Polecane produkty podobne

Opis produktu

Idealna do każdej łazienki

Pralka wolnostojąca SIEMENS WM14UR00PL charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością i wyjątkową elegancją ukrytą w nowoczesnej stylistyce. Pralka o ładowności 9 kg doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej łazienki.

Pralka SIEMENS WM14UR00PL - ogolny

Pauza - dołożenie prania

Urządzenie SIEMENS WM14UR00PL zostało wyposażone w funkcję Start/Pauza z opcją dołożenia prania, dzięki której możesz zatrzymać pracę urządzenia i dołożyć ubrania. Dzięki temu nie musisz odkładać na później prania jednej zapomnianej koszuli czy bluzki!

Pralka SIEMENS WM14UR00PL - pauza dolozenie prania

system stainRemoval

Wykorzystana w pralce SIEMENS WM14UR00PL technologia stainRemoval z łatwością usuwa 4 rodzaje najbardziej uporczywych plam - masło / olej, krew, trawę i wino, wykorzystując jedynie standardowe detergenty używane do każdego prania. Nie musisz stosować dodatkowych środków odplamiających ani przygotowywać wcześniej tkanin. System dopasuje odpowiednią temperaturę wody, prędkość obrotów oraz czas namaczania, by usunąć nawet najcięższe plamy.

Pralka SIEMENS WM14UR00PL msystem stainRemoval usuwanie pla

silnik iQdrive

Bezszczotkowy silnik iQdrive wykorzystany w pralce SIEMENS WM14UR00PL jest wyjątkowo trwały, cichy i energooszczędny. Brak zużywających się szczotek węglowych, wykorzystywanych w tradycyjnych silnikach, sprawia, że pralka posłuży Ci przez długie lata.

Pralka SIEMENS WM14UR00PL Bezszczotkowy silnik iQdrive

WYŚWIETLACZ ELEKTRONICZNY

Elektroniczny wyświetlacz pralki SIEMENS WM14UR00PL umożliwi Ci dobór odpowiednich parametrów prania. Dodatkowo masz wgląd w inne ustawienia oraz np. czas pozostały do końca prania, dzięki czemu możesz lepiej zaplanować swój czas.

Pralka SIEMENS WM14UR00PL wyswietlacz elektroniczny

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

pralka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59 x 59.8 x 84.8
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 66 kWh = 50.82 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 48
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 72
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Nie
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Pralka SIEMENS WM14UR00PL 9kg 1400 obr + Suszarka SIEMENS WT7W461BY + Łącznik SIEMENS WZ27400

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756