Opis produktu

Ripjaws symbolizuje moc i siłę

Idealne rozwiązanie dla gamingu

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 4400MHz została zaprojektowana z myślą o eleganckim wyglądzie oraz wysokiej wydajności, co czyni ją doskonałym wyborem zarówno do budowy nowego komputera, jak i modernizacji pamięci systemowej istniejącego sprzętu. Dzięki niej poczujesz przypływ energii i zwiększysz wydajność swojego systemu, co przyczyni się do jeszcze lepszej efektywności Twojej pracy.

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V - gaming

Rygorystycznie przetestowane

Serie pamięci Ripjaws V DDR4 są poddawane rygorystycznym testom w ramach procesu walidacji G.SKILL, co zapewnia wyjątkową jakość produktu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój sprzęt działa na najwyższym poziomie, a pamięć Ripjaws V sprawi, że Twój komputer będzie działał szybciej i sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V - Rygorystycznie przetestowane

Wysokość modułu 42 mm

Serie pamięci Ripjaws V zostały zaprojektowane z myślą o wysokości modułu wynoszącej 42 mm, co czyni je idealnym wyborem do użytku z dużymi chłodnicami CPU. Dzięki temu pamięć może być z łatwością zainstalowana w systemie, nie kolidując przy tym z innymi komponentami. W rezultacie Twój komputer będzie działał na najwyższych obrotach, bez obaw o przegrzanie i wydłużenie jego żywotności.

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V - Wysokość

Wsparcie dla XMP 2.0

Po prostu ustaw i działaj. Programowane z profilami Intel XMP 2.0, jedyną rzeczą, która dzieli Cię od podkręconej wydajności, jest proste ustawienie w BIOS-ie. Dzięki wsparciu dla XMP 2.0 pamięć Ripjaws V umożliwia łatwe i szybkie podkręcanie, bez konieczności znajomości zaawansowanych technologii. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce w prosty sposób zwiększyć wydajność swojego komputera i cieszyć się jeszcze lepszymi wynikami pracy.

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V - XMP

Większy komfort grania

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V to seria wydajnych modułów pamięci DDR4 DRAM, zaprojektowana z myślą o estetyce i wysokiej wydajności. Dostępna w różnych pojemnościach i prędkościach, Ripjaws V oferuje doskonałą jakość, co potwierdzają rygorystyczne testy procesu walidacji G.SKILL. Wysokość modułu 42 mm sprawia, że pamięć jest idealna do użytku z dużymi chłodnicami CPU, a wsparcie dla XMP 2.0 umożliwia łatwe i szybkie podkręcanie. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnej pamięci RAM do budowy nowego komputera lub modernizacji istniejącego systemu.

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V - Większy komfort

Co w zestawie?

W zestawie G.SKILL Ripjaws V znajdziesz dwie kości pamięci RAM oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność pamięci [GB]: 16
Typ pamięci: DDR 4
Taktowanie pamięci [MHz]: 4400
Opóźnienie CAS: 17
Napięcie [V]: 1.5
Liczba kości pamięci: 2
Typ złącza: DIMM
Przeznaczenie: Komputer PC

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Pamięć RAM G.SKILL Ripjaws V 16GB 4400MHz

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756