| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 7, Apple Watch 8, Apple Watch 9 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 7 (45mm), Apple Watch 8 (45mm), Apple Watch 9 (45mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 7, Apple Watch 8, Apple Watch 9 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 7 (41mm), Apple Watch 8 (41mm), Apple Watch 9 (41mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Odporne na zarysowania, Ramka w kolorze czarnym, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch Ultra 3 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Frezowane krawędzie 2.5D, Odporne na zarysowania, Wytrzymałość 9H |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Szkło hartowane do smartwatcha |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Watch Ultra |
| Model smartwatcha: | Ultra / Ultra 2 / Ultra 3 49 mm |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Apple |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 7 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch 7 (45mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Ramka w kolorze czarnym, Rewelacyjna przezroczystość... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

