Do 60 rat 0%

Bez prowizji i bez oprocentowania!

Nawet 60 rat 0% na wybrane, oznaczone emblematem produkty! Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%

JAK SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Na mediaexpert.pl

Wybierz interesujące Cię produkty będące w ofercie mediaexpert.pl, oznaczone odpowiednim emblematem i dodaje je do koszyka.

Wybierz opcję „Raty przez Internet”, następnie dogodną ilość rat. Wypełnij wniosek ratalny, zajmie Ci to chwilę.

Po akceptacji banku, odbierz zamówiony towar, za który zapłacisz w ratach 0%. Kredyt rozpoczynasz spłacać za pół roku.

W sklepie stacjonarnym

Wybierz interesujący Cię sprzęt w promocji będący w ofercie sklepu stacjonarnego lub zamów na www.mediaexpert.pl z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

Z pomocą naszego pracownika sklepu wypełnij wniosek ratalny.

Po akceptacji banku, odbierz zamówiony towar. Możesz również zlecić nam jego dostawę pod wskazany adres oraz montaż w dogodnym dla Ciebie terminie.

Promocja „DO 60 rat 0%” obowiązuje w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl oraz sklepach stacjonarnych Media Expert. Promocją objęte są wybrane produkty dostępne w sklepie internetowym lub sklepach stacjonarnych. Informacja o dostępności promocji dla danego produktu znajduje się w sklepie stacjonarnym – o szczegóły zapytaj sprzedawcę, jak również w sklepie internetowym jako oznaczenie w postaci specjalnego emblematu przy produkcie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2970,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2970,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł, okres kredytowania 60 miesięcy, wysokość raty 49,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.09.2021r. na przykładzie reprezentatywnym.

W imieniu Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A. – Spółka TERG S.A. oraz ME M01 Sp. z o.o., ME M02 Sp. z o.o., ME M03 Sp. z o.o., ME M04 Sp. z o.o., ME M05 Sp. z o.o., ME M06 Sp. z o.o., ME M07 Sp. z o.o., ME M08 Sp. z o.o., ME M09 Sp. z o.o., ME M10 Sp. z o.o., ME M11 Sp. z o.o., ME M12 Sp. z o.o.; każda z wyżej wymienionych Spółek odpowiednio umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.

Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zostanie podjęta przez bank udzielający kredyt. Decyzja zależy od warunków ustalonych przez bank, przedstawienia wymaganych dokumentów oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Więcej informacji o przyznaniu kredytu znajduje się na stronie internetowej banków biorących udział w procesie zawierania umowy kredytowej.

Regulamin promocji "Do 60 rat 0%!"
Aktualne oferty ratalne
Wybierz produkt
AGD DO ZABUDOWYSprawdź
SMARTFONY I SMARTWATCHESprawdź
TV, AUDIO I VIDEOSprawdź
KOMPUTERY I SPRZĘT ITSprawdź
FOTO I KAMERYSprawdź
EKSPRESY I MAŁE AGDSprawdź
GRY I KONSOLESprawdźSprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-11-27 | 00:12:08

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert