Produkt archiwalny
Kamera OVERMAX Camspot 5.1 Zewnętrzna, Wi-Fi. P2P Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Kamera IP SETTI+ SC952 5MP 3K, Smart Zewnętrzna / Wewnętrzna, Wi-Fi, LAN, Kamera ruchoma
Cena z kodem
199 85 zł
219,99 zł
Cena przed kodem
199,86 zł
Najniższa cena
Porównaj
Kamera IP SETTI+ SC742 4MP 2K Smart, Zewnętrzna, Wi-Fi, LAN, Kamera obrotowa
Cena z kodem
179 85 zł
199,99 zł
Cena przed kodem
179,86 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Kamera OVERMAX Camspot 5.1 Zewnętrzna, Wi-Fi. P2P Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Zaawansowana kamera IP OVERMAX Camspot 5.1, która oferuje nową jakość monitoringu, zapewniając pełną kontrolę nad Twoją posesją dzięki inteligentnemu systemowi. Wyposażona w zaawansowane funkcje wykrywania ruchu i dźwięku, kolorowy tryb nocny oraz wygodną obsługę z poziomu aplikacji, stanowi kompleksowe rozwiązanie dla Twojego bezpieczeństwa. Dzięki wysokiej rozdzielczości 4 Mpx (2560 x 1440p) kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu, umożliwiając dostrzeżenie istotnych szczegółów. Możesz monitorować dom, biuro, mieszkanie czy działkę, mając pewność, że żaden ważny detal Ci nie umknie.
Dane techniczne
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Ogniskowa 1.6 mm, Stałoogniskowy |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 108, Poziomo: 350 |
| Zasięg podczerwieni: | Do 20 m |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku, Zdalne sterowanie, Strefa ruchu, Tryb nocny |
| Zasilanie: | USB |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB - 1 szt. |
| Kolor: | Biały |
Kamera | |
| Rozdzielczość przetwornika: | 4 Mpix |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2560 x 1440 - 25 kl/s |
| Ogniskowa: | 1.6 mm |
| Rodzaj obiektywu: | Stałoogniskowy |
| Kompresja wideo: | H.265 |
Parametry | |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 kamera |
| Temperatura pracy [st. C]: | od -20 do +50 |
| Typ mocowania: | Ściana, Sufit |
| Panel słoneczny: | Nie |
| Wodoszczelność: | Tak |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Wyposażenie: | Zasilacz, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
Techniczne | |
| Dodatkowe informacje: | Czujnik ruchu, Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Funkcje dodatkowe: | Strefa ruchu, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Wykrywanie ludzi, Zdalne sterowanie |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Oświetlacz: | Diody IR |
| Kontrola oświetlacza: | Automatyczna |
| Kontrola wzmocnienia: | Automatyczna |
| Zasięg podczerwieni: | Do 20 m |
| Zasięg DORI: | Wykrywanie: 20 m |
| Kąt widzenia [stopnie]: | Pionowo: 108, Poziomo: 350 |
| Zakres obrotu/pochylenia: | Obrót w pionie: 0 - 108 stopni, Obrót: 0 - 350 stopni |
| Częstotliwość pracy: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Funkcje AI: | Nie |
| Alarm: | Dźwiękowy |
| Funkcja patrolu: | Nie |
| Komunikacja dwukierunkowa: | Tak |
| Noktowizja kolorowa: | Tak |
| Zarządzanie i konfiguracja: | Aplikacja dla systemu Android, Aplikacja dla systemu iOS, P2P |
| Sterowanie za pomocą aplikacji: | Tak |
| Łączność: | P2P, Wi-Fi |
| Obsługiwane karty pamięci: | microSD |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 256 |
| Złącza: | Slot karty pamięci MicroSD - 1 szt., Złącze USB - 1 szt. |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Dedykowana aplikacja: | Overmax Control, Tuya Smart |
| Zasilanie: | USB |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.