Produkt archiwalny
Obudowa FRACTAL DESIGN Define 7 White Solid
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Obudowa FRACTAL DESIGN Define 7 White Solid
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Define 7 to najnowszy szczyt renomowanej serii Define, ustanawiający nowy standard tego, czego można oczekiwać od obudowy typu mid-tower, jeśli chodzi o modułowość, elastyczność i łatwość użytkowania. Trzy wentylatory Dynamic X2 GP-14 są fabrycznie zainstalowane z miejscem na rozbudowę do łącznie dziewięciu wentylatorów. Łatwe w czyszczeniu nylonowe filtry o wysokim przepływie powietrza z pełnym pokryciem zasilacza i wygodnym dostępem z przodu. Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem ciszy z przemysłowymi wytłumionymi panelami przednimi, górnymi i bocznymi.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Nie |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 547 x 240 x 475 |
| Materiał: | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 6 |
| Wnęki zewnętrzne 5.25": | 1 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 9 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 250 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 467 (bez klatek HDD) |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 185 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 9 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 2x 140 mm |
| Panel tylny: | 1x 140 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel dolny: | 2x 120/140 mm |
| Panel górny: | 3x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120/140 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel dolny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm, 1x 420 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt.USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.USB 3.1 Type-C - 1 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Kontroler / hub wentylatorów, Maty wyciszające, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli, Wyjmowana klatka HDD, Zdejmowany górny panel |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Aluminium, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Z oknem: | Nie |
| Wysokość [mm]: | 475 |
| Szerokość [mm]: | 240 |
| Głębokość [mm]: | 547 |
| Waga [kg]: | 13.45 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 13.49 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Fractal Gaming AB |
| Ulica i numer budynku: | Victor Hasselblads gata 16 A-B |
| Kod pocztowy: | 42431 |
| Miasto: | Västra Frölunda |
| Adres elektroniczny: | timo.kusian@fractal-design.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.