Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Funkcjonalna i stylowa

Obudowa SilentiumPC REGNUM RG4T została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie nie tylko znakomite parametry techniczne, ale również przykuwający uwagę wygląd. Od tej chwili możesz cieszyć się widokiem wszystkich części komputera i wykorzystać wszystkie atuty, jakie niesie ze sobą podświetlenie LED dzięki szklanemu panelowi. Ponadto REGNUM RG4T oferuje świetny przepływ powietrza wewnątrz obudowy oraz dość miejsca, aby stworzyć wysokiej klasy komputer gamingowy.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T opis

Strumień powietrza

Jedną z kluczowych zalet obudowy REGNUM RG4T jest konstrukcja, umożliwiająca swobodny przepływ powietrza, które chłodzi wszystkie podzespoły komputera. Jest to niezwykle ważne, gdyż zachowanie odpowiedniej temperatury nie tylko chroni części przed przegrzaniem, ale również zapewnia wysoką wydajność. Z tego powodu REGNUM RG4T otrzymał fabrycznie trzy wentylatory CASE FAN 120, które pracują z prędkością do 1200 obrotów na minutę.

W sumie REGNUM RG4T może obsłużyć sześć wentylatorów w układzie 3×front, 2×top, 1×tył. Dzięki temu wewnątrz obudowy nieustannie panują doskonałe warunki do pracy, a ciepło jest natychmiast odprowadzane na zewnątrz komputera. RG4T wspiera również systemy chłodzenia AIO (chłodzenie cieczą), które można zamontować na przedniej oraz górnej ścianie obudowy.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T wentylator

W stronę światła

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie podświetlenie LED w swoich komputerach, REGNUM RG4T został wyposażony w panel z hartowanego szkła. Dzięki temu rozwiązaniu możesz oglądać własnoręcznie stworzoną kompozycję części wewnątrz stylowej obudowy. Przeźroczysta ściana boczna pozwala na wykorzystanie paneli świetlnych, które coraz częściej znajdują się na kartach graficznych czy płytach głównych.

Nawet jeżeli nie przepadasz za iluminacją, możliwość oglądania wnętrza komputera wciąż może sprawić Ci wiele radości. REGNUM RG4T to obudowa, która prezentuje się doskonale niezależnie od okoliczności za sprawą symetrycznych przełamań bryły oraz kontrastu bieli i czerni. Jednym słowem – perfekcja.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T okno

Ochrona przed pyłem

Nawet drogie części mogą ulec uszkodzeniu, jeżeli wewnątrz obudowy będzie gromadzić się kurz. Jego obecność spowalnia pracę wentylatorów oraz utrudnia wymianę ciepła, co skutkuje spadkiem osiągów komputera, a nawet trwałym uszkodzeniem części. Żeby do tego nie dopuścić, REGNUM RG4T posiada trzy filtry, umieszczone na froncie, na topie oraz pod zasilaczem.

Dzięki temu rozwiązaniu powietrze jest oczyszczane z kurzu, zanim trafi do wnętrza obudowy. Nieustanny ruch powietrza, zapewniany przez liczne wentylatory, skutecznie ogranicza gromadzenie się pyłu w kluczowych miejscach komputera. To przekłada się bezpośrednio na wydłużenie żywotności części oraz rzadsze wizyty w serwisie. REGNUM RG4T dba nie tylko o osiągi, ale również o bezpieczeństwo Twojego sprzętu.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T kurz

wewnątrz

REGNUM RG4T oferuje szereg rozwiązań, które pomogą zarówno podczas budowy oraz czyszczenia komputera, jak i w codziennym użytkowaniu. Wewnątrz obudowy znajdują się liczne przepusty, pomagające w aranżacji kabli oraz dość miejsca, aby pomieścić nawet pokaźne części wysokiej klasy. Również w kwestii przestrzeni na dyski REGNUM RG4T nie będzie zmuszać Cię do żadnych kompromisów. Siedem miejsc montażowych w układzie 4×2,5", 2×2,5"/3,5", 1×3,5" pozwoli zamontować ogromne ilości dodatkowej pamięci. REGNUM RG4T to obudowa, która bez trudu stanie na wysokości zadania i pomoże zbudować komputer dopasowany do Ciebie.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T wymiary

Panel

Panel sterowania, umieszczony na górnej krawędzi obudowy, obejmuje wyjścia audio (słuchawki i mikrofon), dwa złącza USB 3.2 GEN 1 (TYPE A), czytnik kart SD, a także trzystopniowy przełącznik, który odpowiada za kontrolę prędkości pracy wentylatorów.

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T panel

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ obudowy Midi Tower
Standard płyty głównej ATX, micro ATX, Mini ITX
Liczba zamontowanych wentylatorów 3
Z oknem Tak
Kolor Czarno-biały
Opinie

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Produkt archiwalny

Obudowa SILENTIUM PC Regnum RG4T (SPC180)

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756