Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Rog Strix B550-XE Gaming WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Płyta główna MSI MEG X870E Godlike
Płyta główna ASUS ROG Maximus Z890 Hero
Produkt archiwalny
Płyta główna ASUS Rog Strix B550-XE Gaming WiFi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneASUS ROG Strix B550-XE Gaming WiFi to gamingowa płyta główna formatu ATX oparta na platformie AMD B550 Ryzen AM4, zapewniająca solidne zasilanie i zaawansowany układ chłodzenia do efektywnej obsługi najnowszych procesorów Ryzen 3. generacji oraz najnowszych układów AMD Ryzen 5000 (opartych na architekturze Zen 3). Ponadto oferuje najnowsze opcje połączeń do superpłynnej łączności sieciowej i błyskawicznych transferów plików oraz jest kompatybilna z najnowszymi modułami pamięci o wysokiej szybkości oraz superszybkimi dyskami o dużej pojemności. Udoskonalony system audio daje Ci ogromny atut możesz usłyszeć nawet najbardziej subtelne wskazówki dźwiękowe i cieszysz się całkowitą immersją w gamingowym świecie. ROG Strix B550-XE Gaming WIFI jest uosobieniem ducha ROG w zakresie atrakcyjnego i przykuwającego uwagę wyglądu. Równoległe listwy, przebiegające w poprzek od górnej lewej strony do prawego dołu, stylistycznie „rozcinają” płytkę drukowaną i podkreślają jej moc, natomiast zintegrowane diody LED RGB z obsługą Aura rozświetlają aluminiową osłonę panelu I/O oraz logo Strix. Diody LED można zsynchronizować z innymi komponentami kompatybilnymi z Aura dla uzyskania spójnego wyglądu. Zapewnij sobie wszystko, czego potrzebujesz do złożenia komputera gotowego do rywalizacji gamingowej na najwyższym poziomie.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | AMD B550 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Chipset: | AMD B550 |
| Rodzaj pamięci: | DDR 4 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 3466, 3600, 3866, 4000, 4133, 4266, 4400, 4600, 4800, 5100 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | AMD CrossFireX, NVIDIA SLI |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | SupremeFX |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000/2500 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC S1220A |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 / SATA: | 1 |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 / SATA: | 1 |
| PCIe 3.0 x1: | 2 |
| PCIe 3.0 x16 (tryb x4): | 1 |
| PCIe 3.0 x16 (tryb x8): | 1 |
| PCIe 4.0 x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 6 |
| Thunderbolt 3: | 1 |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0): | 1 |
| USB 3.2 Gen. 2 Typu-C: | 1 |
| Czujnik temperatury: | 1 |
| Złącze ARGB 3 pin: | 2 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 2 |
| Złącze wentylatora SYS/CHA: | 3 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 4 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 1 |
| Pozostałe złącza: | Front Panel Audio |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 2 |
| USB Type-C: | 2 |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Audio jack: | 5 |
| RJ45 (LAN): | 1 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
| Pozostałe złącza: | Flash BIOS Button |
Parametry | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 305 |
| Szerokość [mm]: | 244 |
| Wyposażenie: | 4x kabel SATA, Antena Wi-Fi 2.4/5 GHz, Elementy montażowe M.2, Przedłużacz RGB, Zestaw montażowy |
| Kolor: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | 90MB17B0-M0EAY0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | INCOM GROUP SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Mokronoska 6 |
| Kod pocztowy: | 52-407 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | sekretariat@incomgroup.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.