Instrukcja Telewizor PHILIPS 77OLED770 77" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Znaleziono w kategoriach:
Telewizory
(188)
Wróć
Instrukcja obsługi Telewizor PHILIPS 77OLED770 77" OLED 4K 120Hz VRR Titan OS Ambilight x3 Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1
Wróć
Pobierz
Drukuj
Udostępnij
Wyświetl w osobnym oknie
Quick Start Guide
OLED760/OLED770 Series
48”/55”
1
65”
77”
2
A
Desk Placement
B
Wall Placement
A
B
48”/55”/65”
77”
Recommended Wall Distance
4
Recommended Wall Distance
www.philips.to/smartTV
The Philips Smart TV app lets you
switch channels and adjust the
volume - just like a remote control.
Get Connected
Register your TV, �nd out more,
download the user manual and
get support
www.philips.com/TVsupport
Register and Support
Tool needed
for assembly
(EU)
(77”)
(UK)
(77”)
48”
48”
(M5xL16)
x
4
55”
(M4xL18)
x
65”
(M4xL20)
77”
(M5xL22)
6
55”/65”
77”
x2
55”/65”:
x4
R
L
R
L
55”/65”
48”
77”
7-10 cm
10-20 cm
Diagonal
(inch/cm)
(mm)
Y
(mm)
Screw Size
Screw Length
48” / 121
300
M6
55" / 139
300
M6
65" / 164
77" / 194
400
TV
2
Y
55”/65”:
x4
Use 2x
AAA
LR03
1.5V (included)
Slide battery
door back
in place.
To install
batteries,
slide the
battery
door up.
Click
1
<
=
m
POWER (EU)
POWER (UK)
POWER (EU)
(77”)
POWER (UK)
(77”)
HDMI 3/4
HDMI 1
HDMI 2
ARC/eARC
HDMI eARC
Ultra High-speed
HDMI cable
COMMON INTERFACE
CAM
DIGITAL
AUDIO OUT
TOSLINK
TV ANTENNA
COAXIAL
NETWORK
ROUTER
ROUTER
SAT (EU)
SATELLITE
COAXIAL
USB 1
HDD
USB 2
cm
TV
Wall
7 to 10 cm
10 to 20 cm
Recommended wall distance for the best Ambilight Experience
All registered and unregistered trademarks are property of their respective owners.
Speci�cations are subject to change
without notice.
Philips and the Philips Shield
Emblem are registered trademarks of
Koninklijke Philips N.V.
and are used under license.
This product has been manufactured
by and is sold under
the responsibility of TP Vision
Europe B.V., and TP Vision
Europe B.V. is the warrantor
in relation to this product.
2025© TP Vision Europe B.V.
All rights reserved.
www.philips.com/welcome
FSC Logo
H:12mm
English
Read the safety instructions.
Français
Lisez les consignes de sécurité.
Português
Leia as instruções de segurança.
Română
Citiţi instrucţiunile de siguranţă.
Türkçe
Güvenlik talimatlarını okuyun.
Українська
Читайте інструкції з техніки безпеки.
Русский
Читайте инструкции по технике
безопасности.
Srpski
Pročitajte bezbednosna uputstva.
Slovenščina
Preberite varnostna navodila.
Slovenský
Prečítajte si bezpečnostné pokyny.
Suomi
Lue turvaohjeet.
Svenska
Läs säkerhetsinstruktionerna.
Italiano
Leggere le istruzioni di sicurezza.
Κазакша
Қорғаныстық нұсқаулар.
Latviešu
Izlasiet drošības norādījumus.
Lietuvių
Perskaitykite saugos instrukcijas.
Magyar
Olvassa el a biztonsági utasításokat.
Nederlands
Lees de veiligheidsvoorschriften.
Norsk
Les sikkerhetsforskriftene.
Polski
Zapoznaj się z instrukcjami
bezpieczeństwa.
Čeština
Přečtěte si bezpečnostní pokyny.
Hrvatski
Pročitajte sigurnosne upute.
Dansk
Læs sikkerhedsforskrifterne.
Deutsch
Lesen Sie die Sicherheitshinweise.
Ελληνικά
Διαβάστε τις οδηγίες ασφαλείας.
Eesti
Lugege ohutusnõudeid.
Español
Lea las instrucciones de seguridad.
Български
Прочетете инструкциите за
безопасност.
Pomiń
Nowości
iPhone 17e
MacBook Neo
Samsung S26
MacBook Air M5
Google Pixel 10a
Yanosik Go
Motorola Edge 70
Apple MacBook Pro 2025
iPhone 17 PRO
Philips OneUp
Pomiń
Gaming
RTX 5070
RTX 5090
RX 9070 XT
Funko Pop
Nintendo Switch OLED
PS5
Fotel gamingowy
Karta graficzna do gier
Procesor do gier
Na czasie
Sklep rowerowy
Rowery elektryczne
Gravel
Rowery MTB
Kaski rowerowe
Orbitrek
Hantle
Reformer
Mata do akupresury
Rower stacjonarny
Poradnik Media Expert
Ranking odkurzaczy pionowych
Ranking smartwatchy damskich
Ranking parownic do ubrań
Ranking odkurzaczy
Ranking ekspresów do kawy
Ranking pralek
Ranking lodówek
Ranking telefonów
Ranking gier planszowych
Ranking robotów sprzątających
Pomysł na prezent
Prezent na komunię
Prezent na Dzień Mamy
Prezent na Dzień Dziecka
Wiosenna Wyprzedaż!
Hisense Days Promocje
Zadbaj o formę z Ewą Chodakowską
Rowery do 50% TANIEJ