Folia prywatyzacyjna zapewnia ochronę Twojej prywatności, skutecznie zabezpiecza to, co widzisz na ekranie przed niepożądanymi spojrzeniami osób z zewnątrz. Dzięki nakładce Privacy 2way™, możesz swobodnie korzystać z urządzenia nawet w miejscach publicznych, nie martwiąc się o ciekawskie spojrzenia innych.
Privacy 2way™ to podwójne bezpieczeństwo korzystania z laptopa w przestrzeni publicznej. Prywatyzująca folia ochronna rozmywa i przyciemnia obraz już od kąta 30 stopni. Chroni wyświetlane treści przed niepożądanymi spojrzeniami, a dodatkowo zapobiega zarysowaniu ekranu. Możesz spokojnie pracować w pociągu czy restauracji. Obraz widzi wyraźnie jedynie osoba siedząca naprzeciwko, czyli tylko Ty.
Folia ochronna Privacy 2way™, w wersji instalowanej przy użyciu kleju, jest jednostronna i matowa. Klejenie gwarantuje idealne przyleganie folii do ekranu urządzenia, doskonały efekt wizualny i dotykowy oraz maksymalną trwałość montażu. Specjalistyczny, przetestowany klej jest w 100% bezpieczny dla wyświetlacza.
Privacy 2way™ to same korzyści. Oprócz kluczowej roli prywatyzującej, folia pełni funkcję ochronną. Wzmacnia ekran laptopa, zwiększając jego odporność na zagrożenia wynikające z codziennego użytkowania. Już nie musisz się martwić o przypadkowe zarysowanie wyświetlacza.
–Folia Privacy 2way™ z klejem
-niepyląca ściereczka
-mokra ściereczka.
Cechy dodatkowe: | Filtr prywatyzujący |
---|---|
Marka tabletu: | Dell |
Model tabletu: | Vostro 3578 |
Rodzaj: | Folia prywatyzująca |
Gwarancja : | 6 miesięcy |
Nazwa: | 3MK PROTECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | Krotoszyńska 35B-02/4A |
Kod pocztowy: | 63-400 |
Miasto: | Ostrów Wielkopolski |
Adres elektroniczny: | www.3mk.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.