Opis produktu

Obłędna moc w standardzie

Jeszcze więcej mocy

Komputer APPLE Mac Pro łączy w sobie fantastyczną wydajność układu scalonego Apple z możliwością rozbudowania go przez gniazda PCIe, dzięki czemu niestraszne będą mu żadne, nawet najbardziej wyspecjalizowane działania. Komputer jest napędzany przez potężny i bardzo wszechstronny czip M2 Ultra, który zapewnia mu 24-rdzeniowe CPU i aż do 800 GB/s przepustowości pamięci. Ten Mac Pro ma aż 6 gniazd PCIe gen. 4, dzięki którym może osiągnąć nawet dwukrotnie większą przepustowość wejścia/wyjścia audio i wideo, sieci i kart pamięci masowej.

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Rack pcie m2 ultra cpu 24 rdzenie

Zoptymalizowane aplikacje

Na układzie scalonym M2 Ultra system macOS i wszystkie stworzone dla niego aplikacje działają z imponującą szybkością i funkcjonalnością. Oprócz nich do dyspozycji masz tysiące zoptymalizowanych pod ten system aplikacji, które w pełni wykorzystują jego ogromny potencjał. Możesz nadal używać swoich ulubionych aplikacji, ciesząc się większą szybkością i płynnością niż kiedykolwiek wcześniej - nieważne, czy komponujesz filmy w wysokiej rozdzielczości, czy analizujesz potężne zbiory danych.

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Rack m2 ultra aplikacje zoptymalizowane

Bogaty zestaw portów

Potrzebujesz do pracy wielu urządzeń peryferyjnych? APPLE Mac Pro ma aż 8 portów Thunderbolt i 2 porty HDMI z przepustowością aż do 48 Gb/s, co oznacza, że obsługują rozdzielczość nawet do 8K oraz częstotliwość odświeżania sięgającą 240 Hz. Co ważne, do komputera możesz podłączyć aż 8 wyświetlaczy! Ulepszona została również komunikacja bezprzewodowa - teraz do dyspozycji masz interfejs Wi-Fi 6E oraz Bluetooth 5.3.

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Rack porty thunderbolt hdmi wifi 6e bluetooth 5 3

Genialny na wiele sposobów

APPLE Mac Pro to nie tylko nowy procesor, ale i odświeżony design. To nadal estetyczna rama ze stali nierdzewnej, połączona ze zdejmowaną obudową z aluminium, które razem zapewniają stabilność niezbędną przy tego typu sprzęcie. Do tego zaawansowany układ chłodzenia i energooszczędność układu M2 Ultra, które zapewniają wolne nagrzewanie się i cichą pracę jednostki, nawet podczas skomplikowanych działań i intensywnej pracy.

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Rack układ chłodzenia energooszczędność

Idealne dopasowanie

Do komfortowej obsługi takiego sprzętu jak APPLE Mac Pro potrzebujesz równie sprawnych akcesoriów. Dlatego w zestawie z nim znajdziesz akcesoria Magic - myszkę i klawiaturę. Tę ostatnią wyposażono w Touch ID, dzięki któremu w łatwy, szybki, a przede wszystkim bezpieczny sposób potwierdzisz swoją tożsamość podczas logowania się oraz zakupów w sieci.

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Rack akcesoria magic mysz klawiatura touch id

Zawartość opakowania

Komputer APPLE Mac Pro 2023, przewód zasilający, mysz Magic Mouse, przewód z USB-C na Lightning, klawiatura Magic Keyboard z Touch ID, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Procesor: Apple M2 Ultra
Liczba rdzeni: 24
Pamięć RAM [GB]: 64
Dysk: 1000 GB SSD
Karta graficzna: Apple M2 Ultra (60 rdzeni)
Karta dźwiękowa: Zintegrowana
System operacyjny: macOS Ventura

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Komputer APPLE Mac Pro 2023 M2 Ultra 64GB RAM 1TB SSD macOS Tower

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756