| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Cukry, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 3.3%, Popiół surowy 2%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelazawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Kurczak 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
Smak: Kurczak
Liczba sztuk w opakowaniu: 26
Smak: Kurczak
Liczba sztuk w opakowaniu: 26
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 6.63 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 78 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Cukry, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 3.3%, Popiół surowy 2%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelazawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Kurczak 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Cukry, Oleje i tłuszcze, Oleje i tłuszcze surowe 3.3%, Popiół surowy 2%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelazawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Kurczak 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba oceaniczna z łososiem |
| Waga: | 5.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 108 |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Sole mineralne 1.8%, Włókno 0.5%, Zawartość tłuszczu 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Drożdże 0.38%, Ekstrakt z cykorii 0.2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 96 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Białko surowe 9.2%, Oleje i tłuszcze surowe 3%, Wilgotność 81.7%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Białko surowe 9.2%, Oleje i tłuszcze surowe 3%, Wilgotność 81.7%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba, Dorsz, Łosoś, Ryba oceaniczna |
| Waga: | 13.26 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Dorsz czarny 4%, Ryby oceaniczne 4%, Biała ryba 4%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 13.26 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |
Wartość poza zestawem:
466,05 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem, Wołowina z marchewką |
| Waga: | 13.26 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 83.5%, Włókno surowe 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.22%, Jod, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Tauryna... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Suszona marchewka 0.7%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Cukry, Drożdze... |
Wartość poza zestawem:
389,22 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem, Wołowina z marchewką |
| Waga: | 8.84 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 83.5%, Włókno surowe 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.22%, Jod, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Tauryna... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Suszona marchewka 0.7%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Cukry, Drożdze... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem, Wołowina z marchewką |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 83.5%, Włókno surowe 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (jednowodny siarczan cynku), Fosfor 0.22%, Jod, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Tauryna... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Suszona marchewka 0.7%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Cukry, Drożdze... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba oceaniczna z łososiem |
| Waga: | 3.6 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Sole mineralne 1.8%, Włókno 0.5%, Zawartość tłuszczu 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Drożdże 0.38%, Ekstrakt z cykorii 0.2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba oceaniczna z łososiem |
| Waga: | 1.8 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Sole mineralne 1.8%, Włókno 0.5%, Zawartość tłuszczu 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (jednowodny siarczan cynku), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Drożdże 0.38%, Ekstrakt z cykorii 0.2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba, Dorsz, Łosoś, Ryba oceaniczna |
| Waga: | 8.84 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Dorsz czarny 4%, Ryby oceaniczne 4%, Biała ryba 4%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 10.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba, Dorsz, Łosoś, Ryba oceaniczna |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Dorsz czarny 4%, Ryby oceaniczne 4%, Biała ryba 4%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 5.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |

