Opis produktu

Klasyczny design prosto od włoskich projektantów

Łatwe czyszczenie

Wewnętrzne ściany piekarnika pokryte są emalią łatwoczyszczącą Ever Clean, a wewnętrzna strona drzwi jest w pełni szklana. Zarówno drzwi jak i wewnętrzną szybkę można w łatwy sposób zdemontować w razie konieczności. Dzięki temu, czyszczenie każdego zakamarka piekarnika jest proste i szybkie.

*zdjęcie poglądowe

Piekarnik SMEG SO6301TX emalia Ever Clean czyszczenie wnętrze

10 różnych funkcji

W piekarniku SMEG SO6301TX mamy do wyboru 10 funkcji pieczenia m.in: grzałka górna i dolna, termoobieg, grill, pizza, tryb ECO i rozmrażanie. Z tak szeroką gamą programów bez trudu dobierzesz właściwe parametry pieczenia dla różnych potraw – od mięsa i ryb, przez warzywa, aż do ciast i pieczywa. Od teraz przygotowywanie wyśmienitych dań stanie się jeszcze prostsze.

Piekarnik SMEG SO6301TX programy wybór opcje grill eco wyrastanie ciasta pizza grzałka termoobieg

*zdjęcie poglądowe


Funkcja Grill

Niezależnie od tego, czy pogoda nagle się zmieniła i letnie noce przypominają jesienną aurę, czy też marzysz o pysznym kawałku grillowanego kurczaka w zimowy wieczór, możesz skorzystać z funkcji Grilla. Grillowanie potraw w piekarniku to sposób na uzyskanie takich samych rezultatów jak przy grillowaniu na powietrzu. Taki sposób pieczenia w piekarniku jest zdrowszy, ponieważ podczas całego procesu przygotowania dań, w piekarniku nie powstają żadne szkodliwe substancje w porównaniu do tradycyjnego grilla.

Piekarnik SMEG SO6301TX grill pieczenie BBQ

*zdjęcie poglądowe


Program do wyrastania ciasta

Funkcja Wyrastania ciasta w piekarnikach SMEG to idealne rozwiązanie dla miłośników domowych wypieków. Funkcja ta, pozwala na uzyskanie wyrośniętego ciasta (np. drożdżowego) już w kilkanaście minut. To szybki i efektowny sposób na przygotowanie pulchnego i lekkiego ciasta. W piekarniku utrzymywana jest temperatura 40°C, która stwarza idealne warunki do jego wyrastania.

Piekarnik SMEG SO6301TX program ciasto wyrastanie

*zdjęcie poglądowe


Program do rozmrażania

Piekarnik został wyposażony w przydatną funkcję, jaką jest Rozmrażanie. Cały proces polega na rozprowadzeniu temperatury ok. 50°C przez wentylator. Dzięki temu, możemy szybko rozmrozić np. mięso czy mrożone warzywa.

Piekarnik SMEG SO6301TX program rozmrażanie

*zdjęcie poglądowe


Pełen pakiet zabezpieczeń

Piekarnik SMEG SO6301TX został specjalnie zaprojektowany, aby zwiększyć bezpieczeństwo gotowania, a także zapobiegać uszkodzeniom cieplnym lub przegrzaniu dań. Piekarnik wyłącza element grzejny po otwarciu drzwi i zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu wybranego programu pracy. Potrójne szyby oraz system chłodzący obudowę chronią przed poparzeniami, a jego dodatkowe funkcje poprawią bezpieczeństwo codziennego gotowania.

Piekarnik SMEG SO6301TX bezpieczeństwo szyby potrójne system chłodzenia

*zdjęcie poglądowe


Wygodne sterowanie

W piekarniku SMEG SO6301TX zastosowano sterowanie za pomocą pokręteł. Wystarczy tylko lekki ruch, aby wybrać właściwe parametry pracy urządzenia i przygotować wyśmienite dania.

Piekarnik SMEG SO6301TX sterowanie panel funkcje

Zawartość zestawu

Kupując SMEG SO6301TX otrzymasz: urządzenie, ruszt z blokadą, ruszt do głębokiej blachy, głęboką blachę emaliowaną oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści po sprawdzeniu szczelności istniejącej instalacji gazowej ustawią piekarnik we wskazanym miejscu, wypoziomują go i bezpiecznie podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji. Po raz pierwszy uruchomimy piekarnik i potwierdzimy instalację wpisem do gwarancji. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

HISENSE BSA66346PBGWIFI usługa

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.7 x 59.2 x 54.8
Pojemność [l]: 68
Wykonanie wnętrza piekarnika: Emalia Ever Clean
Typ prowadnic w piekarniku: Drabinkowe
Sterowanie: Elektroniczne, Mechaniczne
Czyszczenie piekarnika: Para
Kolor frontu: Czarne szkło, Inox
Funkcje: Grill (opiekacz), Termoobieg

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Piekarnik SMEG SO6301TX Elektryczny Inox A
Produkt archiwalny

Piekarnik SMEG SO6301TX Elektryczny Inox A

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756