| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7 Pro Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
Model smartwatcha: Fenix 7 Pro Solar
Model smartwatcha: Fenix 7 Pro Solar
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
w sklepie
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7X |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct 3 45 mm AMOLED, Instinct 3 45 mm Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct E 40 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 (43mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Forerunner |
| Model smartwatcha: | Forerunner 965 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu X1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Montaż na mokro, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Epix |
| Model smartwatcha: | Epix Pro gen 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Vivomove |
| Model smartwatcha: | Vivomove Trend |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wzmocnienie wyświetlacza do 250% |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct 3 50 mm AMOLED, Instinct 3 50 mm Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Amoled |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 Amoled (43mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.43 mm, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300%... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct 2, Instinct 2 Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H, Wzmocnienie ekranu o 300% |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu 2S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Wytrzymałość 7H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Edge |
| Model smartwatcha: | Edge 1050 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Pokrywa pełną powierzchnię ekranu, Powłoka oleofobowa, Rewelacyjna przezroczystość |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Instinct |
| Model smartwatcha: | Instinct 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Epix |
| Model smartwatcha: | Epix Pro gen 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu 2S |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
42,92 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
42,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Edge |
| Model smartwatcha: | Edge 1040 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 51mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix |
| Model smartwatcha: | Fenix 6X, 6X Pro |
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 Amoled (47mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.47 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Forerunner |
| Model smartwatcha: | Forerunner 255 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.39 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Powłoka oleofobowa, Wytrzymałość 7H... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Edge |
| Model smartwatcha: | Edge 550, Edge 850 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy dodatkowe: | Montaż na mokro, Powłoka oleofobowa, Samoregenerująca, Zapewnia pełną ochronę ekranu |
Sugerowana cena producenta:
59,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 7 |
| Model smartwatcha: | Fenix 7S Pro Solar |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Fenix 8 |
| Model smartwatcha: | Fenix 8 Amoled (51mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Bounce |
| Model smartwatcha: | Bounce 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.3 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Niewyczuwalna grubość... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Venu |
| Model smartwatcha: | Venu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa, Rewelacyjna przezroczystość... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Forerunner |
| Model smartwatcha: | Forerunner 970 (47 mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Cechy dodatkowe: | Grubość: 0.2 mm, Idealne dopasowanie, Łatwy montaż, Odporne na zarysowania, Powłoka oleofobowa... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | Forerunner |
| Model smartwatcha: | Forerunner 225, Forerunner 225 Music |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Ceramiczna powłoka, Doskonała przejrzystość, Grubość: 0.28 mm, Idealne dopasowanie, Precyzyjne wykonanie... |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

