DLA GRACZY
BEZPRZEWODOWE
BLUETOOTH
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 6400 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Połącz i korzystaj z 3 różnymi urządzeniami
Cichy klik, 2-funkcyjna rolka pod kciukiem
Połącz i korzystaj z 3 różnymi urządzeniami
Cichy klik, 2-funkcyjna rolka pod kciukiem
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Wielokolorowy |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
249,99 zł
Cena przed kodem
218,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 40,00 zł
249,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
189,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 80,00 zł
349,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
279,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
469,99 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 12,00 zł
259,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
259,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Liliowy |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
649,99 zł
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 14000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 60,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
279,00 zł
Cena przed kodem
179,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
689,99 zł
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 35000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 92,99 zł
599,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 3200 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
459,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
398,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 18000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 16000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 30,99 zł
249,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Magenta |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
459,99 zł
Cena przed kodem
398,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 (oprogramowanie), 6400 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |



