NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
Kod: 2050178
| Układ graficzny: | Intel Arc B570 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 249 |
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 232 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Układ graficzny: | GeForce GT 1030 |
|---|---|
| Pamięć: | 4 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | Low Profile |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Układ graficzny: | GeForce GT 1030 |
|---|---|
| Pamięć: | 2 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | Low Profile |
| Długość [mm]: | 172.5 |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Układ graficzny: | Radeon RX 5600 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ITX |
| Długość [mm]: | 175 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 231 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 317 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 280 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 5600 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 231 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 247 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 235 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | Mini-ITX |
| Długość [mm]: | 168 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 235 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2080 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 257 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 264 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2060 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 204 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce GTX 1660 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 205 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 201 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 303 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 7600 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 328 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4070 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | SFF |
| Długość [mm]: | 250 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 6600 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 193 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4070 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | SFF |
| Długość [mm]: | 250 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Pamięć: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 359 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 357.6 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 203 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Pamięć: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 360 |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 28.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 7700 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 335 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 328.7 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



