Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Ghost of Tsushima Gra PS4

Kod: 815633
SONY COMPUTER
Platforma
PlayStation 4
Gatunek
Akcja, Przygodowa
Przedział wiekowy (PEGI)
18+
Wersja językowa
Polska (dubbing)
Nośnik
Blu-ray
Rodzaj
Gra
Opis i dane

Opis i dane

Edycja standardowa

Zamawiając przedpremierowo otrzymasz dodatkowo skróconą ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej, motyw dynamiczny Jin z Ghost of Tsushima oraz awatar Jin z Ghost of Tsushima.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 kolekcjonerska zawartość

Duch Tsushimy

Pod koniec XIII wieku Imperium Mongolskie unicestwiało całe narody w ramach swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Tsushima to jedyne, co stoi na drodze pomiędzy Japonią a nadciągającą potężną flotą mongolską prowadzoną przez bezlitosnego i przebiegłego generała Khotun Khana.

Gdy wyspa płonie po pierwszej fali mongolskiego ataku, samurajski wojownik Jin Sakai zostaje jednym z ostatnich członków swojego klanu. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Tsushima.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 opis cechy funkcje

Bogaty, otwarty świat

Wyjdź poza pole bitwy, aby w niedostępny dotąd sposób doświadczyć feudalnej Japonii. Ta tocząca się w otwartym świecie przygodowa gra akcji pozwala wędrować po rozległych terenach, napotykać rozbudowane postaci, odkrywać starożytne zabytki i odkryć ukryte piękno Tsushimy.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 świat mapa

Na rozdartej wojną Tsushimie zachowało się jej starożytne piękno

Odkryj skrupulatnie wykonane regiony, w których możesz doświadczyć różnorodnych form życia zamieszkałych na rozległej wyspie, ciągnącej się od zarośniętych pól i spokojnych świątyń po starożytne lasy, wioski i surowe górskie krajobrazy.

W spokojnych chwilach harmonii z naturą odnajdziesz pokój, a w momentach, które będziesz dzielić z osobami, którym pomożesz podczas swojej podróży – ukojenie.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 grafika

Narodziny Ducha

Jin został wychowany i wyszkolony na samuraja. Po sprawnym pokonaniu sił samurajskich przez Mongołów jego świat legł w gruzach. Stoi przed najtrudniejszą decyzją w życiu: uszanować tradycję oraz zwyczaje samurajskie i kontynuować walkę, której nie może wygrać, czy zejść ze ścieżki samuraja, aby chronić wyspę i jej mieszkańców za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Aby odzyskać Tsushimę, Jin musi zwrócić się o pomoc i wsparcie zarówno do starych znajomych, jak i nowych, zaskakujących sojuszników. Musi też złamać tradycję, stać się nowym rodzajem wojownika i chronić ocalałych oraz pozostałości swojego domu za wszelką cenę.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 postać

Błoto, krew i stal

Mongolscy nieprzyjaciele są nieprzewidywalni, a ich sztuka walki i uzbrojenie budzą grozę. Zdobądź przewagę, dostosowując umiejętności Jina i poznając nową taktykę obrony wyspy i ochrony mieszkańców Tsushimy.

Zmierz się z przeciwnikami w walce z bliska, korzystając ze swojej katany, i weź udział w wyjątkowej i wciągającej walce samurajskiej. Opanuj strzelanie z łuku, aby z zabójczą precyzją eliminować zagrożenia na odległość. Opracuj taktykę ukrywania się i podstępu, aby zdezorientować wrogów i zaskoczyć ich niezwykłymi atakami.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 walka

Rozwój taktyki

Adaptacyjny krajobraz i organiczne podejście do walki sprawiają, że Tsushima to idealne miejsce do łączenia i dopasowywania umiejętności, broni i taktyki w celu stworzenia mieszanki technik walki pasującej do Twojego stylu gry. W miarę rozwoju historii Jina wszechstronność i kreatywność staną się Twoją największą bronią.

Ghost Of Tsushima Gra PS4 rozgrywka

Filmy:Dane techniczne

Gatunek Akcja, Przygodowa
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Polska (dubbing)
Platforma PlayStation 4
Rodzaj Gra
Nazwa producenta/importera SONY COMPUTER
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Adrian
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Bardzo przyzwoity sandbox w stylu serii Assasin Creed. Odrobina nieścisłości historycznych, tak sobie zrobione modele twarzy nie przysłaniają faktu, że gra się świetnie. Mechanika zdobywania epickich ciosów to jedna z lepszych rzeczy, szkoda, że dotyczy ledwie 5 umiejętności. Zdecydowany faworyt w kategorii gier na pożegnanie PS4.

Ocena

Bardzo dobra
Paweł
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Czekałem na tą grę .

Ocena

Fantastyczna
Krzysztof
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Super gra. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Bartosz
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Klimat, klimat ,klimat, musiałem tamować monitor, bo wylewa się z ekranu. Bardzo przyjemny gameplay. Graficznie też wygląda świetnie, często się zatrzymuje i podziwiam widoki. Fabuła ciekawa, duży świat dużo pobocznych aktywności. Takie mocne 9/10 nawet 9+

Ocena

Fantastyczna
Dominik
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Gra to arcydzieło ! Warta zakupu !!!!

Ocena

Fantastyczna
Mariusz
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Klimat filmów Akira Kurosawy . Polecam

Ocena

Fantastyczna
Robert
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Naprawdę polecam każdemu, gra roku 2020!!!!!

Ocena

Fantastyczna
Urszula
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Gra mega i godna polecenia.

Ocena

Fantastyczna
Dariusz
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Super fajna.

Ocena

Fantastyczna
Igor
kupił/aGhost of Tsushima Gra PS4
Ta gra pokazuje ile można wycisnąć z konsoli PS4. Każdy kto marzył o Assassins Creed w feudalnej Japonii w końcu dostał to co chudział – choć paradoksalnie od innego studia. Polecam gorąco – gra na długie godziny pokazująca że single-player dalej ma przyszłość w świecie on-line.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Akcesoria Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną