Komputer ACER Nitro 70 N70X3D-100 R9-R99900X3D 128GB RAM 2TB SSD GeForce RTX5090 DLSS 4 Wi-Fi Windows 11 Home
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090, 32 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 9 9900X3D | |
| Pamięć RAM: | 128 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Windows 11 Home |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Skazany na zwycięstwo
Urodzony, by dowodzić
Poznaj moc, która nie zna kompromisów. Procesor AMD Ryzen 9 9900X3D z technologią chłodzenia cieczą i drugiej generacji AMD 3D V-Cache to prawdziwy lider wydajności — zarówno dla graczy, jak i twórców. Zbudowany w oparciu o architekturę „Zen 5” 4 nm, oferuje aż 12 rdzeni i 24 wątki, które pozwolą Ci działać szybko i bez ograniczeń. Zanurz się w świecie gier AAA i zadań kreatywnych z absolutną dominacją — ACER Nitro 70 N70X3D-100 został stworzony, by być o krok przed konkurencją.
GeForce RTX™ z serii 50
Architektura NVIDIA Blackwell
Oparte na przełomowych rozwiązaniach NVIDIA Blackwell układy GPU GeForce RTX™ z serii 50 redefiniują standardy w grach i twórczości cyfrowej. Dzięki potężnej mocy sztucznej inteligencji oferują zupełnie nowe wrażenia oraz niespotykaną dotąd wierność graficzną. Zyskaj przewagę z technologią NVIDIA DLSS 4, która zwiększa wydajność i generuje obrazy z niezwykłą szybkością, pozwalając na jeszcze bardziej płynną rozgrywkę. Uwolnij swoją kreatywność z platformą NVIDIA Studio, która dostarcza narzędzia i optymalizacje, aby Twoje projekty sięgnęły doskonałości.
RTX. It’s On.
RTX to zaawansowana platforma, która przenosi gry i tworzenie na kolejny poziom. Dzięki pełnemu ray tracingowi możesz cieszyć się realistycznym oświetleniem, odbiciami i cieniami, dzięki którym świat w grach wygląda jak rzeczywistość. Zaawansowane techniki renderingu oparte na sieciach neuronowych, takie jak DLSS, wpływają na wyjątkową płynność i jakość obrazu przy niewielkim obciążeniu sprzętu. Z technologii RTX korzysta ponad 700 gier i aplikacji, oferując niesamowitą grafikę i wydajność sprawiające, że każda rozgrywka i proces twórczy stają się efektywne, płynne i ekscytujące.
Oprawa graficzna z potęgą AI
DLSS to zaawansowana technologia renderingu oparta na sztucznej inteligencji, która wykorzystuje sieci neuronowe, by zwiększać ilość FPS, redukować opóźnienia i poprawiać jakość obrazu. Wersja DLSS 4 wprowadza funkcje generowania wielu klatek, ulepszoną rekonstrukcję promieni oraz superrozdzielczość, zapewniając realistyczne wrażenia. Działa dzięki układom GeForce RTX™ z serii 50 i rdzeniom Tensor 5 generacji, oferując wyjątkową wydajność. Dzięki wsparciu przez superkomputer AI NVIDIA w chmurze stale podnosi możliwości gamingowe, zapewniając płynną rozgrywkę i niesamowitą grafikę.
Przełomowy realizm
Architektura NVIDIA Blackwell przenosi gry na kolejny poziom realizmu dzięki pełnemu ray tracingowi, który zmienia reguły gry. Doświadcz płynnej rozgrywki i wyjątkowej szczegółowości dzięki układom GeForce RTX z serii 50, które wykorzystują rdzenie RT 4 generacji do realistycznego oświetlenia i cieni oraz rdzenie Tensor 5 generacji, akcelerujące technologie renderingu oparte na sztucznej inteligencji. To gwarancja niesamowitej wydajności i wciągających wrażeń wizualnych.
Rozgrywki bez opóźnień
Technologie NVIDIA Reflex optymalizują proces graficzny, oferując wyjątkową responsywność, szybkie namierzanie celów, krótki czas reakcji i precyzję celowania w grach rywalizacyjnych. Reflex 2 wprowadza funkcję Frame Warp, która pozwoli na jeszcze mniejsze opóźnienia, dostosowując wyświetlanie klatek do danych wejściowych z myszy. To oznacza błyskawiczne reakcje i przewagę w grach, w których liczy się każda milisekunda.
Przewaga dzięki AI
Podkręć swoją rozgrywkę, tworzenie, produktywność oraz programowanie z kartami NVIDIA GeForce RTX™. Dzięki wbudowanym procesorom AI zyskujesz dostęp do zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji, które wspomogą Twój komputer z systemem Windows. Od ulubionych aplikacji po programy – z RTX AI wszystko stanie się szybkie, inteligentne i przyjemne. Od uruchamiania własnego chatbota, przez trenowanie niestandardowych modeli, aż po wbudowywanie AI w gry – to możliwe dzięki mocy RTX. Co więcej, dane pozostają na komputerze, co zapewnia ich prywatność i bezpieczeństwo.
Kreatywna przewaga z AI
NVIDIA Studio daje Ci kreatywną przewagę, oferując przełomową wydajność w edycji wideo, renderingu 3D i projektowaniu graficznym. Układy GPU GeForce RTX z serii 50 zapewniają akcelerację RTX w aplikacjach kreatywnych, umożliwiając szybkie realizowanie ambitnych projektów. Dzięki stale aktualizowanym sterownikom NVIDIA Studio, zaprojektowanym z myślą o maksymalnej stabilności, oraz wyjątkowym narzędziom wspomaganym AI, zyskujesz pełną moc platformy do kreatywnego tworzenia.
Niesamowity wymiar grania
Wejdź w erę sztucznej inteligencji w grach. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5090 to przełomowa architektura NVIDIA Blackwell, oferująca pełne śledzenie promieni i fotorealistyczne efekty. Technologia DLSS 4 wykorzystuje moc AI, by generować wiele klatek jednocześnie. Dzięki rdzeniom Tensor 5. generacji i superkomputerowi NVIDIA AI w chmurze, gra staje się realistyczna.
Innowacyjne chłodzenie
Nigdy więcej przegrzania. System chłodzenia Acer Nitro CycloneX 360 dynamicznie zarządza temperaturą, przekładając się na wysoką wydajność nawet podczas długich, intensywnych sesji. Dzięki wentylatorowi „3 w 1” przepływ powietrza wzrasta nawet o 15%, a chłodnica 360 mm obniża temperaturę płyty głównej nawet o 9°C względem standardowych rozwiązań. Pompa o prędkości nawet 3400 obr./min oraz gruba płytka odprowadzająca ciepło przekładają się na stabilną rozgrywkę — bez spadków klatek i bez hałasu.
Oszałamiająca prędkość
Czas to Twój największy sojusznik. Pamięć DDR5 o pojemności 128 GB i ultraszybki 2-terabajtowy dysk SSD PCIe Gen 4 skracają czas ładowania gier i projektów do minimum. Dodatkowe opcje rozbudowy dysku oferują miejsce na ogromne biblioteki plików i tytułów, dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz, masz zawsze pod ręką.
Dominacja łączności
Bądź zawsze online. Łączność Wi-Fi 7 oznacza błyskawiczne połączenia o niskich opóźnieniach, a karta Realtek® LAN 2.5G RJ-45 oferuje niesamowitą prędkość po kablu. Porty USB-C i HDMI na przednim i tylnym panelu umożliwiają błyskawiczne przesyłanie plików i podłączenie ulubionych urządzeń. Bez względu na to, czy grasz solo, czy online — ACER Nitro 70 N70X3D-100 da Ci stabilność i przewagę.
Niesamowity design
Moc, która wygląda tak dobrze, jak działa. Przezroczysty panel z hartowanego szkła EMI eksponuje potęgę wewnątrz, jednocześnie chroniąc komponenty przed zakłóceniami. Dynamiczne podświetlenie ARGB wentylatorów i chłodnicy nadaje komputerowi ACER Nitro 70 N70X3D-100 niepowtarzalny styl, który możesz dostosować do swojego nastroju lub gry. To nie tylko sprzęt — to centrum dowodzenia Twojej rozgrywki.
System Windows 11
Windows 11 to nie tylko odświeżone menu Start czy pasek zadań. Ten system zaskoczy Cię swoją szybkością i zoptymalizowanym działaniem. Wielozadaniowe narzędzia, takie jak układy przyciągania, pulpity i intuicyjna funkcja dokowania sprawią, że Twoje ulubione aplikacje będą działały tak płynnie, jak nigdy dotąd. Za jednym kliknięciem możesz przejść do czatowania, rozmów głosowych i wideo z najbliższymi. Zastosowane nowinki technologiczne podkręcają wydajność gier i dostarczają niezapomniane wrażenia z rozgrywki.
Zawartość opakowania
Opakowanie zawiera: komputer ACER Nitro 70 N70X3D-100, kabel zasilający oraz dokumentację.
Dane techniczne
| Procesor: | AMD Ryzen 9 9900X3D |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Pamięć RAM [GB]: | 128 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Procesor | |
| Procesor: | AMD Ryzen 9 9900X3D |
|---|---|
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Liczba wątków: | 24 |
| Maksymalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 5.5 |
| Minimalna częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4.4 |
| Pamięć podręczna procesora [MB]: | 140 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| Typ chłodzenia: | Wodne |
Płyta główna | |
| Chipset: | AMD B850 |
| Gniazdo procesora: | AM5 |
RAM | |
| Pamięć RAM [GB]: | 128 |
| Typ pamięci RAM: | DDR5 |
| Częstotliwość pamięci RAM [MHz]: | 6000 |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM [GB]: | 128 |
| Ogólna liczba gniazd pamięci RAM: | 4 |
| Wolne gniazda na pamięć RAM: | 0 |
| Zajęte gniazda na pamięć RAM: | 4 |
Karta graficzna | |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Pamięć karty graficznej: | 32 GB |
| Typ pamięci: | GDDR7 |
Dysk | |
| Pojemność dysku SSD [GB]: | 2000 |
| Typ dysku SSD: | PCIe NVMe 4.0 |
Napęd | |
| Wbudowany napęd optyczny: | Nie |
Łączność | |
| Łączność: | LAN 2.5 GbpsWi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
Złącza | |
| Złącza - panel tylny: | Audio jack - 3 szt.DisplayPort (karta graficzna) - 3 szt.DisplayPort (płyta główna) - 1 szt.HDMI (karta graficzna) - 1 szt.HDMI (płyta główna) - 1 szt.RJ45 (LAN) - 1 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Złącza - panel przedni: | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.USB Type-C 3.2 Gen. 1 - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
Zasilacz | |
| Moc zasilacza [W]: | 1200 |
| Sprawność zasilacza: | 80 PLUS Platinum |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
Fizyczne | |
| Typ obudowy: | Midi Tower |
| Z oknem w obudowie: | Tak |
| Z podświetlanymi podzespołami: | Tak |
| Podświetlone elementy: | Pamięć RAM (RGB)Wentylatory (ARGB) |
| Dodatkowe informacje: | Audio DTS: X UltraHartowane szkło na panelu bocznymPrzycisk Clear CMOS na panelu tylnymTechnologia chłodzenia CycloneX 360Zasilacz modularny |
| Klawiatura w zestawie: | Nie |
| Mysz w zestawie: | Nie |
| Dołączone akcesoria: | Kabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wysokość [cm]: | 51.31 |
| Szerokość [cm]: | 21.64 |
| Głębokość [cm]: | 49.03 |
| Waga [kg]: | 23.75 |
Pozostałe | |
| Komputer biurowy: | Nie |
| Komputer dla graczy: | Tak |
| NVIDIA GeForce RTX Studio: | Nie |
| Seria: | Acer Nitro |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kod producenta: | DG.E5AEP.00C |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Ulica i numer budynku: | Viale delle Industrie 1/A |
| Kod pocztowy: | 20044 |
| Miasto: | Arese (MI) |
| Adres elektroniczny: | eu.compliance@acer.com |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Raty i leasing
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez: