Polecane produkty podobne

Opis produktu

Projektor o niesamowitych parametrach

Projektor nowej generacji

Projektor BENQ MS536 to sprzęt, dzięki któremu zorganizowanie pokazu, prezentacji lub szkolenia będzie dużo łatwiejsze. Sprzęt ten wyposażony został w ultraszybki interfejs HDMI, funkcję automatycznego włączania i wiele innych ciekawych udogodnień, dzięki którym praca z projektorem będzie prawdziwą przyjemnością.

Projektor BENQ MS536 idealny do prezentacji

Szybki interfejs HDMI

Urządzenie zostało wyposażone w dwa złącza HDMI, dzięki którym istnieje możliwość szybkiego przesłania obrazu i dźwięku wprost z urządzeń cyfrowych do projektora. Projektor BENQ MS536 wyposażony został w dwa złącza nieprzypadkowo. Dzięki temu istnieje możliwość bardziej elastycznego zarządzania pracą urządzeń podłączonych do projektora. Mówiąc wprost - jednoczesne połączenie dwóch urządzeń na HDMI pozwala na szybkie przełączanie źródeł i wyświetlanie różnych obrazów na przeznaczonej do tego celu przestrzeni.

Projektor BENQ MS536 szybki interfejs hdmi

Stworzony dla profesjonalistów

Urządzenie zostało zaprojektowane z najdrobniejszymi szczegółami. Dzięki temu jego użytkownicy mogą cieszyć się możliwościami, które wcześniej były dla nich niedostępne. Projektor BENQ MS536 został przykładowo wyposażony w potężną lampę, której jasność to aż 4000 ANSI. Co więcej, strumień świetlny emitowany przez nią wynosi aż 3800 lumenów. Jest to wystarczająco dużo, by uzyskać jasny i czytelny obraz nawet w środku słonecznego dnia (wewnątrz pomieszczeń).

Projektor BENQ MS536 wysoka jasnosc

Maksymalna przejrzystość

Projektor BENQ MS536 posiada w pełni dopracowany układ optyczny, który zapewnia optymalną wyrazistość obrazu i to niezależnie od warunków obserwacji. Zaleta ta ma również przełożenie na jakość wyświetlanych przez projektor obrazów i wchodzących w ich skład kolorów. Wyróżniają się one maksymalnym nasyceniem i wysokim poziomem realizmu. Efekt ten jest wzbogacony przez funkcję Clear Data Review, dzięki której zawarty w przedstawionych danych tekst jest jeszcze bardziej wyrazisty.

Projektor BENQ MS536 dopracowany uklad optyczny

Intuicyjny interfejs użytkownika

Projektor BENQ MS536 jest urządzeniem dopracowanym pod każdym względem i to również pod kątem interfejsu użytkownika. Wszystkie dostępne w nim opcje są rozmieszczone w sposób przejrzysty, dzięki czemu dotarcie do nawet najbardziej zaawansowanych ustawień jest dużo prostsze niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Atutem urządzenia jest też możliwość skorygowania trapezowego (w pionie) przetwarzanego obrazu. Dzięki temu zawarte na rzucie informacje nie są w najmniejszym stopniu zniekształcone.

Projektor BENQ MS536 przyjazny interfejs

Niezniszczalna lampa

Sercem urządzenia jest specjalna lampa, która potrafi emitować jasny obraz i to niezależnie od warunków, w których znajduje się projektor BENQ MS536. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jej żywotność, która wynosi aż 7000 godzin w trybie ECO. Warto dodać, że dzięki zastosowaniu trybu ECO, znacząco spada ilość zużytej przez lampę energii (do 70 procent). To z kolei przedkłada się na dłuższy czas pracy elementu i na mniejsze koszty eksploatacyjne urządzenia.

Projektor BENQ MS536 wytrzymala lampa

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera: projektor BENQ MS536, kabel zasilający, kabel VGA, pilot, baterie do pilota, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ matrycy: DLP
Jasność [ANSI lumen]: 4000
Współczynnik kontrastu: 20000:1
Rozdzielczość podstawowa: SVGA (800 x 600)
Moc lampy [W]: 210
3D ready: Nie
Prezentacja bez komputera: Nie
Głośniki: Tak

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Projektor BENQ MS536
Produkt archiwalny

Projektor BENQ MS536

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756