Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki

Kod: 430360
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Czas gry [min]: 15
  Liczba graczy: 2 - 8
  Wiek: 10+
  Zobacz cały opis
  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki
  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki
  Taniej o 8 , 35
  57 , 71
  49 36
  U Ciebie Nowość
  W sklepie w sobotę
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Gotowy na emocjonującą grę?

  No to zaczynamy!

  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki to ściśle tajna gra obrazkowa! Cóż to za dziwaczne symbole na mapie? To zakodowane oznaczenia miejsc, w których Tajniacy muszą nawiązać kontakt z agentami ze swojej organizacji! Dwóch Szefów przeciwnych drużyn zna tożsamość osób przebywających w danej lokalizacji. Szefowie przekazują swoim Tajniakom zakodowane wiadomości dotyczące miejsc tajnych spotkań. Tajniacy muszą wykazać się inteligencją. Błąd w odczytaniu wiadomości może prowadzić do niezbyt przyjemnego spotkania z agentem z przeciwnej drużyny albo co gorsza z zabójcą! Obydwie drużyny próbują skontaktować się z wszystkimi swoimi agentami, ale tylko jedna z nich może zwyciężyć. Gra przeznaczona dla młodzieży powyżej 10 roku życia, do której można zaangażować od 2 do 8 osób.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy Obrazki emocjonująca gra

  A Ty co masz na myśli?

  Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoją drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy Obrazki gra na skojarzenia

  Biegiem po wygraną

  Aby wygrać, Twoja drużyna musi nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami i z zabójcą. Dlaczego pokochasz tę grę? Nie bez powodu Tajniacy podbili serca graczy na całym świecie! Dzięki zmiennym układom kart na stole (280 haseł), wielu kartom kluczy (60), które mogą być rozpatrywane na dwa sposoby, każda rozrywka jest inna i stanowi nowe wyzwanie dla wszystkich graczy. Sprawia to, że w Tajniaków: Obrazki można grać nieustannie przez godzinę i dłużej, bez zmęczenia czy znużenia rozgrywką.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy Obrazki

  Wybierz swoją rolę

  Dwie dostępne role Szefa i Tajniaka to inne zadania, inne wymagania. Obie są bardzo satysfakcjonujące. Łączenie losowych obrazków skojarzeniami, które drużyna ma odgadnąć, jest niezłą gimnastyką umysłową i zmusza do szukania haseł, które w kreatywny sposób zainspirują drużynę. Do gry zaprosić można większą niż zazwyczaj liczbę graczy, co sprawia, że gra świetnie sprawdza się na imprezach.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy Obrazki Dwie dostępne role Szefa i Tajniaka

  Wygodne przechowywanie

  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki zapakowana została w opakowanie kartonowe, w którym znajduje się: 14 kart agentów w 2 kolorach, 1 karta Podwójnego Agenta, 4 karty osób postronnych, 1 karta Zabójcy, 60 kart kluczy, 1 podstawka na kartę oraz 140 kart z 280 obrazkami.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy Obrazki Wygodne przechowywanie

  Dołączona dokumentacja

  Do gry została dołączona: instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna.

  *Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.


  Dane techniczne

  Parametry

  Typ Gra planszowa
  Czas gry [min] 15
  Liczba graczy 2 - 8
  Licencja Rebel
  Wiek 10+
  Płeć Chłopiec, Dziewczynka
  Wymiary opakowania [mm] 240 x 170 x 60
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  Przeznaczenie Dla dzieci

  Producent

 • Nazwa producenta/importera REBEL
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki
  Gra planszowa REBEL Tajniacy: Obrazki
  Taniej o 8 , 35
  57 , 71
  49 36
  U Ciebie Nowość
  W sklepie w sobotę
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 49,36 zł
  49 36
  57 , 71
  Taniej o 8 , 35