BUTELKI Z SMOCZKIEM
BUTELKI ANTYKOLKOWE
BUTELKI Z SŁOMKĄ
BUTELKI Z USTNIKIEM
PODGRZEWACZE DO BUTELEK
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | ... |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 60 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon medyczny |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłonka 1 x butelka 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
| Wiek dziecka: | 12 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 280 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo PPSU |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x bidon 280 ml, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 36 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 414 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
W apce taniej
54,00 zł
| Wiek dziecka: | 36 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 414 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysk membrany, 1 x kubek, 1 x uchwyt do nauki picia |
40,19 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
40,19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 2 x kubek, 2 x pokrywa |
| Wiek dziecka: | 6+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny, Tworzywo sztuczne, Wysokiej jakości tekstylia niezawierające BPA |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x silikonowy ustnik, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 0+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 110 |
| Materiał wykonania: | Silikon medyczny, Szkło borokrzemowe |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 110 ml, 1 x kapturek ochronny |
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 600 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
W apce taniej
50,00 zł
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x końcówka z ustnikiem, 1 x kubek, 1 x nakrętka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 12 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek |
| Wiek dziecka: | 12 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 400 ml |
| Wiek dziecka: | 3+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 400 |
| Materiał wykonania: | Tritan |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 400 ml, 1 x słomka, Instrukcja obsługi w języku polskim |
Taniej o 15,00 zł
69,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Wiek dziecka: | 24 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 360 |
| Materiał wykonania: | Polistyren |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x słomka |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x nakrętka, 1 x smoczek, 1 x zatyczka |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka, 1 x igła do przetykania pływaka, 1 x nakrętka, 1 x silikonowa rurka z pływakiem, 1 x smoczek... |
| Wiek dziecka: | 1 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 160 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Tak |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x zatyczka, 2 x butelka 160 ml, 2 x smoczek |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 25,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
74,99 zł
Cena przed kodem
74,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 240 |
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 450 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka |
| Wiek dziecka: | 9 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x słomka, 1 x uchwyt do nauki picia |
| Wiek dziecka: | 6 m+ |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Smoczek w zestawie: | Nie |
| Antykolkowa: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x kubek, 1 x uchwyt do nauki picia |
Taniej o 8,69 zł
39,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
36,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz

