SKÓRA I SIERŚĆ
ZDROWE STAWY
TRAWIENIE
ODPORNOŚĆ
| Rodzaj: | Żel |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Cechy: | Bezpieczny do połknięcia, Czyści zęby, Redukuje płytkę nazębną i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego... |
| Działanie: | Antyoksydacyjne, Usuwanie płytki nazębnej |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa i kota 50 ml |
Wspomaga zdrową higienę jamy ustnej
Zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego
Wspomaga zdrową higienę jamy ustnej
Zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Ilość kapsułek [szt]: | 60 |
| Cechy: | Uzupełniająca |
| Działanie: | Dla zdrowego rozwoju kości, ścięgien i stawów, Odżywia i chroni ścięgna, stawy i więzadła... |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 100 g |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Ilość kapsułek [szt]: | 350 |
| Cechy: | Odpowiednia dla matek karmiących i suczek szczennych |
| Działanie: | Poprawia krzepliwość krwi, Zawiera wapń niezbędny w budowaniu kości, zębów, pazurów i mięśni |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 350 g |
Sugerowana cena producenta:
50 zł
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Cechy: | Pobudza apetyt, Poprawia witalność i energię |
| Działanie: | Do szybkiego uzupełniania niedoborów składników odżywczych, W fazie rekonwalescencji stymuluje apetyt |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa i kota 100 ml |
Sugerowana cena producenta:
54 zł
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | 100% naturalny, Apetyczny i smaczny, Uzupełniająca, Wysokiej jakości białko, Wzbogacona we wszystkie witaminy z grupy B |
| Działanie: | Chroni skórę i włosy, Pełnią funkcję katalizatorów we wszystkich tkankach, Uzupełnienie niedoborów witaminowych... |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 600 g |
Sugerowana cena producenta:
64 zł
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Ochrona masy mięśniowej, Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i serca, Wspiera zdrowy wzrost |
| Działanie: | Poprawia krzepliwość krwi, Promuje prawidłową mineralizację szkieletu i gęstość kości w okresie wzrostu |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 300 g |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Dieta BARF, Uzupełniająca, Wysoka zawartość niezbędnych aminokwasów, Zawiera niezbędne witaminy i minerały |
| Działanie: | Chroni i regeneruje wątrobę, Detoksykuje organizm, Łagodzi przebieg reakcji alergicznych... |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 300 g |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Dba o zdrowie i kondycję psa |
| Działanie: | Poprawia kondycję skóry i sierści, Wzmacnia układ odpornościowy |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 300 g |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Naturalne źródło wapnia, Z wapniem dla mocnych zębów i kości |
| Działanie: | Zapewnia biodostępność oraz bardzo wysoką resorpcję wapnia |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa i kota 250 g |
Sugerowana cena producenta:
35 zł
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Ilość kapsułek [szt]: | 60 |
| Cechy: | Dla psów sportowych i pracujących, Uzupełniająca, Wolny od metali ciężkich i zanieczyszczeń |
| Działanie: | Działanie przeciwzapalne i łagodzące reakcje alergiczne, Poprawia kondycję skóry i sierści... |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 42 g |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Olej |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych EPA i DHA |
| Działanie: | Bilansowanie diety domowej, Wspiera zdrowy wygląd i kondycję skóry i sierści, Wzmacnia układ odpornościowy |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 500 ml |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Ciasteczka |
|---|---|
| Cechy: | Odpowiedni dla wszystkich ras, Uzupełniająca |
| Działanie: | Wspomaga wzrost i rozwój |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 150 g |
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Hamuje odkładanie się płytki nazębnej, Łagodzi przebieg chorób alergicznych... |
| Działanie: | Bilansowanie diety domowej, Wzmacnia pigmentację skóry i sierści |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa 200 g |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Suplement diety |
|---|---|
| Cechy: | Dla kotek w ciąży lub karmiących, Dla suk w ciąży i po porodzie, Zapewnia zdrowe zęby i dziąsła |
| Działanie: | Poprawia krzepliwość krwi |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa i kota 125 g |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


