BUTELKI Z SMOCZKIEM
BUTELKI ANTYKOLKOWE
BUTELKI Z SŁOMKĄ
BUTELKI Z USTNIKIEM
PODGRZEWACZE DO BUTELEK
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Poliamid, Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
Kolor: Biały
Kolor: Biały
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 300 ml, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 300 ml, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka 270 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek... |
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 2 x butelka 250 ml, 2 x dysk na czas podróży, 2 x smoczek, 2 x system odpowietrzający... |
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Szkło |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 110 ml, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia, 1 x zatyczka, 2 x butelka, 2 x elastyczny dysk uszczelniający, 2 x smoczek... |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x elastyczny dysk uszczelniający, 1 x kubek, 1 x nakrętka, 1 x smoczek |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 2 x butelka 150 ml, 2 x osłona smoczka, 2 x smoczek |
| Wiek dziecka: | 3+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 400 ml, 1 x słomka, Instrukcja obsługi w języku polskim |
W apce taniej
46,00 zł
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 330 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 330 ml, 1 x nakrętka, 1 x smoczek |
| Wiek dziecka: | 36 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Materiał wykonania: | PPE |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x bidon |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 240 ml 1 x nakrętka 1 x elastyczny dysk uszczelniający 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny, Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 110 ml 1 x kapturek ochronny 1 x płyn do mycia |
Butelka DR BROWNS Options+ 270 ml + Płyn do mycia butelek i smoczków LUDWIK CG1010102ZEKL0121 475 ml
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczoteczka do czyszczenia 1 x system odpowietrzający 1 x butelka 270 ml 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
Butelka DR BROWNS Options+ 150 ml + Płyn do mycia butelek i smoczków LUDWIK CG1010102ZEKL0121 475 ml
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 1 x płyn do mycia |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | ... |
Butelka DR BROWNS Options+ 150 ml + Płyn do mycia butelek i smoczków LUDWIK CG1010102ZEKL0121 475 ml
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | ... |


