Stellaris: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)

Kod: 203752
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Gatunek: Strategiczna
  Nośnik: Blu-ray
  Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)
  Platforma: Xbox One, Xbox Series X
  Rodzaj: Gra
  Zobacz cały opis
  Stellaris: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
  Stellaris: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
  183
  94
  18,39 zł x 11 rat
  U Ciebie Nowość
  W sklepie w poniedziałek
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Stellaris na konsole

  Stellaris: Console Edition zawiera rozbudowaną mechanikę, dużą różnorodność kosmicznych ras i mnóstwo świetnych historii opowiedzianych za pomocą mechanizmów rozgrywki. Skomplikowana polityka, nauka i społeczeństwo, a do tego rozgrywka przystosowana do gry na padzie.

  Stellaris - Console Edition Gra opis

  Stellaris Console Edition Expansion Pass One

  Klasyczny RTS ze obszerną eksploracją kosmosu i dyplomacją prowadzoną z różnorakimi rasami kosmitów, a wszystko to generowane proceduralnie.

  Zestaw zawiera rozszerzenia Leviathans Story Pack, Plantoids Species Pack oraz Utopia Expansion, które zagwarantują jeszcze pełniejszą, dłuższą i przyjemniejszą rozgrywkę samotnikom, a także obszerny tryb multiplayer dla nawet 4 graczy.

  Stellaris - Console Edition Gra rozgrywka

  Multiplayer

  Gra ze znajomymi teraz dostępna jest również na konsolach. Czeka cię rozległa galaktyka z maksymalnie 14 imperiami do podbicia, w grze z maksymalnie 4 żywymi graczami. Możliwość zrównania taktyk, strategii i ekwipunku, wszystko dla wspólnej kolonizacji lub podboju. Możliwość zaczynania sesji wieloosobowej, kontynuowania jej w trybie dla singleplayer, lub nawet dołączanie do trwającej już rozgrywki.

  Stellaris - Console Edition Gra multi

  Leviathans Story Pack

  Kosmos jest równie piękny, co tajemniczy. Bogate układy zamieszkane przez dzikie bestie, wrogie komórki oporu i śpiący giganci - Upadłe Imperia, które jeszcze mogą się przebudzić.

  Enklawy - niezależne placówki handlarzy i artystów, zawsze gotowych do ubicia interesu. Wymieniaj zasoby, zdobywaj informacje i zamawiaj kunsztowne dzieła sztuki, wychwalające twoje imperium.

  Strażnicy - potężne istoty o nieznanym pochodzeniu i motywach. Zwalczaj ich lub badaj, aby uzyskać dostęp do niesamowitych technologii oraz skarbów.

  Wojna w niebie - jak postąpisz, gdy dwa Upadłe Imperia przypomną sobie o zadawnionych konfliktach? Czy opowiesz się po stronie silniejszego, czy wbijesz im obu nóż w plecy?

  Stellaris - Console Edition Gra fabuła

  Plantoids Species Pack

  To rozszerzenie wprowadza nowy fenotyp z unikalnymi grafikami i animacjami. Daje też graczom dostęp do roślin, które uzyskały inteligencję i zaczęły zapuszczać korzenie cywilizacji na nowych planetach. Zawiera nowe szablony cywili oraz statków, nową panoramę miasta oraz piętnaście nowych portretów postaci.

  Stellaris - Console Edition Gra dodatki

  Utopia Expansion

  Jak sugeruje tytuł, Utopia daje graczowi nowe narzędzia rozwoju imperium galaktycznego oraz możliwości dania ludziom (lub rasie ptakopodobnych stworzeń czy fungoidom) dobrobytu i szczęścia. Zapewnij swojemu gatunkowi impuls do głębszej eksploracji kosmosu dzięki nowym nagrodom lub pozostań w pobliżu ojczystej planety, zanim uderzysz z pełną mocą na wszystkich, którzy rzucą Ci wyzwanie.

  Gwiazdy przyzywały przez tysiąclecia, a teraz oto kroczycie pośród nich. Wszechświat jest pełen możliwości i stoi otworem, czekając aż wasz gatunek stawi pierwsze kroki w kierunku nieznanego. Tutaj można zapomnieć o podziałach politycznych na ojczystej planecie i zbudować coś nowego. Tutaj można zjednoczyć wszystkich i zbudować społeczeństwo idealne

  Stellaris - Console Edition Gra zawartość

  Tylko w kosmosie możesz stworzyć Utopię

  - Superkonstrukcje - Buduj niezwykłe konstrukcje w swoich systemach, takie jak Sfera Dysona, stacje mieszkalne oraz światy pierścieniowe, zyskując dla swojej rasy prestiż oraz znaczące korzyści.

  - Korzyści z rozwoju - Zbieraj punkty Jedności i przyjmuj Tradycje, aby odblokować korzyści, dzięki którym w wyjątkowy zmienisz sposób swoje imperium. Podążaj jedną z trzech dróg rozwoju: osiągnij mistrzostwo w naukach biologicznych, porzuć swoją biologiczną formę dzięki Ewolucji Synkretycznej lub uwolnij pełny potencjał mocy psionicznej swojego gatunku dzięki Transcendencji.

  - Indoktrynacja - Korzystaj ze stacji obserwacyjnych i wpływaj na prymitywne cywilizacje, by przyjęły twoją moralność, przygotowując się na oświecenie lub aneksję.

  - Zaawansowane rządy - Przyjmuj unikalne ustroje oraz metody sprawowania władzy dla swojego rządu. Graj jako Fanatycy Oczyszczania i unikaj wszelkich kontaktów dyplomatycznych, zostań Umysłem Zbiorowym, aby unikać konfliktów politycznych lub stwórz imperium zrodzone z Ewolucji Synkretycznej.

  - Zaawansowane niewolnictwo - Zwiększ do maksimum korzyści z niewolnictwa, wybierając konkretne role dla zniewolonych gatunków. Spraw, by służyły innym populacjom, walczyły dla twojego imperium lub stały się żywym inwentarzem.

  Stellaris - Console Edition Gra cechy

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Gatunek Strategiczna
  Nośnik Blu-ray
  Przedział wiekowy (PEGI) 7+
  Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
  Wersja językowa Angielska, Polska (napisy)
  Platforma Xbox One, Xbox Series X
  Rodzaj Gra
  Wymagania systemowe Wymaga połączenia z internetem

  Producent

 • Nazwa producenta/importera KOCH_MEDIA
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Stellaris: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
   Stellaris: Console Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
   183
   94
   18,39 zł x 11 rat
   U Ciebie Nowość
   W sklepie w poniedziałek
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756