| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z dynią |
| Waga: | 1.68 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 13%, Olej z ryb, Popiół surowy 2.5%, Tłuszcz 4.2%, Tłuszcz zwierzęcy, Wilgotność 75%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, L-karnityna, Mangan, Miedź, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Filet z kaczki 30%, Dynia 5%, Filet z kurczaka, Udka z kurczaka |
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
Smak: Kaczka z dynią
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
Smak: Kaczka z dynią
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9.5%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Kurczak 20%, Wieprzowina 10%, Indyk 10% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z indykiem |
| Waga: | 2.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9.5%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz surowy 4%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Kurczak 20%, Wieprzowina 10%, Indyk 10% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z krewetkami |
| Waga: | 7.56 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Oleje i tłuszcze surowe 0.4%, Popiół surowy 1%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 65%, Krewetki 5%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 7.56 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18%, Oleje i tłuszcze surowe 1.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 77.5%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Filet z kurczaka 70%, Bulion z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z łososiem |
| Waga: | 7.56 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 15.5%, Oleje i tłuszcze surowe 2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 50%, Filet z łososia 20%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z krewetkami |
| Waga: | 5.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Oleje i tłuszcze surowe 0.4%, Popiół surowy 1%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 65%, Krewetki 5%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 5.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18%, Oleje i tłuszcze surowe 1.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 77.5%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Filet z kurczaka 70%, Bulion z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z łososiem |
| Waga: | 5.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 15.5%, Oleje i tłuszcze surowe 2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 50%, Filet z łososia 20%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z krewetkami |
| Waga: | 2.52 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 16%, Oleje i tłuszcze surowe 0.4%, Popiół surowy 1%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 65%, Krewetki 5%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.52 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18%, Oleje i tłuszcze surowe 1.5%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 77.5%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Filet z kurczaka 70%, Bulion z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z łososiem |
| Waga: | 2.52 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 15.5%, Oleje i tłuszcze surowe 2%, Popiół surowy 1.2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.03%, Wapń 0.1% |
| Skład: | Tuńczyk żółtopłetwy 50%, Filet z łososia 20%, Bulion rybny |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3.06 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Skład: | Ryby, Olej z ryb, Batat, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Drożdże piwne suszone, Ekstrakt z drożdży, Filet z kurczaka... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z cielęciną |
| Waga: | 14.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.5%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.4%, Tłuszcz surowy 8.3%, Wilgotność 77.1%, Włókno surowe 0.7% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.25%, Jednowodny siarczan cynku, Minerały 1%, Tauryna, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D, Witamina E |
| Skład: | Kurczak 54%, Bulion 28.7%, Cielęcina 14%, Jabłka 1.9%, Kolendra 0.1%, Suszone drożdże piwne 0.1% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z krewetkami |
| Waga: | 6.3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 90 |
| Skład: | Stek z tuńczyka 65%, Minerały, Krewetka 5%, Olej z ryb, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z dynią i owoc granatu |
| Waga: | 7.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 90 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 13%, Olej z ryb, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz 4.2%, Tłuszcze zwierzęce, Wilgotność 75%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, L-karnityna, Mangan, Miedź, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Skład: | Filet z kurczaka 40%, Dynia 5%, Owoc granatu 4%, Udka z kurczaka |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Tuńczyk z kalmarem i krewetkami |
| Waga: | 6.3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 90 |
| Skład: | Stek z tuńczyka 55%, Kalmar 10%, Minerały, Krewetka 5%, Olej z ryb, Fruktooligosacharydy, Glukozamina... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 14.94 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 4.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina A, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Przepiórka z dynią |
| Waga: | 5.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Skład: | Filet z przepiórki 30%, Minerały, Dynia 5%, Olej z ryb, Filet z kurczaka, Fruktooligosacharydy, Glukozamina... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Dzik z jabłkiem |
| Waga: | 5.04 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Skład: | Łopatka z dzika 50%, Jabłka 4%, Minerały, Gicz z dzika, Olej z ryb, Fruktooligosacharydy, Glukozamina... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z kokosem |
| Waga: | 5.76 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Skład: | Minerały, Filet z kaczki, Olej z ryb, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Kokos, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z indykiem |
| Waga: | 7.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko 10.5%, Olej rybny, Olej rzepakowy, Olej szafranowy, Popiół surowy 1.8%, Tłuszcz surowy 6.3%, Wilgotność 80%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwas miedzi, Jodan wapnia, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny), Monohydrat siarczanu, Tauryna, Witamina D3 |
| Skład: | Indyk 30%, Wołowina 33% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Ryba |
| Waga: | 3.06 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Ryby i produkty rybne, Ryby oceaniczne 4%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 3.06 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Cukry, Popiół surowy 2.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 80%... |
| Witaminy i minerały: | Aromaty, Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Ryby i produkty rybne, Wołowina 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3.06 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Popiół surowy 2.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Ryby i produkty rybne, Kurczak 8%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina |
| Waga: | 14.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.3%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.9%, Tłuszcz surowy 7.8%, Wilgotność 76.4%, Włókno surowe 0.7% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.16%, Jednowodny siarczan cynku, Składniki mineralne 1%, Tauryna, Wapń 0.23%, Witamina A, Witamina D3... |
| Skład: | Wieprzowina 70%, Bulion wieprzowy 28.6%, Ekstrakt Jukka Mojave 0.1%, Drożdże piwne suszone 0.1% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z łososiem |
| Waga: | 3.06 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.6%, Popiół surowy 1.6%, Tłuszcz surowy 9.5%, Wilgotność 76.2%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasy, Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.23%, Monohydrat siarczanu cynku, Monohydrat siarczanu manganu... |
| Skład: | Indyk 44%, Bulion z indyka i łososia 28.8%, Łosoś 26% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 14.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wołowina 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 14.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Chelat aminokwasów miedzi hydrat, Cynk (jednowodny siarczan cynku)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kurczak 4% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 14.94 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Popiół surowy 2%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wołowina 4%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |

