GRYZAKI DO POKARMU
GRYZAKI ORTODONTYCZNE
Popularność
30 produktów
Loading
Materiał wykonania: Silikon
Wiek dziecka: 3 m+
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Cechy: Bez Bisfenolu A, Lekki, Możliwość chłodzenia w lodówce, Umożliwia aplikację żelu łagodzącego ból ząbkowania
Kolor: Niebieski
13 37
U Ciebie
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
19 99
21,26 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
21,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
37 99
39,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
89 00
99,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
94,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
29 99

Poradniki eksperta

Małe AGD
Ząbkowanie to trudny okres w życiu niemowlaka. Opuchnięte i obolałe dziąsła sprawiają, że dziecko jest rozdrażnione i płaczliwe. Znanym i sprawdzonym sposobem na złagodzenie tych dolegliwości jest gryzak. Jest on nie tyl...

Gryzak w Media Expert


Gryzak to idealne rozwiązanie dla malucha, który zaczyna okres ząbkowania. Te niezwykle praktyczne i przydatne produkty różnią się od siebie kształtem, kolorem oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Gryzak powinien być dobrany do wieku dziecka.


Z gryzakiem łatwiej


Ząbkowanie to trudny okres dla większości małych dzieci. Opuchnięte i zaczerwienione dziąsła bolą i swędzą. Niekiedy jedynym sposobem na złagodzenie tych dolegliwości jest właśnie gryzak. Poza łagodzeniem bólu gryzak odświeża dziąsła. Specjalnie zaprojektowana powierzchnia w niektórych gryzakach zapewnia delikatny masaż dziąseł, natomiast produkty z wypustkami umożliwiają podanie dziecku żelu przeciwbólowego. Wystarczy nanieść go na gryzak i podać dziecku do zabawy. Dzięki temu nie trzeba aplikować żelu bezpośrednio na dziąsła. Gryzaki służą również do zabawy. Ich estetyczne wykonanie, ciekawa kolorystyka i przyciągające wzrok kształty sprawiają, że maluch chętnie się nimi bawi.


Rodzaje gryzaków


Niektóre gryzaki wypełnione są częściowo wodą. Bardzo często można je również chłodzić w zamrażarce. Po schłodzeniu skuteczność w łagodzeniu objawów ząbkowania jest jeszcze większa. W wypadku nieco starszych dzieci idealnie sprawdzi się gryzak służący do wprowadzenia pierwszych stałych produktów do diety dziecka. Model ten ma specjalną siateczkę, przez którą dziecko może samodzielnie spożywać np. miękkie owoce i warzywa. Trzy praktyczne nóżki ułatwiają dziecku utrzymanie go w dłoni. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest naszyjnik do karmienia dla mamy. Składa się on z mocnego sznurka, na którym umieszczono silikonowy wisiorek. Umożliwia on zabawę podczas karmienia i zapobiega rozpraszaniu się malucha. Innym rodzajem są gryzaki w kształcie rękawicy z regulowanym zapięciem. Końcówka gryzaka, którą dziecko może łagodzić objawy bólu dziąseł, wykonana jest z miękkiego silikonu. Na uwagę zasługują również gryzaki stanowiące część miękkiej maskotki. Połączenie silikonu i kawałków materiału służy nie tylko do łagodzenia objawów ząbkowania, ale również np. do wycierania buzi malucha. Wygodne w użytkowaniu są również gryzaki z tasiemkami do przymocowania smoczka uspokajającego.


Estetyka wykonania


Gryzak powinien przyciągać wzrok dziecka. Większość tych przydatnych gadżetów wykonana jest z miękkiego i bezpiecznego materiału, np. silikonu. Są one lekkie, miękkie i łatwe do uchwycenia. Dzięki temu dziecko może swobodnie się nimi bawić i nie wypadają mu z dłoni. Gryzaki kształtem bardzo często przypominają zwierzątka lub postacie z bajek. Niektóre są jednokolorowe, inne wielokolorowe. Gryzaki stymulują również różne zmysły dziecka, przede wszystkim wzrok, dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce. Poza tym stymulują słuch i dotyk. Niektóre gryzaki są jednocześnie grzechotkami z ciekawymi wypukłymi teksturami i miłymi w dotyku materiałami. Gryzaki przeznaczone są dla dzieci w określonym wieku (np. 2, 3, 4 czy 6 miesięcy) i dostosowane do ich możliwości rozwojowych. Warto więc wybrać model dostosowany do potrzeb malucha.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756