Polecane produkty podobne

Opis produktu

Innowacja mrożenia

Poznajmy się!

Poznaj rodzinną i pojemną zamrażarkę marki MIDEA. Jest to zamrażarka skrzyniowa, która idealnie zamrozi Twoją żywność i produkty. Urządzenie idealnie sprawdzi się w każdym domu oraz w garmażerii. Posiada regulowany termostat.

MIDEA-MDRU333FZF01 zamrażarka skrzyniowa mrożenie urządzenie szron lód bezszronowa dom garmażeria termostat

Proste sterowanie

Dzięki mechanicznemu sterowaniu - masz pełną kontrolę nad temperaturą zamrażarki! Użyj pokrętła!

MIDEA-MDRC152FZF01D mechaniczne sterowanie kontrola temperatura zamrażarka pokrętło

Funkcja szybkiego mrożenia

Pozwala w krótkim czasie zamrozić nowe produkty. Doskonale sprawdza się, gdy wracasz z zakupów lub chcesz zamrozić dużą ilość żywności. Dzięki tej funkcji mrożone produkty - dłużej zachowają świeżość, walory smakowe i wizualne.

MIDEA-MDRC152FZF01D funkcja szybkie mrożenie żywność mrożone produkty świeżość walory smakowe wizualne

Wygodne otwieranie

Użyj zintegrowanego uchwytu, aby dostać się do wnętrza zamrażarki. Dobrze wyprofilowany i pewny uchwyt ułatwia otwieranie i zamykanie urządzenia.

MIDEA-MDRC152FZF01D-5-uchwyt zintegrowany uchwyt zamrażarka wnętrze otwieranie zamykanie

Tryb konwersji chłodziarka/zamrażarka

Za pomocą pokrętła sterowania ustawieniami temperatury - możesz zmienić swoją zamrażarkę w chłodziarkę lub odwrotnie. Tryb konwersji sprawia, że Twoje urządzenie może być wykorzystywane jako 2 w 1 i możesz korzystać z niego w zależności od swoich potrzeb.

MIDEA-MDRC152FZF01D tryb konwersji ustawienia temperatura zamrażarka chłodziarka

Pokrywa równoważna

Bezpieczny i łatwy dostęp do wnętrza zamrażarki zapewnia równoważna pokrywa. Po otwarciu urządzenia można ustawić ją pod kątem od 45° do 75°, a pokrywa po puszczeniu zostanie na swoim miejscu.

MIDEA-MDRC152FZF01D równoważna pokrywa

Dodatkowe przechowywanie

Skorzystaj z wygodnego kosza do przechowywania. Jego pojemność sprawia, że zmieścisz w nim wiele produktów. W każdej chwili kosz możesz wyjąć z zamrażarki.

MIDEA-MDRC152FZF01D koszyk pojemność produkty

Zawartość zestawu

Kupując zamrażarkę MIDEA MDRC152FZF01D w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kabel zasilający, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. W razie potrzeby demontujemy elementy zabudowy meblowej - front, blat, cokół; i ponownie je montujemy. Po pewnym podłączeniu zamrażarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona wewnątrz zabudowy. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania zamrażarki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

zamrazarka

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 87 x 57.8 x 52
Rodzaj zamrażarki: Skrzyniowa
Zdolność zamrażania [kg/24h]: 4.5
Klasa zamrażarki: */***
Bezszronowa (No Frost): Nie
Pojemność [l]: 99
Roczne zużycie prądu: 211 kWh = 162.47 zł
Klasa emisji hałasu: C
Kolor: Biały

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka MIDEA MDRC152FZF01D
Produkt archiwalny

Zamrażarka MIDEA MDRC152FZF01D

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756