Opis produktu

Nowoczesny design idealny dla Twoich dłoni

Gamingowa klawiatura do zadań specjalnych

Ten produkt usatysfakcjonuje każdego gracza, któremu zależy na efektywnym graniu. Klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red kryje w sobie wiele nowoczesnych technologii zaprojektowanych z myślą o sympatykach gamingu. Produkt cechuje się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas najbardziej intensywnych rozgrywek.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore skos bez podporki

Optyczno-mechaniczne przełączniki

Jednym z najważniejszych atutów produktu są nowoczesne przełączniki optyczno-mechaniczne ROG RX Red, których punkt aktywacji wynosi 1,5 mm. Zostały one zaprojektowane pod kątem uzyskania jak najlepszej responsywności. W efekcie klawiatura pozwala zadbać o płynną grę, nawet w przypadku szybko i intensywnie przyciskanych klawiszach. Błyskawiczna reakcja idzie w parze z przeciwdziałaniem przypadkowemu uruchomieniu przycisków – początkowa siła nacisku wynosi 40 g.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore skos bez-podporki-2

Odłączany blok klawiszy numerycznych

W produkcie zastosowano wiele funkcjonalnych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na odłączany blok klawiszy numerycznych, który pozwala na swobodne granie w trybie TKL. Klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red jest dostosowana do indywidualnych potrzeb gracza. Odłączany blok doskonale sprawdza się między innymi przy wydawaniu bardziej skomplikowanych poleceń, obsłudze multimediów lub jako standardowe klawisze skrótu. To świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na klawiaturze z możliwością dostosowania do indywidualnego stylu gry.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore podpinanie-numerycznej

Efektowne podświetlenie

Produkt wyróżnia się stylowym podświetleniem, które dodatkowo pozwala zadbać o wyjątkowe wrażenia podczas rozgrywek gamingowych. W klawiaturze zastosowano bezprzewodowe oświetlenie Aura Sync z możliwością dostosowania efektów do indywidualnych preferencji. Warto zwrócić uwagę na szerokie spektrum barw – to ciekawa alternatywa dla klawiatur podświetlanych tylko na jeden kolor. Produkt doskonale sprawdza się w przypadku grania nocą lub wczesnym rankiem, zapewniając znakomitą widoczność każdego pojedynczego klawisza.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore podpinanie-numerycznej-2

Wydajna bateria

Na pewno wielu graczy doceni obecność bardzo wydajnej baterii. Dzięki niej klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red działa w trybie bezprzewodowym nawet do 43 godzin. Nie trzeba obawiać się, że oświetlenie znacząco skróci czas działania – bateria jest bardzo wydajna również przy włączonych efektach świetlnych. Z łatwością można ją naładować – wystarczy pół godziny, aby skorzystać z opcji szybkiego uzupełniania energii.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore bez podswietlenia

Dodatkowe klawisze skrótu

Nowoczesna klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red wyróżnia się dodatkowymi klawiszami skrótu, które każdy użytkownik może spersonalizować, korzystając między innymi z pokrętła do regulacji głośności. Ich atutem są także słyszalne kliknięcia.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore klawisze

Podkładka pod nadgarstki

Klawiatura została opracowana z myślą o wygodzie każdego gracza. Pod tym kątem należy zwrócić uwagę na specjalną podkładkę pod nadgarstki, która umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji podczas grania. Została ona wykonana z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu zachowuje trwałość nawet przy częstym użytkowaniu.

Klawiatura-ASUS-Rog-Claymore podkladka

Wyposażenie

W zestawie znajduje się: oddzielna klawiatura numeryczna, kabel USB-C, nanoodbiornik, adapter USB Typ-C na Typ-A, przedłużacz, podpórka pod nadgarstki, instrukcja obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ klawiatury: Optyczno-mechaniczna
Układ klawiszy: Standardowy
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa, Przewodowa
Interfejs: 2.4 GHz, USB-C
Dla graczy: Tak
Podświetlenie: Tak
Touchpad: Nie
Kolor: Czarny

Opinie

5/5
2 opinii
2 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Jakość wykonania
5 /5
Wygoda użytkowania
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Klawisze
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
5/5
Radosław Ze. 13 stycznia 2023
Polecam
Mimo tego, że klawiatura została opracowana z myślą o wygodzie każdego gracza. Zwrócono uwagę na specjalną podkładkę pod nadgarstki, która umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji podczas grania. Widać że została ona wykonana z wysokojakościowego materiału, dzięki czemu zachowuje trwałość nawet przy częstym użytkowaniu. Niestety podkładka pod nadgarstki łatwo się odłącza i to strasznie wkurza. Powinno to się jakoś mocniej trzymać. Ale jest wygodna. Potwierdzam, że ten produkt usatysfakcjonuje każdego gracza, któremu zależy na efektywnym graniu. Klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red kryje w sobie wiele nowoczesnych technologii zaprojektowanych z myślą o sympatykach gamingu. Produkt cechuje się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas najbardziej intensywnych rozgrywek. Cena mogłaby być mniejsza. Mogłyby być jakieś fajne wbudowane programy do oświetlenia a nie ja sam mam je robić w programie. Fajnie jakby było wiele do wybrania a nie 0. Działa z konoslą Nvidia Shield pro i to mi się podoba. Na plus wydajna bateria.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Radosław Z. 20 grudnia 2022
Najlepsza
Najlepsza klawiatura jakiej używałem.
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Klawiatura ASUS Rog Claymore II RX Red

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756