Płyta indukcyjna LIN LI-B47400
Kod: 2014466
Indukcyjna
Wymiary (SxG) [cm]: 59 x 52
Ceramika
Kolor płyty grzewczej: Czarny
7400
Elektroniczne
Funkcje: Wskaźnik ciepła resztkowego
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Płyta indukcyjna LIN LI-B47400
Płyta indukcyjna LIN LI-B47400
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Cena z kodem:
Cena przed kodem
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Przyjemność z gotowania
Funkcjonalny niezbędnik
Moc przyłączeniowa płyty - 7400 W.
Płyta indukcyjna LIN LI-B47400 indukcja szybkie gotowanie stylowy design wygląd 4 pola moc 7400 W
Funkcja Booster
Moc poszczególnych stref grzewczych wynosi: lewa górna 2100 W (booster 2500 W), lewa dolna 1400 W (booster 1800 W), prawa górna 1400W (booster 1800 W) oraz prawa dolna 2100 W (booster 2500 W).