KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ludzi, Konfigurowalny region, Powiadomienia na komórkę, Śledzenie obiektów... |
Komunikacja dwukierunkowa
Powiadomienia na komórkę
Seria producenta: Cruiser
Model producenta: Cruiser SC 4G 5MP
Komunikacja dwukierunkowa
Powiadomienia na komórkę
Seria producenta: Cruiser
Model producenta: Cruiser SC 4G 5MP
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Współpraca z systemem Google Assistant... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.58 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz), Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4.3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Rozpoznawanie twarzy, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.4, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Aktywne śledzenie obszaru |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2688 x 1664 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Konfigurowalny region, Tryb nocny, ONVIF |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie sabotażu kamery... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 8 Mpix, 4608 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
Taniej o 40,00 zł
649,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.4, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Automatyczne śledzenie, Tryb uśpienia |
Taniej o 25,00 zł
134,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
134,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 6.5 Mpix, 2560 x 2560 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 1.98 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Tryb nocny, Podgląd na żywo, Dwustronna komunikacja głosowa... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 4608 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowane reflektory LED, Możliwość zapisu do NVR, Podgląd na żywo, Powiadomienia Push... |
Taniej o 40,14 zł
629,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
569,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 18x, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Współpraca z systemem Google Assistant... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Zoom cyfrowy 8x, Automatyczne śledzenie |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie wtargnięcia... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 12 Mpix, 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie obiektów, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
Taniej o 83,45 zł
509,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
482,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Zoom optyczny 3x, Śledzenie obiektów, Przycisk Reset |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Obrót obrazu: 180 stopni |
Taniej o 40,00 zł
436,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
379,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie ludzi |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 16 Mpix, 7680 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push, Powiadomienia na adres email, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 6 Mpix, 3200 x 1800 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie osób zbliżających się do pojazdu, Tryb AOR |
Taniej o 22,00 zł
399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
391,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Czujnik PIR |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Zoom optyczny, Aktywne śledzenie obszaru... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Funkcja PoE, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Obrót obrazu: 360 stopni |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Zoom optyczny 5x |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny, Przycisk Reset, Śledzenie z automatycznym zoomem, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu... |
Sprawdź


