Opis produktu

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+

Często słyszy się narzekania na osoby, które spędzają po (co najmniej) kilka godzin przed monitorem, grając w swoje ulubione gry konsolowe lub PC. Mało kto jednak zwraca uwagę na fakt, że często jest to dla tych osób dość znaczące źródło zarobków. Rzecz jasna streamowanie i rejestrowanie tychże rozgrywek nie byłoby możliwe bez nowoczesnych, cyfrowych urządzeń. Jednym z nich jest rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+, który zapewnia możliwość przetwarzania sygnału Full HD z częstotliwością 60 Hz. No cóż - w ten sposób tworzy się nową jakość nagrań na YT i wielu innych platformach.

 Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Rejestrator obrazu

Technologia przetwarzania obrazu

W trakcie długotrwałego zgrywania obrazu Full HD z częstotliwością 60 Hz większość dostępnych na rynku urządzeń po prostu odmówiłaby posłuszeństwa. W przypadku rejestratora obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ jest zupełnie inaczej. Można odnieść wrażenie, że urządzenie to zostało wręcz stworzone dla takich właśnie nagrań. Dlaczego? Chociażby dlatego, że oferuje ono zapis danych streamingowych w nowoczesnych formatach dźwięku i obrazu. Dzięki temu konwersja wideo nie obciąża tak bardzo karty, jak i samego procesora.

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Full HD 60 Hz

Niewielkie rozmiary, olbrzymi potencjał

Rejestrator marki ELGATO jest urządzeniem niewielkim (122 x 19 x 75 mm), mobilnym, a przez to wygodnym w użyciu. Mimo to posiada on potencjał dorównujący najlepszym rozwiązaniom w tej kategorii sprzętowej! Dzięki akceleracji GPU, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ może pracować nawet kilka godzin bez przerwy, zapewniając przez cały czas optymalne warunki przetwarzania, zapisu i dostosowywania parametrów transmisji do potrzeb streamera. To jednak nie wszystko! Urządzenie to posiada również komplet funkcjonalnych złączy, w tym dobrze znane wszystkim HDMI i odwracalny port USB-C. Czy można chcieć więcej od tak małego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego urządzenia?

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Niewielkie rozmiary

Personalizacja - mocna strona rejestratora

Jak na profesjonalny sprzęt przystało, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ ma funkcję maksymalnej personalizacji nagrań streamingowych. Urządzenie to wyposażone jest w szereg ciekawych funkcji, dzięki którym - w czasie rzeczywistym - można zmieniać parametry obrazu, dodawać pewne efekty, a nawet wprowadzić funkcję umieszczania w materiale komentarzy na żywo. Użytkownik może też dodać do materiału obraz z kamery i zgrać go w tej postaci na swój dysk twardy. Dzięki temu dostarczane odbiorcom multimedia będą miały jeszcze bardziej profesjonalny charakter.

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Personalizacja

Kompatybilność z najlepszymi!

Trudno byłoby sobie wyobrazić, by sprzęt do strumieniowania i rejestrowania gry, nie był kompatybilny ze sprzętem największych, rynkowych gigantów. Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ to urządzenie, które można połączyć zarówno z PC, PlayStation 4, jak i Xbox One. Dzięki temu pozyskany tą drogą materiał będzie jeszcze bardziej realistyczny i wiarygodny. Cóż historię zawsze piszą najlepsi.

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Kompatybilność

Podsumowanie

Podsumowując, rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ to profesjonalny sprzęt, którego nie może zabraknąć w zasobach najlepszych streamerów. Może warto się na niego skusić?

Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+ - Podsumowanie

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Charakterystyka

Rodzaj: Rejestrator obrazu
Wyposażenie: Kabel HDMI, Kabel USB
Gwarancja : 24 miesiące
Typ: Zewnętrzny
Kompatybilne platformy: Komputery PC, Playstation 4, Xbox One
Wymagania sprzętowe: System Windows 10

Producent

 • Nazwa producenta/importera: CORSAIR
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Rejestrator obrazu ELGATO Game Capture HD60 S+

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756