Opis produktu

Stylowy, a jednocześnie bardzo funkcjonalny

Niewielka waga

Niesamowita precyzja wykonania sprawia, że nawet najmniejszy element, odgrywa ważną rolę dla funkcjonalności całej konstrukcji. Postaw go w wyznaczonym, specjalnym miejscu bądź umieść na stoliku, każda konstrukcja utrzyma ten ważący zaledwie 3 kilogramy grill kulisty. Przy jego pomocy szybko poradzisz sobie z przygotowaniem smacznych potraw.

Grill węglowy LANDMANN 31378 niewielka waga lekki

Chromowany ruszt

Bardzo sprawnie poradzisz sobie z czyszczeniem chromowanego rusztu o średnicy 34 cm i przygotujesz go do kolejnego ucztowania w gronie rodziny i znajomych.

Grill węglowy LANDMANN 31378 chromowany ruszt

Solidne wykonanie

Oprócz typowego dla grilli kulistych kształtu - wyróżnia go też solidne wykonanie. Stal emaliowana gwarantuje dużą odporność na korozję i znacząco ułatwia czyszczenie. Co więcej, na atrakcyjny wygląd znaczący wpływ ma lawendowy kolor oraz żółte, dopasowane kolorystycznie do całości, elementy.

Grill węglowy LANDMANN 31378 solidne wykonanie

Łatwe czyszczenie

Choć niepozorny, oferowany grill węglowy jest również wyposażony w poręczny popielnik, dzięki któremu szybko pozbędziesz się powstającego popiołu.

Grill węglowy LANDMANN 31378 łatwe czyszczenie

Wyloty powietrza

W pokrywie grilla LANDMANN 31378 umieszczono wyloty powietrza, które pozwolą precyzyjnie regulować temperaturę wewnątrz urządzenia.

Grill węglowy LANDMANN 31378 wyloty powietrza

Poręczny uchwyt

Dodatkowym i funkcjonalnym udogodnieniem jest również ergonomiczny uchwyt zapobiegający poparzeniom. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Grill węglowy LANDMANN 31378 uchwyt

Szczypce do grillowania

W kompletnym zestawie znajdziesz też szczypce ze stali nierdzewnej, które na pewno przydadzą się podczas grillowania z rodziną czy też w gronie znajomych.

Grill węglowy LANDMANN 31378 szczypce

Co zawiera zestaw?

Kupując grill węglowy LANDMANN 11525, w zestawie otrzymujesz grill, szczepce ze stali nierdzewnej, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Grill węglowy LANDMANN 31378 zestaw

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Grill ogrodowy
Kształt rusztu głównego: Okragły
Powierzchnia rusztu [cm]: Średnica 34
Pokrywa: Tak
Liczba rusztów: 1
Termometr: Nie
Materiał wykonania grilla: Stal emaliowana
Materiał wykonania rusztu: Stal chromowana
Wyposażenie: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Szczypce ze stali nierdzewnej

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Grill węglowy LANDMANN 31378

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756