NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 240 |
Podświetlane logo ARGB
Fabryczne OC
Model producenta: Radeon RX 9060 XT Pure 16GB
Podświetlane logo ARGB
Fabryczne OC
Model producenta: Radeon RX 9060 XT Pure 16GB
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 338 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 340 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 357.6 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 215 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 291.9 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 328.7 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 229 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 291.9 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 306 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 245 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 329 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 328.7 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 300 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 220.5 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x8 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 281 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 331.9 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 352 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 360 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 7800 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 274 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 300 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 4070 Ti Super |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 305 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | Radeon RX 7800 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 280 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




