczesna technologia nie pogorszy stanu mojego widzenia…Okazało się, że OLED to najbezpieczniejsze ekrany na świecie. Panele OLED to technologiczny skok naprzód również pod względem wpływu na zdrowie i środowisko. Nie tylko są znacznie bezpieczniejsze dla oczu względem innych technologii, ale ich konstrukcja pozwala też ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Jest to dla mnie bardzo istotna cecha. SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 DVBT2/HEVC/H.265 to idealny wybór dla każdej rodziny. Posiada wszystkie potrzebne oraz „luksusowe” funkcje. Ogromnym udogodnieniem jest oczywiście łatwy dostęp do Internetu. Mogę sobie otworzyć Netflixa, YouTube, Disneya czy Prime video!!!. Poszczególną platformę możemy włączyć za pomocą przycisków, które znajdują się na pilocie. Jakość kolorów ??? Powala!!! Bezkonkurencyjna!!! I ten telewizor spełnia moje najśmielsze oczekiwania pod każdym względem: dźwięk, precyzja wykonania, smukły i jakże elegancki wygląd, szybkość no i …pilot!!! To nie jest zwykły pilot! Jest mały, bardzo prosty w obsłudze - przyciąga uwagę, choć pierwsze godziny przestawienia się na tego pilota były dziwne bo przyciski innowacyjne i klawiatury numerycznej brak. Jak się później okazało obsługa banalna i kompleksowa. Po podłączeniu kina domowego innej Firmy niż Samsung natychmiast zostało ono skonfigurowane i działa bardzo kompatybilnie, z czym nie radził sobie poprzedni telewizor. Konfiguracja wi-fi, podłączenie konsoli – bajka. Gry – dynamika odtwarzanie scen kolory. Zagram ponownie w niektóre z przyjemnością oglądania scen na tym telewizorze.Teraz wiem po co są cztery HDMI, po prostu są potrzebne. Nawet zwykła telewizja naziemna w tym TV wygląda wyśmienicie, skalowanie ekstra. Terowanie głosowe to coś co miałem w poprzednim telewizorze a tutaj sprawdza się ono jak nigdzie indziej. Sprzedawca w markecie powiedział, że kupuję MERCEDESA wśród telewizorów i teraz wiem co miał na myśli. #PromocjaOLEDSamsung.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Iwona 5 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung
Telewizor Samsung QE65S95B OLED 4K zdecydowaliśmy się zakupić przed świętami Bożego Narodzenia. Długo się zastanawialiśmy jaki wybrać. Po konsultacji ze sprzedawcą oraz czytanych świetnych opiniach padło na ten model. Cena jest wysoka ale nie żałujemy zakupu. Zakupiliśmy świetny prezent dla całej rodziny. Myślę, że teraz zminimalizują się wypady do kina ponieważ ten telewizor świetnie zastąpi seanse kinowe. Wyjątkowa technologia świetnie odzwierciedla obraz. Dzięki nowoczesnym samoemisyjnym pikselom można oglądać obraz w jasnych i żywych kolorach. Jest piękny. Podczas oglądania satysfakcja jest gwarantowana dzięki żywemu obrazowi ale też super dźwiękowi. Dzięki temu możemy doświadczyć niezapomnianych wrażeń kinowych, mając wyobrażenie, że znajdujemy się w samym środku akcji. Dodatkowo telewizor Samsung QE65S95B świetnie się prezentuje z zewnątrz. Jest bardzo cieniutki i wygląda elegancko. Posiada minimalistyczną ramkę i bardzo dobrze się prezentuje w naszym nowoczesnym wnętrzu. Bardzo mi się podoba. Ekran naprawdę robi wrażenie. Po podłączeniu internetu wszystkie aplikacje działają sprawnie i nie wieszają się. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z zakupionego telewizora. Ma doskonałe dźwięki, technologia zachwyca kolorami i wysoką jakością obrazu. Jest też idealny do gier czy filmowych seansów. Ponadto ma przyjazna i intuicyjna obsługę. Plusem jest też dostęp do usług i aplikacji takich jak Netflix, Prime Video, You Tube, Disney + czy Apple TV +. Teraz każdy w domu chce oglądać coś na Netflix, a wcześniej nie ciągnęło do telewizora nikogo. Bo nie było przy starym telewizorze tej jakości obrazu. Ten telewizor jes mega! Jeszcze zauwazylismy, że światło dzienne nie odbija się podczas oglądania a wieczorem obraz jest jaśniejszy. To był bardzo dobry wybór nie żałujemy i się cieszymy oglądaniem. Jeszcze dodam, że telewizor posiada pilot, który ładowany jest energią słoneczną. Mam trójkę dzieci od przedszkolaka, szkoła podstawowa i średnia. I każde zadowolone. Bajeczki dla malucha w niesamowitych kolorach. Gorąco polecamy jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem tego telewizora. Szczerze nie będzie żałował. Będzie to strzał w dziesiątkę. Przychodzą do nas znajomi i są pod wrażeniem jakości obrazu. I też planują zakup w przyszłości takiego telewizora bo warto. Cena jest wysoka ale satysfakcja będzie gwarantowana i podsumuję, że jest wart tej ceny. #PromocjaOLEDSamsung.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dominika 2 stycznia 2023
#promocjaOLEDSamsung
Długo się zastanawialiśmy z żoną czy naprawdę warto zapłacić aż tyle za TV. Dni porównań z konkurencją, oglądania w salonach i ciągle ta myśl, czy to nie jest już zbytek i przesada. Teraz wszystkim wahającym się mówię: zakup warty każdej złotówki!!! Tu cena idzie z jakością w każdym wymiarze. Nie płaci się za prestiż marki, czy ładne logo ale za prawdziwy majstersztyk technologiczny. Najwyższa jakość obrazu jakiej kiedykolwiek doświadczyliśmy: jasny ekran, głęboka czerń, soczyste ale wciąż naturalne kolory, super szeroki kąt widzenia. Definitywnie ta technologia jest przełomem w stosunku do QLED czy zwykłego OLED. Łączy to co mają najlepsze w sobie: jasność QLED z głębokością barw OLED. Filmy z Apple TV wyglądają wręcz bajecznie, szczegółowo jak nigdy. Nawet ze starym poczciwym PS 4 obraz jest o niebo żywszy i szczegółowszy a co dopiero będzie z PS5. Sądzę, że LG tu zostało krok w tyle. Warto wspomnieć o 4 wejściach HDMI 2.1. Bardzo przyszłościowe. Dźwięk również miło zaskoczył mocą i intensywnością. Wystarczająco nagłaśnia salon 40 m2. Obawiałem się trochę Tizena ale niepotrzebnie: intuicyjny i bardzo szybki. Są wszystkie aplikacje , które do tej pory używałem. Mam nadzieję, że za kilka lat również będzie chodził tak samo dobrze. No i chyba najważniejsze - żona zachwycona wyglądem. Super cienki ekran, prawie niewidoczne ramki wokół ekranu, ukryte kable. Dumne uzupełnienie salonu. Jakoś tak mocniej tuli się ostatnio podczas wieczornych seansów i niech to posłuży za najlepszą rekomendację. #PromocjaOLEDSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dominika19767 2 stycznia 2023
Super !
#PromocjaOLEDSamsung Polecam wszystkim , telewizor ma świetny obraz , jakość oglądania przekroczył moje oczekiwania , już długo przymierzałam się do zmiany telewizora i się nie zawiodłam , Odkąd pamiętam nigdy wcześniej nie zdecydowałem się na zakup TV Samsunga pomimo iż za każdym razem brałam tą markę pod uwagę lecz odwieczny rywal Sony przeważnie wygrywał aż do teraz. Widząc model S95B na prezentacjach sklepowych już sam design przyciąga wzrok, a jakość obrazu to już liga do której większość popularnych modeli różnych konkurentów nie może nawet się zbliżyć - nie mówiąc o realnym konkurowaniu. Jeszcze nie tak dawno nie uwierzyłbym, że TV może mieć taką jasność, ale obecnie zostałem zaskoczony jak technologia poszła do przodu. Samsung zapewnia znakomite doznania i z większą przyjemnością dla oka spędza się wolny czas przed ekranem, który odzwierciedlając obraz w sposób jaki nigdy wcześniej nie miałem okazji oglądać w domowych warunkach sprawia po prostu radość. Polecamy szczerze całą rodziną bo model Samsung S95B robi różnicę! Teraz podczas Mistrzostw Świata to sąsiedzi przychodzą do nas a nie odwrotnie ;) Nie żałujemy decyzji i podjęlibyśmy ją jeszcze raz bez zastanowienia . Polecamy wszystkim !
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Iwona 11 stycznia 2023
#Promocja OLED Samsung
Moja ocena zakupu Samsunga OLED , którego dokonałam, to 100% zadowolenia!! Posiadałam już wcześniej TV tej firmy, ale ten przeszedł moje oczekiwania. Telewizor posiada super cienką obudowę, super płaski ekran. Waga, patrząc na gabaryty jest niewielka. Nie jestem znawczynią najnowszych technologii, ale w Samsungu OLED jest już chyba wszystko co może zadowolić każdego posiadacza. Pilot zgrabny, niewielki, łatwy w obsłudze- intuicyjny. Posiada możliwość ładowani podobnie jak telefon. Obraz powala ostrością kolorów, wyrazistość oraz głębia,jak w trójwymiarze. Istnieje opcja samoczynnego podgłaśniania głosu w momencie zwiększonego hałasu w domu, krzyków, co po ustaniu głośnych dźwięków powraca do poprzedniej opcji. Ciekawostką jest tryb " komfort dla oczu", który dostosowuje ostrość obrazu do oświetlenia w pomieszczeniu. Wspaniała sprawa dla zmęczonych , po całym dniu oczu!! Możliwość wprowadzenia Netflix, internet i wiele innych opcji aż zaskakują. Zdecydowanie polecam ten model Samsunga OLED QE65S95B wszystkim, takiej jakości obrazu i przyjemności oglądania jeszcze nie było.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Dorota 1 stycznia 2023
#PromocjaOLEDSamsung
No więc Samsung długo wstrzymywał się z wypuszczeniem modelu na matrycy typu OLED, jednak jak to zrobił to zrobił to porządnie. Omawiana matryca QD OLED wyróżnia się w sklepie od razu od konkurencji. Wyświetlany obraz jest dużo bardziej nasycony kolorami, oraz głębią obrazu no i wiadomo jak to w Oledach pięknymi czerniami, to skłoniło do zakupu w/w modelu. Na pochwałę zasługują całkiem dobre (jak na wbudowane) głośniki, mają niezłą barwę i słyszalny bass. Dodatkowym atutem jest sama "kultura" pracy telewizora, nic się nie zawiesza, wszystko działa sprawnie i płynnie, w tym budżecie nie powinno być inaczej i samsung tutaj nie zawiódł. Nie mniej jednak jeżeli chodzi o jakość obrazu jest rewelacyjnie pod warunkiem podłączenia pod dobre źródło np. konsole nowej generacji albo chociażby serwisy vod. Wtedy telewizor pokazuje pazur, jasność przy HDR to jest coś pięknego i jest to bezapelacyjnie na chwilę obecną bezkonkurencyjny TV jeżeli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu. Polecam każdemu kto szuka porządnego telewizora na lata. #PromocjaOLEDSamsung
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
TV nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa TV okazała się niemożliwa? Wymienimy go na nowy!
TV przestał działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy!
Zalanie pilota w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Naprawimy lub wymienimy!
Pęknięta matryca w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Wymienimy ekran.
Otrzymasz nowy sprzęt jeśli padłeś ofiarą kradzieży z włamaniem.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy odbiorze w sklepie

Pakiet STANDARD (Telewizor)


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów

Więcej

Pakiet SMART (Telewizor)

 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Sortowanie dostępnych kanałów telewizji naziemnej w kolejności wskazanej przez Klienta ( do 15 kanałów)
 • Sparowanie TV ze smartfonem Klienta (na życzenie)
 • Sparowanie i konfiguracja z  zakupionym soundbarem
 • Podłączenie do Internetu i aktualizacja oprogramowania TV
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV z klawiaturą, słuchawkami, padem
 • Parowanie i konfiguracja SMART TV ze smartfonem klienta- funkcja pilota
 • Aktywacja funkcji udostępniania plików (DLNA) i udostępniania/współdzielenia obrazu (screen mirroring)
 • Założenie konta (na życzenie), aktywacja i prezentacja usługi VOD ( np. NETFLIX)
 • Instruktaż z zakresu łączenia się z sieciami bezprzewodowymi (Wi-Fi, bluetooth, NFC)
 • Instruktaż z zakresu wykorzystania HDD/Flash do nagrywania materiału

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Konfiguracja ustawień, sparowanie TV ze smartfonem, zaprogramowanie dostępnych kanałów, podłączenie do Internetu, konfiguracja SMART TV .

Więcej

Profesjonalna optymalizacja obrazu


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu i odbiorze sprzętu w sklepie.


Zobacz więcej >>


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Więcej

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Telewizor)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Montaż podstawy
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Profesjonalna optymalizacja obrazu


 • Konfiguracja ustawień podstawowych - pierwsze uruchomienie TV
 • Konfiguracja parametrów wyświetlanego obrazu z wykorzystaniem dedykowanej karty optymalizacji

Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu zamówienia, przed dostawą do domu.


Zobacz więcej >>


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Montaż telewizora na ścianie


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Doradztwo w zakresie wyboru miejsca montażu
 • Wywiercenie otworów i osadzenie kołków rozporowych, we wskazanym miejscu
 • Przymocowanie uchwytu ściennego
 • Osadzenie TV/soundbara i kontrola stabilności
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej
 • Konfiguracja ustawień podstawowych
 • Zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Demontaż używanego TV i uchwytu ściennego


 • Odłączenie używanego TV od instalacji elektrycznej i antenowej
 • Bezpieczne zdjęcie używanego TV z uchwytu
 • Demontaż – odkręcenie uchwytu ściennego
 • Ustawienie zdemontowanego TV i uchwytu we wskazanym miejscu
 • Spakowanie używanego TV w oryginalne opakowanie (jeżeli dostępne)
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Telewizor SAMSUNG QE65S95B 65" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Cena z kodem obowiązuje do 29.01.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
Promocja-2901
8 999 00
Cena z kodem obowiązuje do 29.01.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
9 949 00
Cena regularna: 9 949,00 zł
497,45 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym Sprawdź leasing dla firm Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 , 00  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 , 00  zł
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 29.01.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
Promocja-2901
8 999 00