Polecane produkty podobne

Opis i dane

lego batman 3: Poza Gotham

LEGO Batman 3: Poza Gotham to następca przebojów LEGO Batman: Gra wideo i LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Jak dotąd sprzedaż gier wideo spod znaku LEGO przekroczyła na świecie 100 milionów egzemplarzy. „Opierając się na niezwykle udanej serii LEGO Batman, staramy się uczynić grę LEGO Batman 3: Poza Gotham najlepszym tegorocznym tytułem z superbohaterami dla graczy w każdym wieku” – powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games.

Zespół TT Games wprowadza serię LEGO Batman i oszałamiającą liczbę postaci ze świata DC Comics na nowe terytoria, proponując wciągającą fabułę, a także więcej gadżetów i niespodziewanych wyzwań”.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA

walka dobra ze złem

W grze LEGO Batman 3: Poza Gotham Zamaskowany Mściciel łączy siły z superbohaterami z uniwersum DC Comics i wyrusza w kosmos, by powstrzymać złego Brainiaca przed zniszczeniem Ziemi. Dzięki mocy pierścieni Latarni Brainiac kurczy światy, by powiększać swoją zakręconą kolekcję miniaturowych miast z całego wszechświata.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA DZIECI

LICZY SIĘ CZAS

Najwięksi superbohaterowie i najsprytniejsi złoczyńcy muszą stanąć ramię w ramię i spenetrować różne światy Latarni w poszukiwaniu owych pierścieni, by powstrzymać Brainiaca, zanim będzie za późno.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA DZIECI ZABAWA

NOWE GADŻETY

W trakcie rozgrywki gracze odblokują ponad 150 postaci z uniwersum DC Comics, w tym członków Ligi Sprawiedliwości i takie znane osobistości LEGO, jak Killer Croc, Solomon Grundy i nie tylko. Fani komiksów w każdym wieku będą mogli sterować swoimi ulubionymi bohaterami i złoczyńcami, korzystającymi z nowych gadżetów i umiejętności.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA DZIECI ZABAWA DOROŚLI

NIEOCZEKIWANE ZMIANY

Zdolności kontrolowania umysłów, jakimi dysponuje Brainiac i moc pierścieni Latarni, spowodują nieoczekiwane zmiany w osobowościach klasycznych postaci.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA DZIECI ZABAWA DOROŚLI WSPÓLNA ROZRYWKA

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIACH

LEGO Batman 3: Poza Gotham umożliwi też graczom zbadanie słynnych miejsc, takich jak Hala Sprawiedliwości, Batjaskinia i Strażnica Ligi Sprawiedliwości. Gracze otrzymają dostęp do modułów treningowych Batmana na Batkomputerze i będą mogli brać udział w różnych wyzwaniach, walkach i wyścigach.

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 ROZRYWKA KONSOLA DZIECI ZABAWA DOROŚLI WSPÓLNA ROZRYWKA

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek Zręcznościowa
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 7+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Angielska, Polska (napisy)
Platforma PlayStation 4, PlayStation 5
Rodzaj Gra

Producent

 • Nazwa producenta/importera CENEGA
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  LEGO Batman 3: Poza Gotham - PlayStation Hits Gra PS4 (Kompatybilna z PS5)

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756