Polecane produkty podobne

Opis produktu

Do zadań specjalnych

Gamingowe wyposażenie

SPC GEAR SR400 to idealny fotel gamingowy, który doskonale sprawdzi się podczas wielogodzinnych rozgrywek. Niezwykle wygodny, wykonany z solidnych i mocnych materiałów, z regulacją podłokietników i oparcia – idealny dla osób, które szukają funkcjonalnego fotela.

Fotel SPC GEAR SR400 solidne materiały mocne regulacja wiele godzin

Elegancki design

Model SPC GEAR SR400 zachwyca modnym, eleganckim designem. Czarno-czerwony fotel wykonano ze skóry ekologicznej, która charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na uszkodzenia. Jest więc to idealny wybór na lata – fotel nawet po długim czasie wciąż będzie prezentować się idealnie. Model ten jest ergonomiczny, zaprojektowany w taki sposób, by dobrze podpierał kręgosłup i odcinek lędźwiowy. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wygodą i wyjątkowym komfortem.

Wymiary: wysokość siedziska 40 – 47 cm, szerokość siedziska 54 cm, głębokość siedziska 50 cm, wysokość i szerokość oparcia 85 cm i 56 cm. Waga: 20,5 kg.

Fotel SPC GEAR SR400 design wymiary ergonomia

Regulacja podłokietników

SPC GEAR SR400 posiada regulowane podłokietniki, które da się ustawić zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Użytkownik może zmienić ich wysokość, przesunąć w przód lub tył oraz obrócić w lewo i prawo, zapewniając wygodne podparcie ramion. Podłokietniki wykonano z tworzywa sztucznego.

Fotel SPC GEAR SR400 podłokietniki regulacja

Regulacja oparcia i wysokości siedziska

Kolejną zaletą jest regulacja oparcia i wysokości siedziska. Użytkownik może odchylić oparcie aż o 170 stopni, a także ustawić go w pozycji pionowej względem siedziska – 90 stopni. Fotel można bez trudu dopasować do wzrostu użytkownika dzięki regulacji jego wysokości. Będzie idealnym wyborem dla osób o wzroście od 165-185 cm i wadze do 120 kg.

Fotel SPC GEAR SR400 wymiary regulacja oparcia siedziska waga

Zagłówek i poduszka lędźwiowa

Model posiada w zestawie 2 wygodne poduszki – zagłówek oraz poduszkę lędźwiową. Obie są doskonale wyprofilowane i wpływają na lepszy komfort użytkowania fotela. Zagłówek pozwala odciążyć odcinek szyjny, zapewniając wygodne oparcie dla głowy. Poduszka lędźwiowa jest nieco twardsza i doskonale podpiera odcinek lędźwiowy. Została wykonana z pianki z funkcją pamięci – memory foam.

Fotel SPC GEAR SR400 poduszki lędźwiowa zagłówek pianka memory

Mechanizm TILT

Produkt wyposażono w mechanizm TILT, który pozwala na swobodne bujanie się na fotelu, niezależnie od wzrostu i wagi użytkownika. Wpływa to na stabilniejszą konstrukcję oraz kontrolę fotela. Użytkownik, poprzez siłę nacisku, może również bez problemu ustawić fotel w wygodnej dla siebie pozycji.

Fotel SPC GEAR SR400 mechanizm TILT bujany fotel

Wzmocniona konstrukcja

Fotel posiada mocną stalową konstrukcję, która sprawia, że jest on bardzo wytrzymały. Producent zastosował również stabilny siłownik o udźwigu do 150 kg, co sprawia, że model ten jest w pełni uniwersalny i z pewnością sprosta oczekiwaniom wielu osób. Siedzisko znajduje się na pięcioramiennej podstawie jezdnej z nylonowymi kółkami, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się zarysowania podłogi. Bez obaw można używać go zarówno na dywanach, jak i panelach czy płytkach.

Fotel SPC GEAR SR400 koła konstrukcja

Co w opakowaniu?

Fotel SPC GEAR SR400, zagłówek, poduszka lędźwiowa i dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rekomendowany wzrost [cm]: 165 - 185
Materiał obicia: Skóra ekologiczna
Dopuszczalna waga [kg]: 120
Wysokość siedziska [cm]: 40 - 47
Podświetlenie RGB: Nie
Regulacja podłokietników: Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył
Regulowane oparcie: Tak
Zagłówek: Tak
Dla dzieci: Nie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Wniesienie, rozpakowanie i złożenie fotela gamingowego


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie sprzętu
 • Sprawdzenie kompletności zestawu
 • Złożenie fotela gamingowego zgodnie z instrukcją
 • Ustawienie fotela gamingowego we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Dowiedz się więcej
149 99

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756