IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 3A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | X300 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Moto G57 Power |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
Taniej o 8,83 zł
49,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
48,73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 3a Lite |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16E |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
W apce taniej
41,80 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Twardość 9H... |
W apce taniej
52,25 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Oleofobowa powłoka, Powłoka hydrofobowa |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Frezowane krawędzie 2.5D, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Twardość 9H, Zaokrąglone krawędzie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Twardość 9H, Zaokrąglone krawędzie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15T 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Pokrycie całego ekranu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
Taniej o 10,00 zł
34,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
W apce taniej
41,80 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
Taniej o 10,00 zł
59,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
59,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Twardość 9H |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A26 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
60,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro... |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
Taniej o 10,00 zł
34,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.

