Monitor SAMSUNG Odyssey G3 LS32AG32ANUXEN 32" 1920x1080px 165Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Opis produktu
Twoja tajna broń
phpmq97mu kv
Najważniejsze cechy
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Czas reakcji 1 ms
Czas reakcji 1 ms
Wsparcie AMD FreeSync
Wsparcie AMD FreeSync
Regulacja wysokości
Regulacja wysokości
Błyskawicznie reakcje
Pokonaj każdego przeciwnika, nawet przy kosmicznych prędkościach. Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz eliminuje jakiekolwiek opóźnienia i efekty smużenia. Niesamowita rozgrywka staje się ultrapłynna na Odyssey G3.
php4ijod6 03 2020 g35t 165hz refresh rate pc11
Dostrzeż ukryte detale
DisplayHDR 400
Każda milisekunda ma znaczenie
Czas reakcji 1 ms (MPRT)
Nieprzerwanie płynna rozgrywka
AMD FreeSync Premium
Twoje gry po Twojemu
Ergonomiczny design
php9vyauo 05 2021 odyssey g30a ergonomics pc11
Gra bez granic
Bezramkowy design z trzech stron
Wypoczęty wzrok widzi więcej
 Tryb Eye Saver i funkcja Flicker Free
php7jbcau 07 2021 odyssey g30a eye saver mode flicker free pc11
Koncentracja bez najmniejszych zakłóceń
AMD FreeSync Premium
Przedłuż swoją dobrą passę w komfortowych warunkach
Ergonomiczna podstawa
Porównaj modele
q80b
q70b
q67b
Q80B
Q70B
Q67B
Sprawdź Sprawdź
Przekątna ekranu
85", 75", 65", 55", 50"
75", 65", 55"
75", 65", 55", 50", 43"
Rozdzielczość
4K (3,840 x 2,160)
4K (3,840 x 2,160)
Częstotliwość odświeżania
100Hz (50" 50Hz)
100Hz
50Hz
Tuner
DVB-T2CS2/HEVC x 2
DVB-T2CS2/HEVC x 2
DVB-T2CS2/HEVC
Procesor
Procesor AI Quantum 4K
Procesor AI Quantum 4K
Procesor AI Quantum 4K Lite
HDR
Quantum HDR 1500 (50" 1000)
Quantum HDR
Quantum HDR
Głośniki
60W 2.2.2CH (50" 40W 2.2CH)
20W 2CH
20W 2CH
Rodzaj podświetlenia
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie
Dual LED
Dual LED
Design
Bezramkowy Design
Smukły Design
Smukły Design
Kąt Widzenia
Szeroki Kąt Widzenia (50" funkcja niedostępna)
Szeroki Kąt Widzenia
Smart TV
Tak
Tak
Specyfikacja
Kąty widzenia
178°(H) / 178°(V)
Proporcje ekranu
16:9
Jasność (standardowa)
250 cd/m2
Odświeżanie
165 Hz
Rozdzielczość
1,920 x 1,080
Czas reakcji
1ms(MPRT)
Wyświetlacz
Przekątna ekranu (klasa)
32
Kąty widzenia
178°(H)/178°(V)
1,920 x 1,080
Proporcje ekranu
16:9
Jasność (standardowa)
250 cd/m2
Rodzaj panelu
VA
VESA
100 x 100
Czas reakcji
1ms (MPRT)
Interfejs
DVI
NIE
D-sub
NIE
Gniazdo DP
1 szt.
Gniazdo HDMI
1 szt.
Gniazdo USB-C
Dźwięk
Głośniki
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 32", 1920 x 1080px, VA