Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Czajnik ADLER AD 03

Kod: 707010
ADLER
Pojemność [l]
1
Moc grzałki [W]
900
Element grzejny
Grzałka spiralna
Wykonanie
Tworzywo sztuczne
Obrotowa podstawa
Nie

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane

 
Klasyczny, 1-litrowy czajnik elektryczny, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku.

Niewielkie rozmiary czajnika sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla osób podróżujących lub ceniących oszczędność miejsca.

Obudowa czajnika wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę.

Dodatkowo obudowa czajnika oraz podstawka nie jest okrągła tylko spłaszczona - ułatwia to użytkowanie oraz przechowywanie czajnika.
  
  

Czajnik jest bardzo wygodny w użyciu, dzięki stabilnej podstawie. Konstrukcja podstawki zapewnia pewne osadzenie czajnika podczas zagotowywania wody. Podstawka ma wbudowany potrójny solidny konektor. Zapewnia on stabilne połączenie czajnika i podstawki podczas gotowania wody. Taka konstrukcja gwarantuje, że po podniesieniu czajnika z podstawki na pewno będzie on odłączony od zasilania. Wewnątrz podstawki jest dużo miejsca do zwinięcia przewodu zasilającego. Można go pozostawić na zewnątrz tylko tyle ile potrzeba.


Czajnik posiada bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki czajnika jest dopasowane do wyglądu obudowy. Czajnik włącza się i wyłącza tą samą dźwignią włącznika. Zapewnia to zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas gotowania wody.


Na bocznych ściankach obudowy czajnika umieszczono dwa duże wyraźne wodowskazy z zaznaczoną skalą od min 0,5 litra wody do max 1 litra. Rozwiązanie to zapobiega niepotrzebnemu zużyciu energii oraz wody. Wodowskazy nie są przeźroczyste tylko matowe co sprawia, że widać przez nie gotującą się wodę, natomiast nie widać wnętrza czajnika. Białe duże napisy na wodowskazach są dobrze widoczne na tle ciemnego wnętrza czajnika. Obok wodowskazu w dolnej części obudowy w czasie gotowania wody zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika. Ciche zagotowanie wody zapewnia podwójna grzałka. Pod grzałkami umieszczono reflektor zwiększający ich wydajność. Dodatkową zaletą czajnika Adler AD 03 jest mały pobór mocy, tylko 900 W. Wszędzie tam gdzie są zainstalowane ograniczniki poboru mocy będzie można go używać oraz cicho zagotować wodę. Jest to możliwe dzięki konstrukcji podwójnych grzałek oraz dopasowaniu mocy czajnika i jego niewielkiej pojemności.


Pokrywka czajnika jest bardzo solidna. Pokrywkę otwiera się półprzeźroczystym uchwytem w kolorze wodowskazów. Kolor uchwytu i wodowskazu jest dobrany do koloru obudowy. Szeroko otwierająca się pokrywka ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. Dodatkowo w dziubku czajnika jest zamontowany zmywalny filtr antyosadowy. Można go wyjąć i oczyścić.

Obsługa czajnika jest bardzo prosta. Zagotowanie wody; Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.5 do 1L. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się czerwona lampka kontrolna. Woda zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 900 Watów. Woda gotuje się względnie cicho. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach obudowy czajnika.. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.

Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Ponadto czajnik wyposażony jest w blokadę uniemożliwiającą włączenie pustego urządzenia. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania czajnika, ale również sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.


Utrzymanie czajnika w czystości jest proste. Do konserwacji czajnika najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu czajnika należy go kilkakrotnie przepłukać wodą. Zapewni to długie bezawaryjne działanie czajnika i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.

Specyfikacja

Element grzejny Grzałka spiralna
Filtr Antywapienny
Obrotowa podstawa Nie

Pojemność [l]

1
Wskaźnik poziomu wody Tak
Wykonanie Tworzywo sztuczne
Kolor Biały
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Moc grzałki [W] 900
Regulacja temperatury Nie
Sygnał dźwiękowy Nie
Zabezpieczenia Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera ADLER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Monika
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
Czajnik jak najbardziej sprawdza się w małym gospodarstwie domowym, wygodny uchwyt, szybko gotuje. Cena adekwatna do towaru. Polecam serdecznie

Ocena

Fantastyczna
Paulina
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
Nie polecam. Bardzo słabe wykonanie. Górne zamknięcie cały czas się otwiera. Wykonany z tandetnego plastiku. Praktycznie trzeba trzymać górne zamknięcie aby zagotować wodę.

Ocena

Bardzo dobra
Paula
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
Produkt poręczny, nie jest głośny, szybko gotuje wodę. Czasem górna część się otwiera podczas gotowania, więc trzeba zerkać.

Ocena

Bardzo dobra
Klient
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
Produkt spełnia moje oczekiwania.

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
bardzo poręczny, sprytny, przydatny dla każdego w kuchni czajnik polecam

Ocena

Fantastyczna
Asia
kupił/aCzajnik ADLER AD 03
Świetny czajnik na podróże! :) Odpowiednia wielkość (mało spotykana), wystarcza na poranną kawę dla dwojga i znajomych. Ładna, estetyczna kolorystyka. Jestem jak najbardziej zadowolona. W promocji czajnik można kupić poniżej 30 zł. Czajnik to super pomysł na prezent dla osób, które dużo podróżują a nie zawsze w pokojach znajduje się czajnik.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
card
Im więcej tym taniej - mega rabat nawet 88% taniej!
Wybrane produkty taniej: -22% na drugi lub -44% na trzeci lub -66% czwarty lub piąty produkt 88%!
Akcesoria

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną