STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry

(59)
Kod: 380896

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Wielkość załadunku [kg]: 8
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu: 176 kWh = 135.52 zł
Funkcje: Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Pompa ciepła - energooszczędne suszenie
Optimal Dry - bezpieczne suszenie tkanin
Zobacz cały opis
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry
Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry
2 699 99
269,99 zł x 10 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Poznaj suszarkę Samsung

Mniejsze zużycie prądu

Klasa energetyczna A+++

Technologia Pompy ciepła zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Funkcja Optimal Dry

Funkcja Optimal Dry

 Efektywne i bezpieczne dla tkanin suszenie.

Lepsza konserwacja urządzenia, filtr 2 w 1

Filtr 2w1

Łatwiejsza obsługa i konserwacja urządzenia.

Program suszenia w 35 minut

Program Suszenie 35'

Potrzebna Ci odzież wysuszona zostanie w zaledwie 35 minut.

Niskie zużycie energii z technologią Pompy ciepła

Suszarka Samsung DV80TA220TT pozwoli Ci suszyć ubrania w sposób dla nich delikatny, przy równoczesnym oszczędzaniu energii elektrycznej*. Technologia Pompy ciepła umożliwia suszenie tkanin w niższej temperaturze. Dodatkowo do podgrzewania powietrza wykorzystywany jest czynnik chłodzący, który jest bardziej ekonomiczny od tradycyjnych grzałek. Efektywność działania potwierdza przyznanie suszarce najwyższej klasy energetycznej A+++.

*Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

Funkcja Optimal Dry

Suszenie jest delikatne dla tkanin i równocześnie efektywne. Optimal Dry wykorzystuje 3 czujniki, które automatycznie dostosowują parametry suszenia, by zapewnić najlepsze rezultaty, dbając przy tym o tkaniny. Ubrania suszone są szybciej przy minimalnym zużyciu energii. Optymalna temperatura suszenia zapobiega niszczeniu odzieży. Gdy zajdzie taka potrzeba, otrzymasz powiadomienie o konieczności wyczyszczenia wymiennika ciepła.

Sprawdź, co jeszcze oferuje suszarka Samsung

Z suszarką Samsung DV80TA220TT zaoszczędzisz nie tylko energię elektryczną, ale również własny czas. Szybko wysuszysz potrzebną Ci odzież, a gdy zrobisz to korzystając z programu Bez zagnieceń, ułatwisz sobie również jej prasowanie. Komfort użytkowania urządzenia podnosi także zastosowany w nim zaawansowany filtr 2w1.

w 35 minut wysuszysz ubrania

Program szybki 35'

Potrzebujesz czasem szybko wysuszyć pojedyncze sztuki odzieży? Rozwiązaniem jest program Suszenie 35’. Wystarczy Ci 35 minut, by ulubiona bluzka była gotowa na wieczorne spotkanie*.

* Program Suszenie 35 jest odpowiedni do załadunku 1 kg syntetyków/bawełny

Funkcja Bez zagnieceń

Mniej zagnieceń

Włącz funkcję Bez zagnieceń, a Twoje ubrania po wyjęciu z suszarki nie będą wymagały prasowania lub ich prasowanie będzie o wiele łatwiejsze. Nie musisz też pamiętać o szybkim wyjęciu odzieży z suszarki po zakończonym cyklu. Bęben będzie obracał się jeszcze przez 180 minut, by nie powstały zagniecenia.

Możliwość przekładania drzwi

Przekładane drzwi

Sam zdecyduj, w którą stronę mają otwierać się drzwi suszarki, abyś mógł wygodnie korzystać z urządzenia. W ten sposób łatwo dostosujesz urządzenie do miejsca instalacji i swoich potrzeb.

Filtr 2w1 zapewni czystość urządzeniu

Filtr 2w1

Łatwiej zadbasz o czystość urządzenia i zapewnisz mu najlepszą wydajność. Innowacyjny filtr 2w1 został wyposażony w dwie warstwy siatki, które wyłapują kurz i włókna. Rozwiązanie to eliminuje konieczność stosowania filtra wymiennika ciepła. Jeśli zajdzie konieczność wyczyszczenia filtra, specjalny alarm powiadomi Cię o tym.

Podświetlony bęben

Podświetlanie bębna

Drzwi suszarki są przezroczyste, a bęben jest podświetlany. Dobrze widzisz, w którym momencie cyklu jest urządzenie i czy wszystkie ubrania zostały wyjęte po zakończeniu programu.

Panel sterowania

1

Dozownik detergentów

2

Przełącznik programów

3

Wyświetlacz

4

Bez zagnieceń

5

Poziom wysuszenia

6

Ustawienia czasu

7

Alert poziomu wysuszenia

8

Oświetlenie wewnętrzne

9

Opóźnione zakończenie

10

Wyłączenie dźwięków

11

Włącz / Wyłącz urządzenie

12

Start / Pauza

Najlepiej w zestawie

Pierz i susz ubrania, osiągając najlepsze rezultaty z urządzeniami Samsung z tej samej serii. Dopasujesz pralkę i suszarkę pod względem stylistycznym i technicznym. Możesz je umieścić obok siebie lub w słupku.

Porównaj produkty

Przód suszarki Samsung
Przód suszarki Samsung
Przód suszarki Samsung

DV80TA220TT

DV80T552DTW

DV90TA240AH

AI Control

-

-

Program Higiena

-

-

-

QuickDry'35 min

Zapobieganie zagnieceniom

Optimal Dry

AirWash

-

-

-

SmartThings

-

-

-

Załadunek

8 kg

8 kg

9 kg

Ilość programów

14

14

14

Kolor suszarki

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Biały

Biały

Czarny

Panel

LED

Basic

LED

Poziom głośności

65 dB(A)

65 dB(A)

65 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

50 kg

50 kg

50 kg

W opakowaniu

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Warto wiedzieć

Jakie programy ma suszarka Samsung?

W suszarce Samsung masz do dyspozycji 14 programów prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Urządzenie posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży np. odzieży wierzchniej czy koszulom oraz wielu rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Dla zróżnicowanego wsadu skorzystaj z Programu mix, a jeśli chcesz, by wysuszona odzież była prostsza do wyprasowania, wybierz funkcję Bez zagnieceń.

Czym różni się filtr 2w1 od tradycyjnego?

System filtrów 2w1 został umieszczony w drzwiach, by łatwiej konserwować urządzenie. Posiada dwie warstwy siatki wyłapujące kurz i włókna tkanin. Dlatego nie trzeba już stosować dodatkowego filtra wymiennika ciepła. Otrzymasz powiadomienie, gdy trzeba będzie wyczyścić filtr lub wymiennik ciepła (po 25 cyklach suszenia).

Jak należy czyścić wymiennik ciepła?

Dla najlepszych rezultatów suszenia czyść wymiennik ciepła po skończonych 25 cyklach lub co najmniej raz na miesiąc. O konieczności czyszczenia wymiennika ciepła powiadomi Cię specjalne powiadomienie. By wyjąć wymiennik ciepła, delikatnie naciśnij górną część osłony zewnętrznej i otwórz pokrywę. Zwolnij blokadę i wyjmij osłonę wewnętrzną. Do czyszczenia wymiennika użyj szczotki i wykonuj ruchy poziome i pionowe. Nie wyginaj i uważaj, by nie uszkodzić żeber podczas czyszczenia, mogłoby to obniżyć wydajność pracy urządzenia. Do czyszczenia wewnętrznej osłony użyj delikatnej ściereczki, a następnie umieść ją na swojej pozycji i zablokuj blokady. Teraz możesz zamknąć pokrywę zewnętrzną i upewnić się, czy blokady działają.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg] 8
Typ suszarki Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm] 60 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu 176 kWh = 135.52 zł
System suszenia pompą ciepła Tak
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje parowe Nie
Poziom hałasu [dB] 65
Funkcje Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
59 opinii
59 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Prosta obsługa
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (43)
5/5
Ed_zia 13 października 2022
Polecam
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Polecam suszarkę, zwłaszcza osobom niezdecydowanym. Podchodziłam do zakupu ostrożnie, ale skończyło się żmudne rozwieszanie prania. Piorę codziennie i wcześniej zajmowało mi to wiele czasu, teraz ten czas został skrócony. Świetna opcja alarmu przy wysuszeniu na 80%, gdyż pranie można przesuszyć na zwykłej suszarce, a grubsze rzeczy prać dalej. Możliwość montażu drzwiczek z drugiej strony jest też świetną opcją, rzadko spotykana w sprzętach agd. Pasuje do pralki, z której jestem zadowolona. Mam ją 3 lata i jest póki co bezawaryjna. Pierwsze suszenie wypadło znakomicie. Pranie było mięciutkie jak nigdy wcześniej i pachnące, co jest problemem w suszarkach elektrycznych. Niezwykła bajera to światło w środku bębna. Można w dowolnym momencie zapalić, zgaśnie po bodajże 2 minutach samo. Dobrze wygląda w małym pomieszczeniu, ogólnie ma ładny design. Trochę mam problem z drzwiami, brakuje mi jakiegoś guzika żeby wcisnąć i otworzyć, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Myślę, że jest to coś co każdy powinien mieć, na tym samym poziomie co pralkę czy lodówkę. Polecam wszystkim niezdecydowany markę Samsung.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krzysiek 23 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Długo się zastanawiałem z żoną czy zakupić suszarkę i jak będzie się nam sprawdzać, ponieważ do tej pory suszyliśmy pranie w sposób tradycyjny. Niedawno kupiliśmy pralkę Samsunga i bardzo dobrze nam się sprawdza, więc uznaliśmy, że suszarkę też kupimy od Samsung. Dodatkowo suszarka posiada silnik inwenterowy, dzięki czemu duże rzeczy się nie zapętlają. Po kilku praniach i suszeniach jesteśmy zachwyceni i żałujemy, że zwlekaliśmy z zakupem. Ubrania pachną świeżością, nie są odgniecione (np. płaszcz wełniany). Zdecydowaliśmy się również wysuszyć płaszcze wełniane i kurtki co jest dużym plusem, ponieważ pranie ich i suszenie jest problematyczne albo trzeba zanosić je do pralni profesjonalnej. Ponadto, w trakcie suszenia swetry się odmechcają. Przy tradycyjnym suszeniu nie były tak odświeżone i nie pachniały. Uważam, że sprzęt ułatwia życie, zaoszczędza czas i dba o ubrania. Mając pralkę i suszarkę od Samsunga zrobiliśmy w domu mini profesjonalną pralnię.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Klaudia 19 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody polecam suszarkę Samsunga, posiadam ten konkretny model. Dlaczego zdecydowałam się na zakup produktu ? Suszenie bielizny męża i synka 2letniego nie było tak źle kiedy było lato, zima już w domu suszenie to nie to samo. Teraz niebawem zawita kolejna męska bielizna więc ciuszków przybędzie. Dla spokoju, komfortu, wygody zdecydowaliśmy się na zakup suszarki. Ten konkretny model wpadł nam w oko. Już kilka cykli zrealizowałam i powiem szczerze że gdyby ktoś mnie tego pozbawił tego sprzętu to chyba bym się zapłakała. Pranie jest pachnące, cieplutkie, odkłaczone, nawet wyprasowane ! Coś rewelacyjnego ! Nigdy nie sądziłam że takie cudo mnie tak uszczęśliwi ! Polecam wszystkim z całego serca, dla rodzin z dziećmi przyda się idealnie. Całą wyprawką dla maleństwa jest pięknie przygotowana dzięki tej suszarce. Myślę że gdybym miała zrealizować jeszcze raz taki zakup to chyba bym się nie wahała jak wcześniej tylko bym od razu zakupiła.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Adasko333 4 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Kilka dni temu zakupiłem już kolejny produkt marki Samsung z serii suszarek. Akurat dotychczas kupowałem pralko suszarki lecz teraz wybór padł na samą suszarkę. Strzał w dziesiątkę jestem zadowolony z produktu. Produkt idealnie komponuje się z pralka Samsunga. Działa świetnie suszy bez zarzutu a przede wszystkim nie niszczy ubrań, a na tym najbardziej mi zależało. Ubrania nadają się od razu do szafy :) dużym plusem jest ze suszarka jest z pompą ciepła co daje duża oszczędność prądu. Jedynym minusem jest brak sterowania z telefonu, ale za ten bajer dodatkowo się płaci i występuje w droższych modelach. Polecam serdecznie ten produkt. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agnieszka 17 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody.
Zakup tej suszarki to strzał w dziesiątkę!! Długo się zastanawiałam czy będzie mi ona potrzebna, teraz żałuję, że tak długo czekałam. Produkt najwyższej klasy. Cicha, intuicyjna, ładny design zresztą jak wszystkie produkty Samsunga. Pranie jest mięciutkie po wysuszeniu i pięknie pachnie. Wybór programów jest bardzo duży, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ubrania nie są pogniecione, a zaoszczędzony czas jest wielkim plusem. Zużycie prądu na niskim poziomie. Jeśli ktoś się wacha z zakupem polecam gorąco!! Razem z pralką Samsunga jest do duet niezbędny, dodatkowym atutem jest podświetlenie bębna, które pozwala komfortowo wyciągać ubrania po zmroku.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Szop pracz 13 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Suszarka bardzo udana - dobrze suszy, ubrania są mięciutkie i w zasadzie niepogniecione, a do tego przyjemna w obsłudze, bardzo intuicyjna i na dodatek bardzo ładna! Poza tym, co dla mnie jest bardzo istotne, przycisk włączania/wyłączania oraz start nie są dotykowe, tylko na lekki klik, co zapobiega przypadkowemu zatrzymaniu cyklu. Było to denerwujące w mojej poprzedniej suszarce innego producenta. Dodatkowym atutem są wymiary suszarki - dobrych kilka centymetrów płytszej od konkurencji - dzięki temu suszarka mieści się bardzo ładnie pod standardowym blatem 60 cm. Pomimo tego jest bardzo pojemna. Szczerze polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
ADRIANA 31 października 2022
Suszarka
Tak bardzo spodobała nam się suszarka firmy Samsung, że po naszej poprzedniej postanowiliśmy kupić również tej firmy. Chodź to inny model to nie zauważyliśmy znaczącej różnicy miedzy nimi. Nasza obecna jest niezwykle energooszczędna. Programy są bardzo dobrze dobrane. Ustawienie programów jest zupełnie proste, nawet nowicjusz sobie poradzi z jej obsługą. Nie wypowiem się na temat głośności, ponieważ nasza jest ustawiona wraz z pralką w piwnicy wiec jej nawet nie słyszymy. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to należycie trzeba zadbać o czystość filtrów i wymiennika ciepła aby suszarka nam posłużyła jak najdłużej. Ale to chyba jak przy każdej suszarce.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Iwona 25 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Jestem świeżo po zakupie tej suszarki i jest to moje pierwsze tego typu urządzenie. Prawdę mówiąc długo zastanawiałem się nad sensem zakupu kolejnego sprzętu AGD do domu, czy w ogóle jest mi to potrzebne. I te moje wątpliwości zostały szybko rozwiane po pierwszym uruchomieniu suszarki :D Pranie po pierwszym suszeniu było idealnie suche i cieplutkie. A przy okazji w pomieszczeniu w którym jest suszarka nagle zrobiło się cieplej ;) Z ciekawych funkcjonalności suszarki jest opcja podświetlania bębna. Dodam jeszcze, że mój wybór padł na model Samsunga ze względu na to, że posiadam już pralkę od tej samej firmy. #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Jakub 7 listopada 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Użytkuje suszarkę od ponad dwóch tygodni i do tej pory mam same pozytywne odczucia. Suszarka ma duży wybór programów. Możliwość ustawienia praktycznie indywidualnego suszenia na duży plus. Ubrania po wysuszeniu są miękkie i przyjemnie pachnące. Dużym plusem jest to ze można przełożyć drzwiczki na drugą stronę. Super funkcją jest podświetlenie bębna, nawet po ciemku widać czy nic nie zostało w suszarce. Polecam te suszarkę osobom nie zdecydowanym. Male zużycie energii ciekawy wygląd, możliwość przełożenia drzwiczek czy oświetlenie bębna to tylko nie liczne z wielu zalet tego sprzętu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Renata 6 listopada 2022
Polecam
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Zakupiłam powyższa suszarkę z uwagi na kiepskie warunki do tradycyjnego suszenia. Bardzo długo zwlekałam z zakupem z powodu rozczarowania pralko-suszarka (innego producenta), w której funkcja suszenia w ogóle nie nadaje się do użytku. Zupełnie nie przekonana czy suszarka zda egzamin postanowiłam spróbować. I żałuję, że wcześniej jej nie miałam. Pranie suszy się dość szybko, pięknie pachnie, nawet bez włączenia programu do szafy nie jest zbyt mocno pogniecione, wszelkie nadruki wyglądają jak nowe. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Koniec z rozstawianiem prania po całym mieszkaniu!
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry

Inne produkty w kategorii:

Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry
Suszarka SAMSUNG DV80TA220TT Optimal Dry
2 699 99
269,99 zł x 10 rat 0%
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
I do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2699,99 zł
2 699 99