Phoenix Point: Behemoth Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)

Kod: 431583
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Gatunek: Strategiczna
  Nośnik: Blu-ray
  Wersja językowa: Angielska
  Platforma: Xbox One, Xbox Series X
  Rodzaj: Gra
  Zobacz cały opis
  Phoenix Point: Behemoth Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
  Phoenix Point: Behemoth Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
  159
  99
  15,99 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Phoenix Point: Behemoth Edition to najpełniejsze wydanie konsolowe uznanej strategii od twórców gry X-COM, do podstawowej gry dodające 4 rozszerzenia, zestaw broni i jeszcze więcej! Ziemia została opanowana przez mutujących obcych, którzy zagrażają życiu ostatnich ocalałych ludzi. Tylko Projekt Phoenix, tajna organizacja skupiająca najtęższe umysły i najodważniejszych żołnierzy na świecie, może odeprzeć atak najeźdźców i zapobiec zagładzie. Twoim zadaniem jest objąć dowodzenie nad tą organizacją: prowadzić badania, opracowywać nowe technologie i techniki, eksplorować zniszczony świat, zarządzać zasobami i toczyć trudne bitwy.Podczas zmagań natrafisz na inne frakcje, takie jak Nowe Jerycho, Synedrion i Akolici Anu oraz ich odłamy, każda o własnych wartościach i poglądach na temat Pandoran. Możesz współpracować z frakcjami za pomocą systemu dyplomacji Phoenix Point lub zmiażdżyć ich potęgą wojskową. Niezależnie, jaką ścieżkę wybierzesz, jedno jest pewne: droga do zwycięstwa nie będzie łatwa.


  ZAWARTOŚĆ PHOENIX POINT: BEHEMOTH EDITION:


  -Podstawowa gra w najnowszej wersji, z szeregiem poprawek i usprawnień (na płycie)


  -Dodatki DLC zawarte razem z grą na płycie:


  -Living Weapons Pack

  -Blood & Titanium

  -Legacy of the Ancients

  -Festering Skies

  -Dodatek DLC w formie kodu (zawartość do pobrania z PlayStation Network/Xbox Live):

  -Corrupted Horizons.

  -Living Weapons Pack dodaje nowe misje w grze, które po ukończeniu odblokowują trzy elementy wyjątkowego, potężnego wyposażenia: zestaw zbroi Samnu, Danchev AR (Kwasowy karabin szturmowy) i Danchev MG (Zatruty karabin maszynowy).

  -Blood and Titanium

  -Zwiększ moc i wszechstronność agentów Phoenix Point dzięki cybernetycznym ulepszeniom. Odblokuj nowe umiejętności dla swoich żołnierzy, projekty badawcze i nowe taktyki. Ale uważaj: wrogowie również wykorzystają cybernetykę przeciwko twojemu zespołowi.

  -Legacy of the Ancients

  -Odkryj starożytną ludzką cywilizację stawiającą czoła własnemu zmutowanemu zagrożeniu i wykorzystaj ich wiedzę i narzędzia w służbie Phoenix Project. Nowe jednostki, typy misji, badania, mapy, broń i zbroje oraz brutalne wyzwanie.

  -Festering Skies
  Niebo ciemnieje od obcych statków, a Projekt Feniks musi stawić czoła swojemu największemu dotąd wrogowi w zupełnie nowym DLC Festering Skies. Zmierz się z latającymi Pandoranami w nowym trybie przechwytywania: samoloty badawcze, broń i moduły do odparcia ataków Pandoran na niebie. Zmierz się z nowymi wrogami na ziemi, sprawdź w nowych misjach, a nawet zupełnie nowym typie misji. Dodatkowo, Festering Skies zawiera własną, oryginalną fabułę i przerywniki filmowe, a także, oczywiście, Behemotha - potworne nowe zagrożenie, które musisz powstrzymać, zanim zmiażdży ludzkość. Dosłownie.

  -Corrupted Horizons

  Pojawia się nowy, śmiercionośny szczep Pandorawirusa, który wysysa wolę każdej istoty, której dotknie! To śmiertelne zagrożenie dla Phoenix, ale być może da się go wykorzystać również przeciwko Pandoranom? Nowi wrogowie, nowy typ żołnierza i nowe misje kampanii.


  CECHY GRY:


  Po raz pierwszy na konsolach, od razu z mnóstwem zawartości - Phoenix Point: Behemoth Edition zawiera 4 rozszerzenia, zestaw broni, mnóstwo aktualizacji, ulepszeń, usprawnień i stworzonych przez fanów poprawek.
  Nowa generacja z klasycznym rodowodem - Phoenix Point to projekt Juliana Gollopa, twórcy serii X-COM/UFO: Enemy Unknown w latach 90. Podtrzymanie ducha oryginalnej gry X-COM/UFO: Enemy Unknown, jednocześnie odnawiając grafikę, technologię i systemy do nowoczesnych standardów sprawiło, że Phoenix Point to klasa sama w sobie.
  Turowe starcia - wykorzystaj umiejętności całego oddziału czterech i więcej żołnierzy oraz dronów na proceduralnie generowanych mapach.
  Mutujące obce zagrożenie - staw czoła nieustannie zmieniającemu się zagrożeniu ze strony kosmitów, które dostosowują się do twojej taktyki i nie dają wytchnienia, nawet gdy twój zespół rośnie w siłę i odkrywa kolejne technologie.

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Gatunek Strategiczna
  Nośnik Blu-ray
  Przedział wiekowy (PEGI) 16+
  Tryb gry Singleplayer
  Wersja językowa Angielska
  Platforma Xbox One, Xbox Series X
  Rodzaj Gra
  Wymagania systemowe Xbox One

  Producent

 • Nazwa producenta/importera KOCH MEDIA
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Phoenix Point: Behemoth Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
   Phoenix Point: Behemoth Edition Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)
   159
   99
   15,99 zł x 11 rat
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756