Opis produktu

OBUDOWA PC SILENTIUMPC ARMIS AR7 TG RGB

Szukasz obudowy PC, dzięki której będziesz mógł stworzyć komputer posiadający nowoczesne rozwiązania? Zależy Ci również na robiącym ogromne wrażenie wyglądzie PC? Potrzebujesz konstrukcji zapewniającej możliwość montażu standardowego wyposażenia komputerowego? Powinna zatem zainteresować Cię oferta obudowy PC SILENTIUMPC ARMIS AR7 TG RGB. Posiada ona prostą konstrukcję i będzie kompatybilna z większością płyt głównych, kart graficznych czy pozostałego osprzętu komputerowego. Z pewnością spełni Twoje wymagania, kiedy będziesz chciał stworzyć profesjonalny i dobrze wyglądający PC.

W obudowie nie zabrakło okna, które pozwoli Ci na szybki podgląd umieszczonych we wnętrzu komponentów. Taki typ konstrukcji doda atrakcyjności komputerowi oraz da Ci możliwość kontrolowania pracy osprzętu.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB opis

Porty i złącza

Producent wyposażył obudowę w wejście na karty graficzne do 42 cm. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które jednak pozwoli Ci na montaż zaawansowanych modeli. Nie brakuje dwóch standardowych złączy USB 3.0, które pozwolą na podłączanie wielu urządzeń do PC. Na obudowie można również dostrzec złącze słuchawkowe (głośnikowe) oraz złącze mikrofonowe. Producent nie zapomniał również o zastosowaniu trzech filtrów przeciwkurzowych. W obudowie nie brak także systemu aranżacji okablowania. Dzięki niemu masz okazję na estetyczne poprowadzenie przewodów, aby nie zakłócały one pracy poszczególnych komponentów.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB porty

Wymiary i wykonanie

Wymiary czarnej konstrukcji wynoszą 51.8 x 24.3 x 50.8 cm, a jej waga minimalnie przekracza 9 kg. Producent zdecydował się wyposażyć oferowaną obudowę w podświetlenie. Wpłynie to nie tylko na polepszenie estetyki konstrukcji, lecz także na wygodę podczas wieczornego korzystania z urządzenia. Obudowa należy do typu uniwersalnych.

Jest to Midi Tower, który pozwoli Ci stworzyć komputer nie tylko do pracy biurowej, ale także urządzenie typowo gamingowe. Proponowana obudowa będzie kompatybilna z wieloma płytami głównymi, dzięki wykorzystaniu popularnych formatów ATX oraz Micro ATX (uATX). Możesz zatem znaleźć w niej miejsce na komponenty wysokiej jakości, które należą do półki profesjonalnej. Producent stworzył obudowę, która będzie zapewniała prawidłowe chłodzenie wszystkich elementów w niej umieszczonych.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB wymiary

Gotowa do większego obciążenia komputera

Obudowa zapewnia skuteczne chłodzenie wszystkich elementów w jej wnętrzu. Do dyspozycji są trzy wentylatory 120 mm, choć można je zamienić na modele 140 mm. Producent daje Ci jednak możliwość na instalację w sumie aż siedmiu sztuk tego elementu. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o nadmierne nagrzewanie poszczególnych komponentów swojego PC - nawet przy większym obciążeniu.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB wentylator

Okno, które pozwala Ci na pełną kontrolę

Umieszczone na obudowie okno ze szkła hartowanego daje Ci możliwość szybkiego podglądu do wnętrza konstrukcji. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy poszczególne elementy komputera wymagają czyszczenia. Okno wpłynie także na polepszoną estetykę sprzętu. Pozwoli Ci stworzyć komputer o wyjątkowym designie.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB okno

Dostosuj pod własne preferencje

Producent daje Ci możliwość zmiany miejsca panelu I/O. Umieść go na górze lub dole obudowy, aby komfort użytkowania z komputera był jak najlepszy. Masz zatem szanse na dostosowanie miejsca portów pod własne preferencje, więc podłączanie dodatkowych urządzeń do PC będzie niezwykle wygodne - zwłaszcza jeśli posiadasz stare przyzwyczajenia.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB panel

Ograniczona ilość kurzu

W oferowanej obudowie PC nie brakuje trzech filtrów przeciwkurzowych. Prawidłowa praca wentylatorów oraz wszystkich pozostałych komponentów sprzętu nie będzie naruszona. Przede wszystkim ilość zabrudzeń we wnętrzu komputera się zmniejszy. Nie będziesz musiał co chwilę czyścić środka obudowy z kurzu.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB filtry

Efektowne podświetlenie obudowy

W obudowie zastosowano robiące wrażenie oświetlenie, które poprawi estetykę komputera. Dzięki niemu będziesz miał okazję stworzyć PC o niesamowitym designie. Oprócz atrakcyjności zyskasz także na funkcjonalności. Pracujesz często wieczorami lub grasz w późniejszych porach? Wyraziste podświetlenie obudowy sprawi, że nie będziesz musiał wykorzystywać innych źródeł światła.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB led

Uniwersalna obudowa

Producent postawił na typ obudowy Midi Tower. Dla Ciebie to pewność, że umieścisz w niej wszystkie wymagane komponenty. Nie musisz rezygnować z poszczególnych części, ponieważ każda z nich znajdzie dla siebie miejsce wewnątrz obudowy. Masz zatem okazję na skonstruowanie komputera nie tylko do pracy biurowej, ale także do bardzo wymagających sprzętowo gier.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB uniwersalna

Z myślą o kompatybilności

Producent umożliwia Ci zastosowanie wielu rodzajów płyt głównych w oferowanej obudowie. Formaty ATX oraz Micro ATX (uATX) to standardy na rynku, więc i ich nie zabrakło w proponowanej konstrukcji. Stwórz zatem komputer w niezwykle szybki sposób. Montaż nie będzie wiązał się z różnymi nieprzyjemnymi niespodziankami, ponieważ każdy element będzie do siebie pasował.

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB zgodne

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy: Midi Tower
Standard płyty głównej: ATX, micro ATX, Mini ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów: 3
Z oknem: Tak
Kolor: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Obudowa SILENTIUM PC Armis AR7 TG RGB (SPC182)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756