Opis produktu

Niezwykle wydajny, kompaktowy i energooszczędny wzmacniacz

Dźwięk

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X został wyposażony w wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy, zapewniając odtwarzanie wszystkich tonów i bardzo szczegółowe odwzorowanie brzmienia. Dodatkowo w procesie tworzenia wzmacniacza szczególny nacisk położono na odpowiednie strojenie, które odbywa się w Europie i zapewnia doskonale czysty, zachwycający dźwięk. Pasmo przenoszenia od 20 do 20000 Hz zapewnia dobrą słyszalność wszystkich tonów, dzięki czemu będziesz mógł na nowo zachwycać się swoimi ulubionymi utworami. Zniekształcenia THD 0,1% to gwarancja, że dźwięki będą doskonale słyszalne bez żadnych zakłóceń.

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X - dźwięk

Bezprzewodowa łączność

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X obsługuje Bluetooth, zapewniający doskonałą jakość połączenia bez żadnych zakłóceń. To pozwala na strumieniowe przesyłanie dźwięku w najwyższej jakości. Natomiast kodek aptX skutecznie usuwa błędy, zapewniając najwyższą jakość brzmienia dowolnej muzyki.

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X  - bluetooth

Różnorodne wejścia i złącza

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X został wyposażony w różnorodne optyczne i koncentryczne wejścia i złącza: analogowe wyjście audio, cyfrowe wejście audio, wyjście na subwoofer, wyjście słuchawkowe i USB. Wykorzystując USB wzmacniacz może działać w trybie asynchronicznym, zapewniając pełną, automatyczne kontrole taktowaniu sygnału wejściowego. Dzięki temu sygnał cyfrowy jest idealnie czysty i bez żadnych zakłóceń. Tak różnorodne wejścia pozwalają na cyfrową obsługę sygnału w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów lub optyczną w rozdzielczości do 96 kHz/24 bitów. Dodatkowo możesz podłączyć subwoofer, poprawiając basy i zapewniając sobie ich głębokie i naturalne brzmienie.

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X  - złącza

Prosta obsługa

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X posiada funkcję automatycznego włączenia, dzięki której urządzenie uruchamia się od razu po wykryciu cyfrowego sygnału. Wystarczy podpiąć telewizor do wejścia optycznego, aby po włączeniu telewizora od razu móc korzystać z najlepszej jakości dźwięku. Dodatkowo do urządzenia dołączony jest pilot, zapewniający wygodną obsługę z ulubionego miejsca, a wybór preferowanych funkcji i ustawień jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X  - obsługa

Wyjątkowa trwałość

Wzmacniacz TEAC AI-503-A został wykonany z wysokiej klasy materiałów oraz z niezwykłą starannością, dzięki czemu jest on trwały i wytrzymały. Kompaktowa obudowa umożliwia jego ustawienie w dowolnym miejscu i zapewnia świetny, nowoczesny wygląd.

Wzmacniacz TEAC AI-503-A-X  - budowa

Zawartość zestawu

W zestawie znajdują się: kabel zasilający, baterie i instrukcję obsługi w języku polskim.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ wzmacniacza: Analogowy
Zniekształcenia THD: 0.005 %
Wi-Fi: Nie
Liczba kanałów: 2
Cyfrowe wejścia audio: Tak
Wyjście na subwoofer: Nie
Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: 290 x 81.2 x 264
Kolor: Srebrny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Wzmacniacz TEAC AI-503-A Srebrny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756