Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr

(1181)
Kod: 346566
Porównaj
Klasa energetyczna B
Karta informacyjna produktu

Zakres od A do G

Dawniej: A+++

Wymiary (GxSxW) [cm]: 55 x 60 x 85
Głębokość z elementami wystającymi [cm]: 63.5
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 55 kWh = 63.25 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 48
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 74
Funkcje: Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Drzwi AddWash™ - dodawaj w trakcie prania
Panel AI Control - personalizacja ustawień
Zobacz opis produktu
Zestawy produktowe
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
2 799 99
139,99 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 2 659,81 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Odbieramy zużyty sprzęt
Promocja
W ratach tylko: 2 659,81 zł
1 rata gratis!
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Charakterystyka

EcoBubble

EcoBubble™

Przywrócisz czystość tkanin, piorąc już w niskich temperaturach.

Panel AI Control

Panel AI Control

Dostosowywanie ustawień oraz podpowiedzi programów według indywidualnych potrzeb użytkownika.

phptr798w icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Oszczędna praca pozwalająca obniżyć rachunki za prąd.

AddWash™

AddWash™

Dodatkowe drzwi umożliwiają dodanie zapomnianej odzieży w trakcie cyklu.

 Higieniczna para

Higieniczna para

Para dezynfekuje odzież, pościel oraz pluszowe zabawki.

Digital Inverter

Digital Inverter

Pracuje cicho i niezawodnie – otrzymał 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

W pralce Samsung zastosowana została technologia EcoBubble™, pozwalająca prać skutecznie już w niskich temperaturach*. Łączy ona na początku cyklu detergent z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę. W takiej postaci łatwiej przenika przez tkaniny i rozpuszcza zabrudzenia, jednocześnie zachowując ich kolor i strukturę. Zaletą EcoBubble™ jest także oszczędność energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

 Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Świetne rezultaty dzięki aktywnej pianie.

 Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Skuteczne i delikatne działanie, nawet dla wymagających tkanin.

 Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskich temperaturach zużywa mniej prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control wyświetla ustawienia dostosowane indywidualnie do Ciebie. Zapamiętuje Twoje nawyki i przygotowuje spersonalizowane wskazówki. Podpowie Ci, który program suszenia aktywować na podstawie wybranego programu prania. Możesz kontrolować i sterować urządzeniem również zdalnie, za pomocą aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Dostosowanie ustawień pralki do własnych potrzeb

Personalizacja ustawień i parametrów

Wybierane przez Ciebie opcje zapisywane są w pamięci urządzenia. Na ich podstawie dostosowywane są ustawienia na panelu sterowania.

Najlepszy zestaw pralka i suszarka z tej samej serii

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Dzięki funkcji Auto Cycle Link urządzenie automatycznie dobierze najlepszy cykl suszenia do zakończonego cyklu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Możliwość sterowania smartfonem

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings to łatwe sterowanie pracą pralki za pomocą smartfona. Szybko wybierzesz najlepszy program, ustawisz harmonogram prania czy sprawdzisz rozwiązania problemów.

Klasa energetyczna B

Jeśli szukasz pralki, która zużywa mniej energii elektrycznej, model Samsung WW80T554DAT jest dla Ciebie! Otrzymał klasę energetyczną B, która przyznawana jest energooszczędnym urządzeniom. Umożliwi Ci płacenie niższych rachunków i zadbanie o środowisko.

Dodatkowe drzwi AddWash™

W trakcie prania przypomniałeś sobie, że ulubione dżinsy wymagają odświeżenia? To już nie problem. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwią Ci dodanie odzieży już po rozpoczęciu prania. Możesz również uzupełnić detergent lub płyn zmiękczający*. Są także bardzo praktycznym rozwiązaniem, by wywietrzyć wnętrze po zakończonym praniu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Higieniczna para to program, który skutecznie radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, podobnie jak Pranie wstępne. Dodatkowo za pomocą pary dezynfekuje odzież, likwidując do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Dla ułatwienia Ci domowych obowiązków w pralce Samsung WW80T554DAT zastosowano wiele praktycznych rozwiązań. Specjalne systemy sprawiają, że nie musisz już myć ręcznie wnętrza pralki ani szuflady na detergent. Z trudnymi plamami poradzi sobie funkcja Aktywnej piany, dlatego nie będziesz potrzebować odplamiaczy. Możesz włączyć urządzenie wieczorem i nie będzie przeszkadzało domownikom. Cichą pracę* oraz wydajność** zawdzięcza silnikowi Digital Inverter.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

 Wysunięta szuflada na detergenty StayClean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean będzie idealnie czysta i pozbawiona nieestetycznych osadów. Nie musisz już tracić czasu i myć jej ręcznie. Otrzymała specjalny system przepłukiwania wodą, który usunie z jej wnętrza resztki detergentów oraz nieestetyczne zacieki.

 Aktywna piana

Aktywna piana

Masz plamę na ubraniu lub obrusie? Użyj funkcji Aktywnej piany, która radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami z owoców, trawy czy długopisu. Jeszcze przed rozpoczęciem prania tkaniny zostaną namoczone w aktywnej pianie. Dzięki temu brud zostanie rozmiękczony i efektywnie usunięty*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Duża pojemność aż do 8 kilogramów

Załadunek aż 8 kg

Bęben ma pojemność 8 kg. W jednym cyklu zmieścisz więcej rzeczy i będziesz prał rzadziej. Pozwoli Ci również wyprać większe rzeczy: koce, poduszkę czy zasłony.

Silnik Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter został pozbawiony szczotek, by pracować ciszej i wydajniej. Ma także dłuższą żywotność. Dostajesz na niego 10-letnią gwarancję.

 Bęben Diamond

Bęben Diamond

Dla dodatkowej ochrony tkanin i w celu ograniczenia zaciągania ich włókien bęben Diamond zyskał specjalne otwory w kształcie diamentów.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW80T554DAT
Tabela porównawcza model WW80T634DLH
Tabela porównawcza model WW70T552DTW

WW80T554DAT

WW80T634DLH

WW70T552DTW

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

8 kg

7 kg

Obroty rpm

1400

1400

1200

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

B

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x550

600x850x550

600x850x550

Waga netto

68 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Jakie programy ma pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 22 programy prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Jeśli Ci się spieszy, skorzystaj z programu Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.
Filmy:


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Wymiary (GxSxW) [cm]: 55 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 55 kWh = 63.25 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 53
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 74
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1181 opinii
1179 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (706)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał M 17 kwietnia 2024
SAMSUNG WW80T554DAT
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini. Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg jest pralką naprawdę wartą swojej ceny, niewygórowaną i dobrą na obecne standardy !! Zaczynając chciałbym określić jej pierwszy atut jako design, gdyż spasowanie kolorystyczne zarazem rozmieszczenie przedniego panelu tworzy jakże piękną całość, wyżej wymieniony model nie jest modelem slim ale jeśli ktoś posiada dużo przestrzeni w łazience nie jest to większym problemem !! Patrząc na nią mamy wrażenie posiadanie produktu dobrej jakości, wykonanie solidne które powinno podłożyć wiele dobrych lat cytuję w oparciu o poprzednika Samsung który był u mnie od 2012 roku oddając poprzednią pralkę wygląd po tylu latach zbytnio nie uległ zmianie, więc z góry zakładam, że w tym przypadku również będę spokojny !! Pralka SAMSUNG WW80T554DAT posiada intuicyjny panel posiadający dość czytelny ekran na którym oprócz programów również wyświetla dodatkowe opcję i cały proces cyklu prania, obsługa jest za pomocą pokrętła i przycisków dotykowych. Dla mnie również bardzo ciekawą opcją jest możliwość połączenia pralki za pośrednictwem sieci wifi z naszym smartfonem poprzez aplikacje smartthings, konfiguracja jest banalnie prosta, a z pozycji aplikacji możemy wszystko dostosować, a stworzyć własny program, również są dostępne powiadomienia np. o zakończonym praniu, osobiście jeszcze nie testowałem ale można zdalnie załączyć pranie po za domem co nie ukrywamy jest ciekawą opcją w tak zabieganych czasach. Pralka prócz tak wypasionych opcji jest świeżynką i posiada silnik inwerterowy, który jest nowym poziomem prania, ponieważ jest bardzo cichutka, a funkcjonowanie stało się bardziej przyjemniejsze !! Ogromną zaletą jest również zwiększona moc maksymalnego wirowania na 1400/obr. gdzie mój poprzednik miał 1200/obr. Funkcja parowania jest kolejną opcją i pozwala odświeżyć niejedną rzecz i jest świetną kwestią dla alergików. Aktywna piana też świetnie sobie radzi z większymi zabrudzeniami poprzez wnikniecie w tkaninę i usunięcie z niej większego brudu. Pralka ma znacznie większą ilość programów niż było dawniej, co dość ułatwi nam dobór właściwego cyklu prania dla naszych tkanin bądź potrzeb. Drzwiczki bębna posiadają ciekawą funkcje gdyż zawierają dodatkową pokrywę która umożliwia dorzucić zapomniane pranie, osobiście nie raz mi się zdarzyło coś pominąć dlatego uważam to za ogromny atut !! WW80T554DAT- śmiało można ją zaliczyć do nowoczesnych pralek dbających o energooszczędność, zachowując przy tym jakość, nowoczesnych wygląd i dużą wygodę w użytkowaniu. Podsumowując gorąco zachęcam do zakupu owej pralki !! #PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów.
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Zumii 26 maja 2024
Polecam!!!
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocji Pralka Samsung WW80T554DAT to wyjątkowy wybór dla każdego, kto poszukuje idealnego sprzętu AGD. Oto kilka powodów, dlaczego ten model wyróżnia się na tle innych: Zalety pralki Samsung WW80T554DAT Niezawodność i Wydajność Pralka Samsung WW80T554DAT charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością, dzięki czemu każdy cykl prania jest skuteczny i oszczędny. Cicha Praca Jednym z najbardziej imponujących aspektów tej pralki jest jej wyjątkowo cicha praca. Nawet podczas najbardziej intensywnych cykli prania nie generuje hałasu, co pozwala na komfortowe korzystanie z niej o każdej porze dnia i nocy. Stabilna Konstrukcja Stabilna konstrukcja pralki zapobiega drżeniu i przesuwaniu się urządzenia podczas pracy, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Łatwość Obsługi Panel sterowania pralki Samsung WW80T554DAT jest intuicyjny, co umożliwia szybki i łatwy wybór odpowiedniego programu prania. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od doświadczenia, może bez trudu korzystać z urządzenia. Szeroki Zakres Programów Prania Pralka oferuje szeroki wybór programów prania, co pozwala na idealne dopasowanie cyklu do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Dzięki temu masz pewność, że Twoje ubrania zawsze będą czyste i świeże. SmartThings Możliwość programowania cyklu za pomocą dedykowanej aplikacji SmartThings sprawia, że kontrolowanie procesu prania staje się jeszcze wygodniejsze. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza nim, możesz łatwo monitorować postęp prania i dostosować ustawienia według własnych preferencji. Nowoczesny Design Nowoczesny design pralki Samsung WW80T554DAT sprawia, że doskonale komponuje się ona w każdej łazience. To urządzenie łączy w sobie funkcjonalność i elegancję, będąc prawdziwym pomocnikiem w codziennych obowiązkach domowych. Podsumowanie Pralka Samsung WW80T554DAT to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują sprzętu łączącego niezawodność, wydajność i nowoczesne funkcje. Dzięki cichej pracy, łatwej obsłudze i możliwości sterowania przez aplikację SmartThings, pranie staje się prostsze i bardziej przyjemne. Zdecydowanie polecam ten model każdemu, kto chce podnieść jakość swojego domowego sprzętu AGD!
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 10 maja 2024
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpinia
Jestem absolutnie zachwycony/a pralką SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr. To niezwykle wszechstronne urządzenie, które odmienia sposób, w jaki postrzegam codzienne pranie. Jednym z najbardziej fascynujących aspektów tej pralki jest jej zaawansowana technologia AI Control. Dzięki niej, pralka potrafi dosłownie ''uczyć się'' moich preferencji prania, dostosowując programy do rodzaju tkanin, stopnia zabrudzenia i innych czynników. Jest to nie tylko wygodne, ale również efektywne, co przekłada się na oszczędność czasu, wody i energii. Dodatkowo, funkcja AddWash to absolutna rewolucja w dziedzinie prania. Często zdarza mi się zapominać o jakiejś sztuce odzieży lub chcieć dodać coś do prania, gdy już cykl się rozpoczął. Dzięki tej innowacyjnej funkcji mogę teraz swobodnie otworzyć drzwiczki pralki i wrzucić zapomniany przedmiot, niezależnie od fazy cyklu prania. To naprawdę ułatwia życie i eliminuje stres związany z praniem. Ponadto, imponuje mi również pojemność tej pralki - 8 kg to wystarczająco dużo miejsca, aby wyprać większość moich ubrań w jednym cyklu. Dodatkowo, jej szybkość wirowania sięga imponujących 1400 obrotów na minutę, co sprawia, że moje ubrania wychodzą z pralki nie tylko czyste, ale również niemalże sucha, co znacznie skraca czas schnięcia. Design pralki również zasługuje na pochwałę. SAMSUNG WW80T554DAT prezentuje się nowocześnie i elegancko, idealnie komponując się z wnętrzem mojej łazienki czy pralni. Jej intuicyjny panel sterowania sprawia, że obsługa jest prosta i przyjemna, nawet dla osób mniej zaznajomionych z nowoczesnymi technologiami. Ogólnie rzecz biorąc, pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr to absolutna perełka na rynku AGD. Jej zaawansowane funkcje, wydajność, oszczędność oraz elegancki design sprawiają, że pranie przestaje być rutynowym obowiązkiem, a staje się prawdziwą przyjemnością. Gorąco polecam ten produkt każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości pralki, która spełni nawet najwyższe oczekiwania. #PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpinia
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
ARKADIUSZ.D 30 maja 2024
PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjopini
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini. Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg. Pralka SAMSUNG WW80T554DAT to już kolejny sprzęt od Samsunga, z którego jestem bardzo zadowolony. To co zwraca uwagę to świetny stosunek ceny do jakości. Zalety pralki Samsung WW80T554DAT Niezawodność i Wydajność Pralka Samsung charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością, dzięki czemu każdy cykl prania jest skuteczny i oszczędny. Cicha Praca Jednym z najbardziej imponujących aspektów tej pralki jest jej wyjątkowo cichą pracą. Twoje ubrania zawsze będą czyste i świeże. SmartThings Możliwość programowania cyklu za pomocą dedykowanej aplikacji SmartThings sprawia, że kontrolowanie procesu prania staje się jeszcze wygodniejsze. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy poza nim, możesz łatwo monitorować postęp prania i dostosować ustawienia według własnych preferencji. Nowoczesny Design Nowoczesny design pralki Samsung WW80T554DAT sprawia, że doskonale komponuje się ona w każdej łazience. Dodatkowym atutem tej pralki jest jej energooszczędność. Dzięki temu, że zużywa mniej energii elektrycznej, mogę być pewny, że nie tylko dbam o środowisko naturalne, ale także zaoszczędzam na rachunkach za prąd. Funkcja Add wash, czyli drzwiczki, które umożliwiają dorzucenie zapomnianej odzieży w trakcie trwania cyklu prania jest według mnie bardzo fajną opcją. Pralka posiada do wyboru bardzo dużo programów między innymi program oferujący pranie odzieży za pomocą pary. Dzięki funkcji Eco Bubble odzież może być prana w niskich temperaturach co zapobiega niszczeniu tkanin. Po wsadzeniu prania do bębna pralka zaczyna ważyć pranie co skutkuje oszczędnością energii elektrycznej i wody.WW80T554DAT- śmiało można ją zaliczyć do nowoczesnych pralek dbających o energooszczędność, zachowując przy tym jakość, nowoczesnych wygląd i dużą wygodę w użytkowaniu. Podsumowując gorąco zachęcam do zakupu owej pralki !! #PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 30 kwietnia 2024
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
Pralka WW80T554DAT jest kolejnym sprzętem Samsunga, który będę użytkował. Mam nadzieję, że się sprawdzi tak jak pozostałe. Moim zdaniem to najważniejsze urządzenie w całym domu. Pralka wygląda supernowocześnie, ma wszystkie potrzebne funkcję prania. Bogaty wybór programów pozwala znaleźć coś optymalnego na każde pranie. Sterowanie jest bardzo wygodne i intuicyjne, nawet jeśli jest to pierwszy kontakt z tak wypasioną pralką. Sterowanie przez WiFi jest bardzo przydatne. Konfiguracja aplikacji bardzo prosta. Ogromna pojemność prania pozwala mi zmieścić sporo ubrań na raz, co jest bardzo ważne, gdy w rodzinie jest małe dziecko. Drzwiczki AdWash na pewno będą przydatne do dorzucania zapomnianych skarpetek co zdarza mi się notorycznie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest szuflada StayClean. W starej pralce po każdym praniu w szufladzie zostawały resztki środków do prania. Tutaj ten problem nie występuje. Bardzo często korzystam z funkcji Aktywnej piany w przypadku bardziej zabrudzonych tkanin. Nie mogę także nie wspomnieć o funkcji szybkiego prania, która pozwala mi odświeżyć ubrania w zaledwie kilkanaście minut. Jest to bardzo przydatne, gdy nagle potrzebuję czegoś przebrać na szybko, czy też wyczyścić sweter, który zebrał trochę kurzu. Dodatkowym atutem tej pralki jest jej energooszczędność. Dzięki temu, że zużywa mniej energii elektrycznej, mogę być pewny, że nie tylko dbam o środowisko naturalne, ale także zaoszczędzam na rachunkach za prąd. Pralka po poprawnym podłączeniu i wypoziomowaniu pracuje bardzo cicho nawet na maksymalnych obrotach. Pranie oczywiście dokładnie wyprane. Moja stara pralka miała prawie 20 lat i mam nadzieję, że Samsung poprawi ten wynik. Podsumowując, ta pralka to dla mnie prawdziwa perełka w świecie sprzętów AGD. Polecam ją każdemu, kto szuka nowoczesnego, efektywnego i stylowego rozwiązania do prania ubrań. #PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Joanna 28 maja 2024
Opinia pralka i suszarka
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocji Jestem niezmiernie zadowolona z produktu suszarki i pralki marki Samsung. Są one polepszenie komfortu życia. Prostą i łatwą obsługa oraz sterowanie z poziomu telefonu zdecydowanie polepszają komfort życia. Niezawodność, wydajność i innowacyjne funkcję to tylko niektóre z zalet, które wyróżniają ten model spośród innych. Jednym z najbardziej imponujących aspektów tej pralki jest jej niewiarygodna cicha praca. Nawet podczas najbardziej intensywnych cykli prania nie generuje hałasu. Stabilna konstrukcja zapewnia, że pralka nie drży ani nie przesuwa się podczas pracy, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi. Panel sterowania jest intuicyjny, co pozwala szybko i sprawnie wybrać odpowiedni program prania. Szeroki zakres programów prania pozwala na idealne dopasowanie cyklu prania do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Dzięki temu mam pewność, że moje ubrania są czyste i świeże po każdym praniu. Możliwość programowania cyklu za pomocą dedykowanej aplikacji SmartThings sprawia, że kontrolowanie procesu prania staje się jeszcze bardziej wygodne. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy też poza nim, możesz łatwo monitorować postęp prania i dostosować ustawienia według własnych preferencji. To doskonałe połączenie funkcjonalności i elegancji - nowoczesny design idealnie komponuje się w każdej łazience. To prawdziwy pomocnik w codziennych obowiązkach domowych, dzięki czemu pranie staje się nie tylko prostsze, ale także przyjemniejsze. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto poszukuje pralki, która łączy w sobie niezawodność, wydajność i nowoczesne funkcję! Polecam każdemu pralkę i suszarkę tej marki.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Natalia B. 11 czerwca 2024
Pralka WW80T554DAT
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpinia Pralka Samsung WW80T554DAT jest rewelacyjna. Dla rodziny z trójką dzieci idealna. Pojemna i ma wiele programów piorących. Od wyboru do koloru :) Ponadto dodatkowe drzwiczki, które umożliwiają dokładanie prania w trakcie już trwającego cyklu są dodatkowym plusem. Usuwa uporczywe plamy, nawet w niskiej temperaturze. Łatwe, wygodne i skuteczne pranie dzięki inteligentnemu panelowi AI Control. Pozwala personalizować ustawienia pralki, zapamiętuje preferencje użytkownika oraz sugeruje programy suszenia w zależności od wybranego programu prania. Ubrania są higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Higieniczna czystość szuflady na detergenty Szuflada StayClean zapewnia higieniczną czystość bez konieczności ręcznego czyszczenia co jest ogromnym plusem. Polecam pralkę wszystkim. Posiada funkcję Aktywna piana co powoduje idealną czystość ubrań, nawet tych mocno zabrudzonych. Funkcja Aktywnej piany pomaga usunąć różnorodne, trudne do usunięcia plamy m.in. z krwi, herbaty, wina, produktów do makijażu czy trawy. Ubrania są namaczane w Aktywnej pianie przed rozpoczęciem cyklu prania, co pozwala łatwo i skutecznie usunąć zanieczyszczenia z ubrań. Pralka posiada wiele programów piorących jak np. : Eco 40-60, Pranie optymalne, Program Super szybki, Odzież sportowa, Dziecięce, Pościel, Pochmurny dzień, Bawełna, Kolory, Delikatne, Dżinsy, Odprowadzenie wody/wirowanie, Czyszczenie bębna, Czyszczenie bębna, Higieniczna para, Ekonomiczne, Program mix, Odzież wierzchnia Polecam pralkę wszystkim.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysztof 11 czerwca 2024
Polecam
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini. Pralka SAMSUNG w tym modelu to już kolejny z kolei sprzęt od Samsunga, z którego jestem bardzo zadowolony jak i ze sprzętu tak i ze współpracy. To co zwraca uwagę to świetny idealne przełożenie ceny do jakości. Zacznijmy od wyglądu. Pralka jest minimalistyczna ale elegancka, nie przytłacza wyglądem oraz idealnie wpasowuję się w każde wnętrza. Do pralki zamówiliśmy również Suszarkę, które razem dają super efekt estetyczny oraz działają świetnie wspólnie. Dużym plusem pralki jest funkcja AddWash. Ile to razy po rozpoczęciu prania chciałem coś dodać a nie było takiej możliwości. Funkcja AddWash to nam zapewnia. Teraz nie mam tego problemu po prostu korzystam z dodatkowych drzwiczek. Obsługa pralki jest bardzo prosta oraz intuicyjna. Nikt nie będzie miał problemu z obsługą. Przyznam równie , że zaskoczyło mnie sterowanie smartphone i to jak pozytywnie. Teraz już nie trzeba wstawać z kanapy żeby zobaczyć czy pranie gotowe :) Jakież to jest ułatwienie i wygoda Bęben 8 kg całkowicie wystarczy do codziennych potrzeb. Póki co mam za sobą kilka cykli prania i jak do tej pory jestem więcej niż zadowolony. W szczególności podpasowała mi funkcja szybkiego prania, odświeżenie mocno zużytych ubrań zajmuje dosłownie chwilę. Ubrania wyglądają jak nowe, a wszystkie zabrudzenia znikają bez wysiłku. Pralka w naszym domu znajduje się w łazience , które sąsiaduje z sypialnią, nie słychać jak chodzi. pralka pracuje bardzo cicho nawet na najwyższych obrotach. Z czystym sercem mogę polecić tą pralkę każdemu kto szuka idealnego sprzętu.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 20 kwietnia 2024
Komfort, Wygoda, Perfekcja
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini Pralka Samsung WW80T554DAT to gratka dla wszystkich poszukujących idealnego sprzętu AGD. Niezawodność, wydajność i innowacyjne funkcje to tylko niektóre z zalet, które wyróżniają ten model spośród innych. Jednym z najbardziej imponujących aspektów tej pralki jest jej niewiarygodna cicha praca. Nawet podczas najbardziej intensywnych cykli prania nie generuje hałasu. Stabilna konstrukcja zapewnia, że pralka nie drży ani nie przesuwa się podczas pracy, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi. Panel sterowania jest intuicyjny, co pozwala szybko i sprawnie wybrać odpowiedni program prania. Szeroki zakres programów prania pozwala na idealne dopasowanie cyklu prania do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Dzięki temu mam pewność, że moje ubrania są czyste i świeże po każdym praniu. Możliwość programowania cyklu za pomocą dedykowanej aplikacji SmartThings sprawia, że kontrolowanie procesu prania staje się jeszcze bardziej wygodne. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy też poza nim, możesz łatwo monitorować postęp prania i dostosować ustawienia według własnych preferencji. To doskonałe połączenie funkcjonalności i elegancji - nowoczesny design idealnie komponuje się w każdej łazience. To prawdziwy pomocnik w codziennych obowiązkach domowych, dzięki czemu pranie staje się nie tylko prostsze, ale także przyjemniejsze. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto poszukuje pralki, która łączy w sobie niezawodność, wydajność i nowoczesne funkcje!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
OlaM 13 czerwca 2024
Świetny zakup
#PromocjaSamsungCashbackAGD #OpiniaZaCashbackwPromocjiOpini Pralka Samsung to model dla wszystkich poszukujących idealnego sprzętu AGD. Niezawodność, wydajność i innowacyjne funkcje to tylko niektóre z zalet, które wyróżniają ten model spośród innych. Jednym z najlepszych aspektów tej pralki jest niewiarygodnie cicha praca. Nawet w ciągu nocy pralka nie generuje zbyt dużo hałasu. Stabilna konstrukcja zapewnia, że pralka nie drży ani nie przesuwa się podczas pracy, co przekłada się na większy komfort użytkowania. Dodatkowym atutem jest łatwość obsługi. Panel sterowania jest intuicyjny, co pozwala szybko i sprawnie wybrać odpowiedni program prania. Szeroki zakres programów prania pozwala na idealne dopasowanie cyklu prania do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasze ubrania są czyste i świeże po każdym praniu. Możliwość programowania cyklu za pomocą dedykowanej aplikacji SmartThings sprawia, że kontrolowanie procesu prania staje się jeszcze bardziej wygodne. Bez względu na to, czy jesteś w domu, czy też poza nim, możesz łatwo monitorować postęp prania i dostosować ustawienia według własnych preferencji. W dodatku doskonałe połączenie funkcjonalności i eleganckiego wyglądu - nowoczesny design idealnie komponuje się w każdej łazience. To prawdziwy pomocnik w codziennych obowiązkach domowych, dzięki czemu pranie staje się nie tylko prostsze, ale także przyjemniejsze. Zdecydowanie polecam ją każdemu, kto poszukuje pralki, która łączy w sobie niezawodność, wydajność i tak szeroką gamę nowoczesnych funkcji.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia z akcji promocyjnej
Opinia pochodząca z akcji promocyjnej

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
Pralka SAMSUNG WW80T554DAT AI Control AddWash 8kg 1400 obr
2 799 99
139,99 zł x 20 rat 0%
Promocja
W ratach tylko: 2 659,81 zł
1 rata gratis!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
Odbierz
Odbieramy zużyty sprzęt
Promocja
W ratach tylko: 2 659,81 zł
1 rata gratis!
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2799,99 zł
2 799 99