Produkt archiwalny

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Zadbaj o ważne informacje
Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania

Automatyczny podajnik

Niszczarka OPUS AS AF wyposażona została w automatyczny podajnik papieru, za pomocą którego możesz niszczyć do 200 kartek A4 (papier 80 g/m2) w ciągu jednego cyklu. Urządzenie może pracować nieprzerwanie do 60 minut z prędkością 6,4 min / 200 arkuszy w trybie automatycznym, natomiast w trybie ręcznym do 1,8 min. Włóż stos zbędnych dokumentów do podajnika i zaoszczędź czas, gdy urządzenie będzie wykonywało pracę samodzielnie i bezobsługowo.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania Automatyczny podajnik papieru do 200 kartek A4 w ciągu cyklu praca do 60 minut z prędkością 6,4 min / 200 arkuszy

Poziom bezpieczeństwa P-4

Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie P-4 – niszczy papier w systemie paskowo-odcinkowym (cross cut) na niewielkie ścinki o wielkości 4 x 20 mm. Masz pewność, że wszystkie dane Twoje i Twoich klientów zostaną skutecznie zniszczone zgodnie z wymaganiami RODO. Możesz z powodzeniem niszczyć akta osobowe, umowy, dane bankowe, dokumenty podatkowe, poufną korespondencję firmową i wiele innych.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania Niszczenie dokumentów A4 P-4 system paskowo-odcinkowy cross cut ścinki 4x20mm

Wydajna praca w biurze

AS AF to świetny wybór do biura czy różnego rodzaju instytucji. Urządzenie zapewnia wydajną pracę – w trybie ręcznym niszczy jednorazowo do 10 kartek A4 o gramaturze 80 g/m2 z prędkością 1,8 m/min, a w trybie automatycznymdo 200 arkuszy o takiej samej gramaturze z prędkością 6,4 min / 200 arkuszy. Ponadto urządzenie może niszczyć także karty kredytowe, jest też odporne na zszywki i spinacze, dzięki czemu można od razu niszczyć spięte pliki dokumentów. Emisja hałasu wynosząca do 58 dB to kolejny atut, który czyni z niszczarki świetny wybór do każdego miejsca pracy.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania tryb ręczny do 10 kartek A4 z prędkością 1,8 m/min tryb automatyczny do 200 arktuszy odporność na zszywki spinacze emisja hałasu do 58 dB

Prosta obsługa

Niszczarkę obsłużysz w intuicyjny sposób za pomocą podświetlanego panelu sterowania. Znajdują się na nim także wskaźniki LED, podświetlające się w razie przegrzania lub przeciążenia urządzenia, niedomkniętych drzwiczek, przepełnionego kosza czy błędu podajnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz wszystko pod kontrolą – możesz szybko reagować i zapobiegać opóźnieniom w pracy czy nieprawidłowemu działaniu urządzenia.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania podświetlany panel sterowania wskaźnik LED

Przydatne funkcje

Niszczarka AS AF została wyposażona w szereg technologii: automatyczny start / stop, automatyczne wyłączenie po 20 minutach bezczynności, zabezpieczenie przed przegrzaniem czy AUTO-REWERS, który pozwala na szybkie wycofanie dokumentów w przypadku zacięcia w szczelinie podawczej. Dzięki tym funkcjom urządzenie minimalizuje ryzyko uszkodzeń, zapewnia oszczędność energii, a także zwiększa wygodę użytkowania, eliminując konieczność ręcznego cofania zablokowanych arkuszy.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania automatyczny start / stop automatyczne wyłączanie Auto-rewers

Przemyślana konstrukcja

Kółka skrętne pozwalają na sprawne przemieszczanie urządzenia, a dzięki dużemu koszowi o pojemności ok. 32,2 litrów nie trzeba często wyrzucać ścinków. Poziom zapełnienia pojemnika podejrzysz przez przezroczyste okno. Co więcej, niszczarka wyposażona jest także w noże z hartowanej stali i stalowe separatory, które zapewniają precyzję cięcia i bezproblemową eksploatację urządzenia przez długie lata.

Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania kółka skrętne kosz o pojemności 32,2 L przezroczyste okno noże z hartowanej stali stalowe separatory

W opakowaniu

Niszczarka OPUS AS 2210C AF, dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Niszczy: Karty kredytowe, Papier, Spinacze, Zszywki
Rodzaj cięcia: Ścinki
Poziom bezpieczeństwa DIN: P-4
Zabezpieczenie termiczne: Tak
Automatyczny Start/Stop: Tak
Funkcja cofania: Tak
Pojemność kosza [l]: 32.2

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

Instrukcje

Instrukcja obsługi Niszczarka OPUS AS 2210C AF 32.2 L, P-4, Ścinki, Automatyczny Start/Stop, Funkcja cofania