KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
Kod: 2086014
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Nagrywanie w chmurze, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Wykrywanie ruchu, Powiadomienia Push |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wbudowane reflektory LED, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Podgląd na żywo |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia Push, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | P2P, Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Ogniskowa 1.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku, Zdalne sterowanie, Strefa ruchu, Tryb nocny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Wykrywanie pojazdów |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 2x 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 3.17 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Zoom cyfrowy 12x |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Nagrywanie w chmurze... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

