Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Przeklęty wybór

Londyn, 1918 r. Jesteś dr. Jonathanem Reidem. Od niedawna jesteś także wampirem. Jako lekarz musisz znaleźć lekarstwo na grypę, która dziesiątkuje mieszkańców. Jako wampir, musisz żywić się tymi, których obiecałeś wyleczyć.

Vampyr Gra opis

Epidemia szaleje

Śmiertelnie groźna hiszpanka zbiera żniwo, a dzielnice Londynu opanowują śmierć, przemoc i strach. W pogrążonej w chaosie upiornej metropolii nieszczęśnicy zbyt nierozgarnięci, zdesperowani lub skazani na tułaczkę po ulicach padają ofiarą najbardziej nieuchwytnych drapieżców: wampirów.

Vampyr Gra fabuła

Żywot wampira

Weź udział w przygodzie przepojonej śmiercią i dramatyzmem, i staraj się okiełznać niezaspokojony głód, który stale każe Ci odbierać życie zwykłym śmiertelnikom.

Jako gracz zadecydujesz, w jaki sposób ujarzmi on swoje moce poprzez rozbudowane drzewko niszczycielskich umiejętności postaci, dzięki którym wpłyniesz na tok rozgrywki.

Vampyr Gra postacie

Żyw się śmiertelnikami lub broń ich

Każdy z nich ma imię, historię oraz powiązania z innymi obywatelami miejscowego mikrokosmosu. W żyłach każdego z mieszkańców płynie krew innej jakości, swoim szumem stale wodząca Cię na pokuszenie.

Broniąc śmiertelników, zyskasz więcej PD, niż zasadzając się na łowców wampirów czyhających w londyńskich zaułkach i na bulwarach. Bądź ich wybawcą lub prześladowcą.

Vampyr Gra rozgrywka

System craftingu

Twórz elementy ekwipunku, wykorzystując doświadczenie zdobyte w charakterze chirurga polowego. Konstruuj usprawnienia broni oraz amunicję, a także mikstury i przedmioty jednorazowego użytku, które przydadzą Ci się podczas walki.

Vampyr Gra crafting

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek Akcja, RPG
Nośnik Kartridż Nintendo Switch
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Polska (napisy)
Platforma Nintendo Switch
Rodzaj Gra

Producent

 • Nazwa producenta/importera CD PROJEKT
 • Znak zgodności
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Vampyr Gra NINTENDO SWITCH

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756