- Strona główna ›
- AGD ›
- Pralki i suszarki ›
- Pralki ›
- Pralka POLAR PFLS 51201P
Pralka POLAR PFLS 51201P
Polecane produkty podobne
Pralka MIELE WQ 1000 9kg 1600 obr TwinDos + Suszarka MIELE TQ 1000 WP Nova Edition z pompą ciepła + Łącznik MIELE WTV 611
Pralka automatyczna ładowana od frontu o głębokości 45 cm, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+. Maksymalny załadunek w tym modelu wynosi 5 kg suchej odzieży. Prędkość obrotów wirówki można regulować. Maksymalna szybkość z jaką można odwirować pranie to 1200 obr./min. Urządzenie posiada funkcję opóźnionego startu oraz 18 programów prania. Program prania syntetyków przeznaczony jest do prania lekko lub średnio zabrudzonej delikatnej odzieży syntetycznej. Temperatura prania w tym programie nie przekracza 60 stopni C. Najczęstsze codzienne pranie to mieszanina wełny i tkanin syntetycznych o wadze 3.5 kg. Program Codzienny przeznaczony jest do prania takich właśnie ładunków o temperaturze 40C w czasie 60 min.
Dane techniczne
| Sposób załadunku: | Od przodu |
|---|---|
| Pojemność [kg]: | 5 |
| Poziom hałasu (pranie) [dB]: | 59 |
| Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: | 75 |
| Rodzaj pralki: | Pralka wolnostojąca |
| Funkcje parowe: | Nie |
| Zdejmowany blat: | Nie |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.