Popularność
30 produktów
Loading
Rodzaj: Helikopter
Typ: Lotniczy
Seria: Strażak Sam
Wiek: 3+

Sugerowana cena producenta:

81,90 zł

49 10
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Samochód
Typ: Strażacki
Seria: Strażak Sam
Wiek: 3+

Sugerowana cena producenta:

81,90 zł

49 74

Strażak Sam zabawki w Media Expert


Niezwykle popularną bajką dla dzieci jest brytyjska animacja Strażak Sam. Zabawki i gadżety inspirowane przygodami słynnego strażaka cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Ich charakterystyczna kolorystyka oraz wiernie odwzorowane postacie sprawiają, że są doskonałą inspiracją do zabawy.


Strażak Sam – zabawki z przesłaniem


Główną postacią bajki jest Strażak Sam. Zabawki przedstawiające głównego bohatera ucieszą zapewne niejednego malucha. Strażak Sam niesie pomoc wszystkim potrzebującym. Jego zadaniem jest prowadzenie akcji ratowniczych, ale również wyciąganie mieszkańców miasteczka z różnych kłopotów. Wybierając zabawki inspirowane tą bajką, dziecko uczy się prawidłowych zachowań, rozwija swoją kreatywność i wyobraźnię.


Wysoka jakość zabawek


Zabawki inspirowane bajką Strażak Sam charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Materiał, którego użyto do ich produkcji jest bezpieczny i trwały. Wszystkie elementy zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Przyciągają one uwagę różnorodną kolorystyką oraz ciekawymi rozwiązaniami, które urozmaicają zabawę. Zabawki z tej serii zostały wzbogacone ruchomymi i świecącymi elementami oraz interaktywnymi funkcjami, które idealnie oddają atmosferę znaną z serialu (np. otwierane bagażniki, wysuwane schowki). Na uwagę zasługują również pięknie wykonane opakowania, na których widać ulubionych bohaterów bajki Strażak Sam. Zabawki będą więc doskonałym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu.


Puzzle – sposób na wspólne spędzenie czasu


Doskonałym sposobem na kreatywne spędzenie czasu jest układanie puzzli. Dużą zachętą do zabawy będą te, które przedstawiają obrazki ze strażakiem i jego przyjaciółmi. W zależności od stopnia trudności są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Pakowane są w wygodne tekturowe pudełka, w których znajduje się różna ilość elementów np. dla młodszych dzieci 15, 24, 33, a dla nieco starszych np. 100, 147 elementów. Puzzle wykonane są ze specjalnego papieru, który odbija światło. Dzięki temu ich układanie jest dużo łatwiejsze. Można wybrać puzzle, po ułożeniu których powstaje jeden duży obrazek, ale również modele składające się z kilku układanek w jednym komplecie (np. 3 a nawet 10).


Figurki, pojazdy i inne zestawy


Wśród różnorodnych elementów występują nie tylko wiernie odwzorowane figurki głównego bohatera, którym jest Strażak Sam. Zabawki przedstawiają również jego przyjaciół z miasteczka, ale również repliki pojazdów, którymi się porusza. Należą do nich np. samochody strażackie z wyjmowanymi drabinami, quady, helikopter z migoczącym światłem, wodoszczelna łódź z interaktywnymi funkcjami, motocykl, skuter czy dźwig do zadań specjalnych. Dla wiernego odtworzenia bajkowego miasteczka świetną propozycją są repliki budynków z miasteczka wraz z całym ich wyposażeniem. Należą do nich między innymi zestaw do zbudowania budynku policji, remizy strażackiej czy stacji oceanicznej. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć własne sceny związane z przeprowadzaniem akcji ratunkowych.


Zobacz także produkty z kategorii: Bruder zabawki, Koci Domek Gabi zabawki, Bakugan zabawki, Tomek i Przyjaciele zabawki, Transformers zabawki, Sonic zabawki, Cocomelon zabawki, Clementoni zabawki, Vtech zabawki, Ninjago zabawki, Barbie zabawki, Biedronka i Czarny Kot zabawki, LOL zabawki, John Deere zabawki, Rainbow High zabawki, Msza i Niedźwiedź zabawki, Siku zabawki, Toy Story zabawki, zabawki Little Tikes, Mustang Duch Wolności zabawki oraz Super Things zabawki i Rainbow High zabawki.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756