ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z dzikiem |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Suszona wieprzowina 28%, Ryż biały 8.5%, Ryż brązowy 8.5%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 5%, Suszony dzik 4%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 5%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 21%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.2%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Składniki mineralne, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.015%, Drożdże piwne suszone 2%, Mączka chleba świętojańskiego 0.5%, Plazma wieprzowa suszona 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Białko wieprzowe 30%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Glukozamina 0.02%, Jodek potasu, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Szynka wieprzowa |
| Waga: | 200 g |
| Skład: | Batat 10%, Dynia 14%, Karkówka wieprzowa 20%, Nasiona chia 2%, Olej z ostropestu 1%, Szynka wieprzowa 50%... |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 5.8%, Wilgotność 78%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.15%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.25%, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.015%, Drożdże piwne suszone 2%, Mączka chleba świętojańskiego 0.5%, Plazma wieprzowa suszona 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Białko wieprzowe 30%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Glukozamina 0.02%, Jodek potasu, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.015%, Drożdże piwne suszone 2%, Mączka chleba świętojańskiego 0.5%, Plazma wieprzowa suszona 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Białko wieprzowe 30%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Glukozamina 0.02%, Jodek potasu, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.015%, Drożdże piwne suszone 2%, Mączka chleba świętojańskiego 0.5%, Plazma wieprzowa suszona 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.25%, Białko wieprzowe 30%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy 0.015%, Glukozamina 0.02%, Jodek potasu, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Szynka wieprzowa |
| Waga: | 16.2 kg |
| Skład: | Batat 10%, Dynia 14%, Karkówka wieprzowa 20%, Nasiona chia 2%, Olej z ostropestu 1%, Szynka wieprzowa 50%... |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 5.8%, Wilgotność 78%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.15%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.25%, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 81 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Szynka wieprzowa |
| Waga: | 10.8 kg |
| Skład: | Batat 10%, Dynia 14%, Karkówka wieprzowa 20%, Nasiona chia 2%, Olej z ostropestu 1%, Szynka wieprzowa 50%... |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 5.8%, Wilgotność 78%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.15%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.25%, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Szynka wieprzowa |
| Waga: | 5.4 kg |
| Skład: | Batat 10%, Dynia 14%, Karkówka wieprzowa 20%, Nasiona chia 2%, Olej z ostropestu 1%, Szynka wieprzowa 50%... |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 5.8%, Wilgotność 78%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.15%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.25%, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 27 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 72 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 25%, Świeże ryby 10%, Świeża wieprzowina 45%, Świeża wątróbka wieprzowa 5%, Banany, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29.5%, Tłuszcz surowy 15%, EPA/DHA, Popiół surowy 8%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Tauryna, Wapń 1.5%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
1 837,44 zł
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 25%, Świeże ryby 10%, Świeża wieprzowina 45%, Świeża wątróbka wieprzowa 5%, Banany, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29.5%, Tłuszcz surowy 15%, EPA/DHA, Popiół surowy 8%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Tauryna, Wapń 1.5%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 25%, Świeże ryby 10%, Świeża wieprzowina 45%, Świeża wątróbka wieprzowa 5%, Banany, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29.5%, Tłuszcz surowy 15%, EPA/DHA, Popiół surowy 8%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Tauryna, Wapń 1.5%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Borówki 1%, Jagody goji 0.5%, Pestki dyni 0.3%, Wieprzowina 97%, Natka pietruszki 0.2% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.1%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 7.6%, Węglowodany 1.6%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.7% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Hydrolizowany kolagen, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Borówki 1%, Jagody goji 0.5%, Pestki dyni 0.3%, Wieprzowina 97%, Natka pietruszki 0.2% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.1%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 7.6%, Węglowodany 1.6%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.7% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Hydrolizowany kolagen, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Borówki 1%, Jagody goji 0.5%, Pestki dyni 0.3%, Wieprzowina 97%, Natka pietruszki 0.2% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.1%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 7.6%, Węglowodany 1.6%, Wilgotność 77%, Włókno surowe 0.7% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.2%, Hydrolizowany kolagen, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły,Junior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeże mięso kurczaka 35%, Świeże ryby 20%, Świeża wieprzowina 15%, Świeże mięso kaczki 10%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Tłuszcz surowy 15%, Wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA + DHA, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Glukozamina, Tauryna, Wapń 1.3%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 180 |
Wartość poza zestawem:
739,72 zł
Wartość poza zestawem:
1 296,72 zł
Wartość poza zestawem:
756,00 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z jeleniem |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.5 |
| Skład: | Wieprzowina 44%, Suszony jeleń 4%, Suszone drożdże piwne 0.5%, Suszone borówki, Hydrolizowana wątroba wieprzowa 5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, Popiół surowy 8.5%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.4%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 1.9%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Wartość poza zestawem:
749,72 zł
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły,Junior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeże mięso kurczaka 35%, Świeże ryby 20%, Świeża wieprzowina 15%, Świeże mięso kaczki 10%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Tłuszcz surowy 15%, Wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA + DHA, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Glukozamina, Tauryna, Wapń 1.3%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 135 |
Wartość poza zestawem:
972,54 zł
Wartość poza zestawem:
567,00 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z jeleniem |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.5 |
| Skład: | Wieprzowina 44%, Suszony jeleń 4%, Suszone drożdże piwne 0.5%, Suszone borówki, Hydrolizowana wątroba wieprzowa 5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, Popiół surowy 8.5%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.4%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 1.9%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Wartość poza zestawem:
562,29 zł
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły,Junior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z kurczakiem i rybą |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeże mięso kurczaka 35%, Świeże ryby 20%, Świeża wieprzowina 15%, Świeże mięso kaczki 10%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Tłuszcz surowy 15%, Wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA + DHA, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.1%, Glukozamina, Tauryna, Wapń 1.3%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 90 |


